ПП ДИЗЕЛЬ: ремонт паливної апаратури дизельних двигунів

  1. Потужності компанії ПП «ДИЗЕЛЬ»
  2. До уваги клієнтів!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДИЗЕЛЬ» було засновано в 1995 році в місті Чугуїв, який був відомий в ті роки розташованим на його території Чугуївським заводом паливної апаратури або ЧЗПА

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДИЗЕЛЬ» було засновано в 1995 році в місті Чугуїв, який був відомий в ті роки розташованим на його території Чугуївським заводом паливної апаратури або ЧЗПА. Підприємство було створено заступником провідного конструктора заводу. Згодом в ньому стали працювати одні з кращих фахівців підрозділу головного конструктора ЧЗПА, а також фахівці авіаремонтного заводу. Головним видом діяльності підприємства «ДИЗЕЛЬ» став ремонт паливної апаратури вітчизняних та імпортних дизелів всіх видів техніки (легкових і вантажних авто, сільгосптехніки, спецтехніки, мікроавтобусів). У поточний момент ПП «ДИЗЕЛЬ» знаходиться дуже зручно для клієнтів - безпосередньо на трасі Харків-Ростов в місті Чугуїв за адресою: вул. Харківська, 41 ( карта проїзду ).

Потужності компанії ПП «ДИЗЕЛЬ»

Підприємство включає в себе 25 фахівців із середнім і вищою спеціальною освітою, які працюють по 10 технічних спеціальностей. Потужна виробнича база, великий досвід і високий професіоналізм співробітників дозволили вивчити і успішно застосовувати технології діагностики і ремонту практично всієї паливної апаратури, яка випускається в світі.

До уваги клієнтів!

Просимо мати на увазі, що в останні роки до цього, технічно складного виду робіт в нашому місті підключилися (за рахунок демпінгу цін) багато, бажаючі заробити, не маючи ні відповідних для цього приміщень, ні обладнання, ні досвіду. Ті негативні наслідки, які від них отримують кліентия, лягають на все місто. Звертайтеся до справжніх фахівців з багаторічним успішним досвідом діагностики і ремонту дизельних двигунів!

Звертайтеся до справжніх фахівців з багаторічним успішним досвідом діагностики і ремонту дизельних двигунів