«Стає все гірше і гірше»: «Армеец» ударив по гальмах, АСКО провалилася в 2012 рік

25.09.2017

ОСАГО пішло шкереберть: за перше півріччя страховики в Татарстані заплатили водіям на 500 млн рублів більше, ніж зібрали

Останні поправки в законодавстві про ОСАГО не влаштовують нікого: водії не хочуть страхуватися, компанії - страхувати. Тривожні сигнали з ринку посилюються: збори по автоцивілці в Татарстані скоротилися на 3,1% до 3,6 млрд, а виплати злетіли на 33% до 4,1 млрд рублів. Лише кілька гравців закінчили півріччя в свою користь, і в першу чергу «Альфастрахування», козирем якого стали електронні поліси. Які ще новації готують ЦБ, мінфін і страховики, розбирався «БІЗНЕС Online».

Ситуація навколо ОСАГО набуває рис повномасштабної кризи Фото: © Олексій Мальгавко, РІА «Новости» Ситуація навколо ОСАГО набуває рис повномасштабної кризи Фото: © Олексій Мальгавко, РІА «Новости»

«СИСТЕМА ВИЯВИЛАСЯ ПОВНІСТЮ розбалансована»

Ситуація навколо ОСАГО набуває рис повномасштабної кризи. У той час як авторинок переживає зліт (в першому півріччі реєстрації нових легкових авто в Татарстані збільшилися відразу на 42%), автоцивілка стагнує і все глибше йде в збитки. Так, за січень - червень обсяг зібраних страховиками премій скоротився на 3,1% до 3,57 млрд рублів, в масштабах всієї країни відкат виявився ще сильніше - мінус 4%. Цікаво, що в результаті сегмент ОСАЦВ в Росії вперше за довгий час поступився лідерством по зборах, його обійшло (причому з великим відривом) різко «прискорилося» страхування життя - 141 млрд проти 109 млрд рублів.

Насторожує те, що падіння зборів ОСАГО як у федеральному, так і в регіональному розрізі відбулося вперше з 2009 року. Тоді ринок обрушив глобальна криза ліквідності, початок якому поклав крах одного з найбільших банків світу Lehman Brothers. Ділова активність різко впала: і юрособи, і «фізики» економили на всьому, на чому тільки можливо, відповідно, впав і попит на страхові послуги. Показова статистика: російський ВВП в 2009 році обвалився на 7,9%.

Сьогодні ж рапорти чиновників витримані в оптимістичних тонах: економіка начебто зростає, інфляція знижується. Однак реальні доходи громадян, за винятком пари місяців, падають четвертий рік поспіль. У першій половині 2017 го вони в черговий раз всохли на 1,4%, і це, зауважимо, за офіційними даними Росстату. А останнім підвищення тарифів ОСАГО взагалі відбило у деяких автовласників бажання страхувати свої машини. Хтось просто мало їздить, хтось розраховує на свої водійські навички, а кілька потенційних штрафів по 800 рублів (причому перший - зі знижкою 50% при оплаті протягом 20 днів) за відсутність поліса для них не аргумент на тлі необхідності викладати щорічно від 8 - 9 тис. рублів. В результаті вже в минулому році число водіїв, що їздять без обов'язкового «квітка», подвоїлася , А Татарстан увійшов до трійки регіонів-лідерів за їх «поголів'ю».

Експерти і страховики при цьому не втомлюються говорити про шахрайські схеми, які взяли масовий характер. «Ми говоримо, що криза, яка йде на протязі минулого року і половини цього року, продовжує розвиватися. Ситуація обумовлена проблемами в окремих регіонах, ми їх називаємо "токсичними" регіонами (в їх число входить Татарстан - прим. Ред.), В яких завдяки роботі Автоюрист і відсутності роботи правоохоронних органів шахраї дуже багато отримують грошей », - сказав« БІЗНЕС Online » Євген Уфімцев, виконавчий директор російського союзу автостраховиків (РСА).

