Чоловік Ані Лорак: шлюб виявився фіктивним

цею материал Доступний по-русски

За словами знайомих пари, чоловік Ані Лорак зраджував їй завжди - навіть коли Ані Лорак була вагітна. Сама Ані Лорак ніколи не акцентувала увагу на особисте життя, а в сімейні труднощі вінілу себе.

Сама Ані Лорак ніколи не акцентувала увагу на особисте життя, а в сімейні труднощі вінілу себе

Чоловік Ані Лорак був помічений в київському караоке-барі в обнімку зі скандально відомою Яною Бєляєвої / фото Instagram Ані Лорак

Про це повідомляє " Старх ". Багато з них вважають шлюб Лорак з Налчаджиоглу фіктивним.

«Ані Лорак зі своїм турецьким чоловіком давно живуть у фіктивному шлюбі. Він їй зраджував, скотина, завжди. Ще вагітної її зганьбив і нерви жінками на букву «б» поплескав. Знімав квартиру в Києві і тягав туди шмар, поки вона Сонечку носила в животі. Все це знають у нас в Україні. Раніше він хоч соромився. А тепер зовсім охренел і змінює вже відкрито », - заявила киянка Амелія Поганіч.

«Все життя Мурат поводився по відношенню до дружини кепсько, він ще сто років тому мав коханок. Двох дівчат я особисто знала. У одній роман з ним був років 7 тому, в іншої - 4 роки тому. Одна з них була дизайнером. Допомагала їм з ремонтом квартири. Так ось, дизайн був і в ліжку. Не залишав цей турецький менеджер жодну спідницю. А де він і де його дружина? Він ніхто, звичайний службовець готелю, з грязі в князі. Вона зробила його крутим, а він всі ці роки її ось так «дякує» », - стверджує ще одна мешканка Києва Світлана Коба.

Читайте також Ані Лорак зняла обручку після новини про зраду чоловіка

Цікавим фактом є те, що і сама Ані Лорак ніколи не акцентувала увагу на особисте життя, а в сімейні труднощі вінілу себе, адже вона не могла проводити з чоловіком досить часу через велику завантаженість.

"Це наштовхує деяких людей на міркування про те, що шлюб дійсно був піар-ходом, а сама Ані також не вірна своєму чоловікові. Так, деякий час назад в Мережі ходили чутки про зв'язки Лорак з одруженим російським олігархом похилого віку, оселився її в своєму елітному селищі і оплачувало її дуети зі своїм сином ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці липня чоловіка Ані Лорак помітили в одному з київських караоке в обіймах молодої дівчини. Мурат ніжно обіймав супутницю і гладив внутрішню сторону її стегна. Нічний заклад пара нібито також покинула разом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

А де він і де його дружина?