З ним згоден Євген Яненко - заступник директора незалежного актуарного інформаційно-аналітичного центру. «Підвищення лімітів по життю і майну, які були, теж сильно вплинули на те, що сума виплат стала більше, а всяким шахраям є куди розвернутися. Тому багато великих компаній замислюються, як скорочувати свою присутність на ринку і взагалі йти, у регіональних невеликих компаній складна ситуація, оскільки вони не можуть диверсифікувати ризики, особливо ті, хто займається переважно ОСАГО. Вже не секрет, що збитковість по ОСАЦВ вище 100 відсотків, це неприбутковий дотаційний вид страхування, який може покриватися тільки за рахунок інших видів. На мій погляд, великі компанії зараз поки перечікують, чекають, що щось зміниться. А змінитися може не тільки за рахунок тарифів, які, напевно, колись підвищаться, але і за рахунок зміни всієї практики ОСАГО, які наведуть порядок з шахрайськими схемами, тому що видно, що це локалізовано в певних регіонах », - говорить він.

Самих страховиків теж не можна назвати білими і пухнастими: не секрет, що падіння зборів (особливо в токсичних регіонах) - наслідок цілеспрямованої заморозки цього виду бізнесу. «Автомобілісти-страхувальники говорять про те - і це, напевно, близько до істини, - що поліс купити неможливо в багатьох регіонах, незважаючи на те, що придумали єдиного агента, електронний поліс. Все одно проблеми залишилися - купити поліс неможливо. Оформити ДТП і отримати виплату стало теж складніше. Тому придумали натуральний ремонт, його ініціювали страховики і ЦБ, але тепер вони теж від цього не в захваті. Терміни виплати і ремонту теж затягуються. Так що автомобілісти вважають: "Може, мені простіше їздити без поліса?" Ця система ОСАГО виявилася повністю розбалансованою: автомобілісти не хочуть страхуватися, страховики не хочуть страхувати, тому що отримують збитки, а ЦБ, схопившись за голову, думає, що б ще придумати . Але кожна нова ідея призводить до того, що стає все гірше і гірше », - вважає Олександр Коваль - президент автономної некомерційної організації по захисту прав страхувальників« За справедливі виплати ».

У той час як авторинок переживає зліт, автоцивілка стагнує і все глибше йде в збитки Фото: «БІЗНЕС Online» У той час як авторинок переживає зліт, автоцивілка стагнує і все глибше йде в збитки Фото: «БІЗНЕС Online»

ЗБОРИ ЗРОСЛИ ТІЛЬКИ У 4 ІЗ 15 ПІДПРИЄМСТВ

Від слів - до цифр, і почнемо все ж з відносно хороших новин. Незважаючи на загальне сумний стан справ, окремі гравці все ж змогли відзначитися в кращу сторону. Втім, «грати на підвищення» ризикнули тільки 4 з 15 учасників нашого огляду. Найбільший приріст премій по ОСАГО в Татарстані оформила компанія «Альфастрахування» - плюс 234 млн і підсумкові 292 млн рублів за результатами першого півріччя. Відносна динаміка також вражає: прискорення в п'ять разів. Це дозволило страховику піднятися відразу на 7 позицій в загальному заліку до п'ятого рядка рейтингу за обсягом зборів в РТ. При цьому ринкова частка «Альфа Страхування» збільшилася до 8,2% проти 1,6% роком раніше, з чим і вітаємо регіональне відділення компанії Михайла Фрідмана.

Лідери за абсолютним приростом страхових премій ОСАЦВ в Татарстані № Найменування компанії Збори 6 міс. 2016, тис. Руб. Збори 6 міс. 2017, тис. Руб. Абсолютна зміна, тис. Руб. Відносне зміна,% 1 Альфастрахованіє 57637 +291931 234294 406.5 2 ГРУПА РЕНЕСАНС СТРАХУВАННЯ 21438 112158 90720 423.2 3 ІНГОССТРАХ 200954 271 096 70142 34.9 4 ЗГОДУ 71392 135111 63719 89.3

Натисніть на таблицю, щоб завантажити повністю

Непогано йшли справи у «Альфа Страхування» і в загальноукраїнському масштабі, хоча ОСАГО не можна назвати пріоритетним для компанії сегментом: воно забезпечує тільки 21% від загальної суми зборів. Сума премій по автоцивілці за 6 місяців зросла на 11% до 7 млрд рублів. Втім, скептично налаштований Уфімцев відмовляється визнавати цю ложку меду в бочці дьогтю. «Що значить непогані результати? Одна компанія перестає продавати, інша компанія починає продавати, але вона не хоче цього робити, її змушують продавати в нерентабельним для неї сегменті. Вона сьогодні продає поліси, а виплати по ним будуть завтра. Тому ми завжди говорили, що ніколи не можна порівнювати касу у компаній. Я знаю, що всі компанії з Топ-6 за підсумками 2016 роки точно отримали збиток по ОСАГО і по 2017 року теж отримують збиток - і "Альфастрахування", і всі інші », - досить різко висловився виконавчий директор РСА.

Другий за величиною внесок в хоч якусь стабілізацію республіканського ОСАГО внесла група «Ренесанс Страхування», яка збільшила обсяг зборів на 91 млн рублів, або в 5,2 рази, до 112 млн рублів. Відразу скажемо, що відносна динаміка татарстанського філії компанії Бориса Йордана - найкраща серед всіх учасників нашого рейтингу. Це дозволило страховику піднятися на 6 пунктів до 10-го місця. Автоцивілка забезпечує компанії приблизно чверть російських зборів, причому в масштабах країни «Ренесанс» також продемонструвала пристойне прискорення - плюс 24% і підсумкові 3 млрд рублів. Стрімке набір ринкової частки по ОСАГО, можливо, обумовлений дворічним планом підвищення ліквідності активів. Його компанія розробила після зауважень Центробанку.

Втім, цього ривка багато в чому сприяє пасивність низки гравців, причини якої називалися вище. Хтось до цих пір намагається знизити свою частку на ринку ОСАЦВ, а хтось просто «перетравлює» поліси, набрані роком раніше.

«Ингосстрах» взяв «бронзу» за абсолютним приростом премій, які збільшилися на 70 млн до 271 млн рублів. Місцеве відділення компанії з приходом Ігоря Волчкова вийшло зі сплячки і продовжує набирати обертів другий рік поспіль, після ґрунтовної зачистки портфеля в попередні періоди. За підсумками першого півріччя страховик, основним власником якого є Олег Дерипаска, зберіг за собою 7-е за зборами в РТ. Що характерно, «токсичний» Татарстан виявився більш привабливим для «Ингосстраха», ніж середньостатистичний суб'єкт РФ, - російські збори по ОСАГО у «Ингосстраха» знизилися на 7,5% до 12,3 млрд рублів.

Що характерно, «токсичний» Татарстан виявився більш привабливим для «Ингосстраха», ніж середньостатистичний суб'єкт РФ, - російські збори по ОСАГО у «Ингосстраха» знизилися на 7,5% до 12,3 млрд рублів

Класичну трійку лідерів ми цього разу розширимо до четвірки. Саме стільки учасників республіканського Топ-15 змогли (або захотіли) збільшити армію своїх клієнтів. В результаті почесне четверте місце дісталося «Злагоди», наростити премії на 89% до 135 млн рублів. Після цього компанія, підконтрольна Михайлу Прохорову, піднялася на дві позиції до 9-го місця за зборами в РТ. Російська динаміка виявилася не настільки вражаючою (плюс 31% до 4,8 млрд рублів), при цьому сегмент ОСАЦВ у «Злагоди», як і у «Ингосстраха», за підсумками півріччя забезпечив майже 30% від загальної суми зборів. Як зазначає заступник генерального директора по роздрібних видах страхування СК «Згода» Дмитро Кузнєцов, зростання «обумовлений необхідності страхових компаній працювати в регіонах, що входять в систему єдиного агента».

НІХТО НЕ ХОТІВ ПОБЕЖДАТЬ

Тепер про переважну більшість місцевих гравців, сокращавших свою присутність в сегменті ОСАГО. Більше за інших в цьому досяг успіху (в абсолютному вираженні) «Армеец», у якого збори скоротилися на 147 млн ​​до 483 млн рублів. Ще за підсумками минулого року компанія приміряла чемпіонські лаври, але цього запалу вистачило ненадовго. Гальмування було настільки різким, що за підсумками першого півріччя компанія задовольнялася лише третім місцем.

Топ-5 компаній по абсолютного скорочення зборів ОСАГО в Татарстані № Найменування компанії Збори 6 міс. 2016, тис. Руб. Збори 6 міс. 2017, тис. Руб. Абсолютна зміна, тис. Руб. Відносне зміна,% 1 армієць 630498 483387 -147111 -23.3 2 АСКО 308906 204133 -104773 -33.9 3 НАСКО ТАТАРСТАН 694691 610132 -84559 -12.2 4 ТСК 121208 85358 -35850 -29.6 5 Росгосстрах 516160 485425 -30735 -6

Натисніть на таблицю, щоб завантажити повністю


Поменшало бажання заробляти на ОСАГО і у АСКО, що входить в сферу впливу нерозлучних компаньйонів - голова правління АКІБАНК Ільдара Галяутдінова і гендиректора Мережевий компанії Ільшата Фардіева. Компанія зібрала у вигляді премій по автоцивілці 204 млн рублів - на 105 млн рублів більше, ніж роком раніше, і це найгірший результат з 2012 року. Але навіть з цією сумою сегмент ОСАЦВ є визначальним в структурі бізнесу АСКО: на нього за підсумками 6 місяців припадає 65% від усіх зборів.

Майже таку ж частку (57%) обов'язкове автострахування займає в зборах НАСКО, чинного лідера сегмента ОСАЦВ в Татарстані: компанія за півроку зібрала з автовласників 610 млн рублів. У той же час за абсолютними втрат (мінус 85 млн рублів) НАСКО посіла третє місце. У серпні «АК БАРС» Банк оголосив про продаж належного йому 25-процентного пакета акцій компанії. як з'ясував «БІЗНЕС Online», вірогідним покупцем частки є московська «Опора», що належить керівнику комісії зі страхування «Опори Росії» Олександру Кондратенкову. Не виключено, що з новим акціонером деякі зміни зазнає і політика НАСКО - подивимося результати наступних кварталів.

Другий рік поспіль зменшує оберти в Татарстані ТСК. У січні - червні вона відмінусовані чергові 36 млн рублів і прийшла до проміжного фінішу, маючи в запасі 85 млн рублів премій по ОСАГО. Таким чином, місцеве відділення рухається в протихід всієї компанії: по Росії один з лідерів автоцивілки добрав 4% до 10,1 млрд рублів. Як і більшість федеральних гравців, ТСК не складає яйця в одну корзину: її премії ОСАГО складають третину від загальної суми зборів.

Як і більшість федеральних гравців, ТСК не складає яйця в одну корзину: її премії ОСАГО складають третину від загальної суми зборів

Беззмінний до минулого року чемпіон, «Росгосстрах», після взятої в першому кварталі паузи на роздуми знову ріже по живому. Правда, вже не так рішуче, як в минулому році, - за півроку премії скоротилися на 6% до 485 млн рублів. А ось в загальноукраїнському масштабі зачистка портфеля йде повним ходом: обсяг зборів впав на 26% до 22,2 млрд рублів. Втім, у компанії залишається простір для маневру, якщо вона має намір скоротити частку ОСАГО в бізнесі до прийнятих серед колег значень. Поки що автоцивілка забезпечує 44% зборів РГС, керівництво якого чи не найактивніше висловлює невдоволення діючими параметрами ОСАГО. При цьому в Татарстані «Росгосстрах» піднявся на друге місце за обсягом премій, але тільки завдяки апатії, що охопила «армійців».

При цьому в Татарстані «Росгосстрах» піднявся на друге місце за обсягом премій, але тільки завдяки апатії, що охопила «армійців»

БІЛЬШІСТЬ ЛІДЕРІВ ПЛАТИТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ОТРИМУЄ

Однак навіть солідні збори не в змозі зробити ОСАГО рентабельним для більшості гравців - так, принаймні, стверджує статистика. Виплати по автоцивілці в Татарстані виросли на 33,1% або, на 1 млрд, до 4,08 мільярда рублів в порівнянні з першим півріччям 2016 го. Як наслідок, в сумі страховики виплатили господарям авто на 510 млн рублів більше, ніж зібрали, хоча роком раніше збори перевищували виплати на 620 млн рублів. І республіка зовсім не є винятком в цьому плані. Аналогічна картина спостерігається в федеральному масштабі, де виплати збільшилися на 33,7% до 103,6 млрд руб. Поки що сальдо зборів і виплат для страховиків залишається позитивним (плюс 5,6 млрд рублів), але якщо справа так піде і далі, то вже в наступному кварталі все може змінитися. А якщо додати сюди накладні витрати ( «комуналка», оренда, зарплати співробітників і т. Д.), То доведеться погодитися: заяви страховиків про збитковість ОСАЦВ мають під собою вагомі підстави.

«Росгосстрах» наростив і без того величезна негативне сальдо в РТ на 37% до 610 млн рублів. Втім, пікірування колишнього лідера при зниженні його ринкової частки ми спостерігаємо другий рік поспіль. І, схоже, проблема тут не стільки в обсязі зборів, скільки в якості управління ризиками та процесами в самій компанії. Причому мова йде навіть не про місцевій філії: в цілому по Росії мінусове сальдо РГС по обов'язкового автострахування виросло в 7,6 (!) Рази, або на 15,9 млрд, до 18,3 млрд рублів. Не виключено, що свою роль зіграло і заморожування бізнесу як мінімум в ряді регіонів, де компанія продовжує платити за старими рахунками, а продаж свіжих полісів свідомо обмежена. Чи потрібно тут говорити, що допомога ЦБ банку «Відкриття» - головному кредитору і за фактом співвласнику РГС - у вигляді санації з бюджетом до 400 млрд рублів приспіла вельми своєчасно?

Чи потрібно тут говорити, що допомога ЦБ банку «Відкриття» - головному кредитору і за фактом співвласнику РГС - у вигляді санації з бюджетом до 400 млрд рублів приспіла вельми своєчасно

На 45% до 148 млн рублів збільшилася в Татарстані негативне сальдо ТСК, яке тепер займає передостаннє місце в рейтингу за цим показником. При цьому на федеральному рівні компанія все ще залишається в плюсі, хоча і розрив між зборами і виплатами скоротився на третину до 2,5 млрд рублів. Безумовно, можна говорити про нелюбов ТСК до «токсичної» Татарстану. Про причини підвищеної збитковості РТ експерти висловлювалися неодноразово: і порівняно дорогий парк авто, і низька культура водіння, і висока активність Автоюрист і просто відвертих шахраїв, вичавлюють з «підставляється» авто по дві, а то й три вартості останнього.

Як не дивно, друге місце з кінця з ТСК фактично ділить минулорічний чемпіон по зборах «Армеец». За підсумками першого півріччя компанія замість колишніх 238 млн рублів позитивного сальдо пішла в мінус відразу на 148 млн рублів. Втім, «Армеец» не вибивається із тренда: відразу 7 з 10 компаній-лідерів заплатили клієнтам більше, ніж отримали від них.

ФАВОРИТ ЗРОБИВ СТАВКУ НА ОНЛАЙН-ПРОДАЖУ

І про нечисельні пріємні віключення. Безперечний фаворит поточного року в Татарстані, «Альфастрахування», збільшив позитивне сальдо в 10 (!) Разів до рекордних 180 млн рублів - кращий результат серед усіх учасників нашого огляду. У федеральному масштабі компанія не демонструє зростання, і все ж різниця між зборами і виплатами по ОСАГО становить завидні 2,9 млрд рублів - лише на 100 млн менше, ніж в січні - червні 2016 го.

Така динаміка стала можлива перш за все за рахунок перетікання клієнтів з інших компаній, за рахунок яких і ростуть збори ряду найбільших гравців, відзначає офіційний представник «Альфа Страхування» Юрій Нехайчук. «Той випадок, коли ніякої підоснови за показниками зростання шукати не потрібно. Що ми зробили, щоб досягти такого успіху: "Альфастрахування" першої на ринку успішно запустила продажу еОСАГО ще в наприкінці 2015 року в тестовому режимі, а з 1 січня 2017 року продає, як і інші учасники ринку, - на загальних підставах, пожинаючи плоди відмінно відбудованих алгоритмів за тестовий період продажів еОСАГО через сайт компанії, - зазначає він. - Чи не обмежуючи продажу і права покупців, ми надали першокласний сервіс: ви можете купити поліс еОСАГО на сайті компанії за кілька кліків. А якщо раптом потрапили в аварію - побачити, як іде оформлення вашого збитку через мобільний додаток буквально в прямому ефірі за допомогою власного телефону, не втрачаючи час на поїздки в офіс ».

А якщо раптом потрапили в аварію - побачити, як іде оформлення вашого збитку через мобільний додаток буквально в прямому ефірі за допомогою власного телефону, не втрачаючи час на поїздки в офіс »

Чинний чемпіон зі зборів, НАСКО, теж не вдарив обличчям у багнюку, хоча його позитивне сальдо все ж скоротилося на 45% до 149 млн рублів. Третій щасливчик з Топ-10 - компанія «Чулпан», у якій різниця між зборами і виплатами зменшилася на 39% до 111 млн рублів. Звичайно, критики можуть заявити, що стабільність цих двох гравців багато в чому заснована на преміях від підприємств, пов'язаних з урядом РТ і «Татнафтою». З іншого боку, це лише підтверджує, що на відкритому ринку ситуація дійсно критична.

МІНФІН ХОЧЕ ПОДІЛИТИ І ПРОДОВЖИТИ поліс. Пиятику І «зустрічку» - В П'ЯТЬ РАЗІВ ДОРОЖЧЕ

На закінчення про те, як вплинули на ринок ОСАГО останні законодавчі нововведення і які ще новації зараз розглядаються. Поки самої радикальної став набув чинності цієї весни закон, який замінює грошові виплати від страховиків на натуральну компенсацію, тобто ремонт пошкоджених авто. Опитані «БІЗНЕС Online» дружно сходяться на тому, що ще рано робити висновки щодо його застосування, але налаштовані скептично.

«Натуральна форма, яку пропонували страховики, була піддана з боку і мінфіну, і ЦБ, і Держдуми серйозної зміни. Для шахраїв залишилося багато лазівок, так що серйозної боротьби як такої не вийшло. Ефект буде, але не такий, якого очікували страховики. Напевно, за підсумками вересня, коли квартал закінчиться, можна буде якусь статистику дивитися, тому що дії законопроекту були направлені на нові договори, які були укладені після 28 квітня, а по ним страхових випадків було ще дуже мало. Але за експертними оцінками, на жаль, через те що законопроект був прийнятий з серйозними обмеженнями та прогалинами, які спрямовані в першу чергу не на споживача, а як раз на Автоюрист », - вважає Уфімцев.

Фото: © Максим Богодвід, РІА «Новости»
Фото: © Максим Богодвід, РІА «Новости»

Захисники прав автовласників згодні з виконавчим директором РСА в тому, що закон навряд чи досягне поставлених цілей. Однак в цьому вони бачать провину в тому числі самих страховиків. «У першій версії закону, яку запропонували страховики, все було значно простіше. Але після того як він вийшов з Думи, став зовсім іншим в розумінні страховиків, тому що він в значній мірі став захищати права страхувальників і потерпілих в ДТП автомобілістів, наклавши безліч обмежень, як, наприклад, в тому, що якщо машина направляється на ремонт, то запчастини ставляться без урахування зношування, нові, плюс дається гарантія на лакофарбові роботи і окремо на деталі, тобто те, чого раніше не було. Зрозуміло, що страховикам це стало накладно. Попередньо можна говорити про те, що система не запрацювала, і ймовірність того, що вона запрацює так, як хотілося, мала, прагне до нуля з однієї простої причини - страховикам невигідно », - каже Коваль.

Які ще зміни можуть чекати ОСАГО. як заявивши заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв, для водіїв, спійманих п'яними за кермом, може бути підвищувальний коефіцієнт 5. Крім того, він пропонує підняти ціну полісів для перевищили швидкість більш ніж на 60 км / год і їхали по зустрічній смузі. Цікаво, що при цьому мінфін не хоче піднімати існуючий обов'язковий ліміт по ОСАГО, а також вважає застарілим регіональний коефіцієнт. Ряд поправок відомство вже розробило . Зокрема, мінфін пропонує збільшити термін дії страховки до трьох років (буде встановлюватися за угодою страховика і страхувальника). Як і раніше актуальна ідея розділити поліси ОСАГО на три види: «Економ» з лімітом в 400 - 500 тис. Рублів потенційних виплат, «Стандарт» - до 1 млн рублів і «Преміум» - до 2 млн рублів відшкодування.

«БІЗНЕС Online» запропонував експертам оцінити останню ідею і висловити свої пропозиції щодо реформи ОСАГО.

«НЕ МОЖЕ БУТИ СИТУАЦІЯ, КОЛИ СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ЗБИТКІВ У Краснодарі БІЛЬШЕ, НІЖ У МОСКВІ»

Євген Яненко - заступник директора незалежного актуарного інформаційно-аналітичного центру:

- Чесно, я не знаю, як може пропозицію мінфіну вплинути на ринок ОСАГО. Так, будуть якісь додаткові продукти, які може купити людина, збільшивши свій ліміт. В принципі, він і до цього міг за допомогою ДОСАГО купити і збільшити. З іншого боку, гірше від цього теж не стає. Головне, щоб були якісь обґрунтовані коефіцієнти для збільшення лімітів, які будуть застосовуватися до тарифів по ОСАГО і які людей влаштовували б. Якщо це буде дорожче, ніж ДОСАГО, зрозуміло, що ніхто не буде брати. Якщо це так буде відбуватися, то в ОСАГО з великими лімітами залишаться тільки ті, яким ДОСАГО ніхто не запропонує, тобто дуже погані водії-лихачі, а хорошим будуть пропонувати добровільне ОСАГО.

У секторі ОСАГО потрібен комплекс заходів. Це і коригування тарифів, в тому числі вона у нас дуже незбалансована, особливо в регіональному розрізі: є достатньо прибуткові сегменти, а є ті, де не вистачає грошей. Необхідно не просто підвищувати загальні тарифи, а й усередині системи тарифікації робити певні перерозподілу тарифів. І потім важливо впоратися з шахрайськими діями, тому що не може бути ситуація, коли середній розмір збитків в Краснодарі більше, ніж в Москві, явно ситуація ненормальна. Тому повинні якось на місцях працювати, повинна бути спільна робота страховиків, місцевої влади.

«ОСНОВНИЙ ПИТАННЯ - ЦЕ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ТАРИФІВ. МИ РОЗРОБЛЯЄМО СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ »

Євген Уфімцев - виконавчий директор російського союзу автостраховиків (РСА):

- Про ініціативу Мінфіну. Ми заявляли, що та конфігурація, яка розміщена, тільки в добровільному порядку робиться, то є можливість великих лімітів тільки при наявності згоди страховика і якщо буде чітка і ясна узгоджена позиція, які тарифи і умови будуть узгоджені ЦБ. Якщо тариф буде маленький і неефективний, страховики проти цього, вони не хочуть такі поліси продавати.

Ми вважаємо і будемо пропонувати ті зміни, які, на наш погляд, повинні послугу зробити доступною для споживача, а також ті зміни, які знімуть обмеження, що існують зараз і створюють лазівки для Автоюрист. Наприклад, я не розумію, чому машину старше 15 років потрібно ремонтувати тільки нової запчастиною. У всій зарубіжній практиці, так і нашої російської більшість споживачів, отримавши страхове відшкодування, ремонтують машину з використанням б / у запасних частин. Або терміни вимоги щодо гарантії, які для старої машини 12 місяців, - ніякої хороший дилер або станція не беруть машину старше 5 - 7 років. Вони кажуть, що якщо у машини після 15 років експлуатації іржаве крило і якщо на цьому авто його ремонтувати, то як можна нести за неї гарантію цілий рік? Крило і так іржаве, зрозуміло, що через три місяці може знову спучитися фарба, а до цієї станції будуть пред'являти претензії. Тому вимоги, які сьогодні викладені в законі, ми вважаємо надмірними, вони обмежують можливості і для страхувальника. Багато хто скаржиться на те, чому у страховиків так мало договорів. Так станції не погоджуються на таких умовах і вимогах працювати і ремонтувати!

У нас зараз основне питання - це лібералізація тарифів. Ми розробляємо свої пропозиції.

«ЧИМ БІЛЬШЕ МИ латати дірки, ТИМ ГІРШЕ СИТУАЦІЯ НА РИНКУ»

Олександр Коваль - президент автономної некомерційної організації по захисту прав страхувальників «За справедливі виплати»:

- Що стосується пропозицій мінфіну, то ця ідея звучала ще приблизно рік тому. Я, чесно кажучи, великого сенсу в цьому не бачу. Якщо я як автомобіліст хочу застрахувати себе на велику суму, то і сьогодні ніщо мені не заважає це зробити в рамках добровільного ОСАГО. Тому завдання страховика -пояснив, чому мені треба застрахувати життя, здоров'я і залізо на цю суму. Страховики це і роблять. Я не скажу, що велика кількість купують ДОСАГО, але деякі це роблять, тому не потрібно штучно щось вводити. Все це можна розглядати як крок до того, щоб лібералізувати тариф.

Я все-таки вважаю, що закон про ОСАГО пора радикально переглянути з урахуванням того, що було задумано в 2002 році, коли приймали його в Держдумі, і того, що вийшло зараз. Ми в цей закон вносимо нескінченне число поправок і новацій, погодившись з якоюсь конкретною ситуацією на ринку. Чому не можна поліси купити в окремих регіонах? Чому з'явилися шахраї? Давайте розберемося в причинах, але ми не розбираємося, а намагаємося зробити єдиного агента, ввести ремонт. В результаті закон вийшов як клаптева обділяє, він дуже відрізняється від того, як це працює в Європі. Давайте вже не підлаштовуватися під ситуацію, а вибудовувати її так, як повинно бути цивілізовано. А ми займаємося латанням дірок: чим більше ми латаємо, чим більше вносимо змін, тим гірша ситуація на ринку, і з цим ніхто сперечатися не буде.

«ПОТРІБНО ВВЕСТИ БІЛЬШЕ ВИСОКИЙ КОЕФІЦІЄНТ ЗА НЕОБМЕЖЕНИЙ СПИСОК ВОДІЇВ У ПОЛІСІ»

Дмитро Кузнєцов - заступник генерального директора по роздрібних видах страхування СК «Згода»:

- Необхідне підвищення тарифів за ОСАЦВ, особливо в окремих регіонах, де страхування дуже збиткове і ситуація тільки погіршується. У таких регіонах частота ДТП набагато вище середньої по РФ, що аномально і говорить про велику кількість «підроблених» ДТП. Ситуацію повинні виправляти влади таких регіонів, але цього не відбувається. Якщо в якомусь регіоні такі показники аномальні, то повинні бути застосовані заходи до місцевої влади.

Також для поліпшення ситуації з ОСАГО і в цілому поліпшення руху на дорогах РФ і боротьби з шахрайством необхідно боротися з «високочастотними» водіями. Наприклад, після того як ТЗ протягом року стає винуватцем ДТП в енний раз, поліс анулюється і ТС забороняється управляти до тих пір, поки не буде компенсований цей збиток. Тоді шахрайських схем стане менше, а небезпечні водії задумаються про своє водінні, інакше будуть самі платити за свої збитки.

Оскільки поліси з необмеженим колом водіїв є найбільш збитковими, то потрібно передбачити більш високий коефіцієнт за необмежений список водіїв. У частині визначення КБМ вважаємо, що необхідно встановлення більш високого початкового КБМ (зараз КБМ дорівнює 1) - наприклад 1,2. Після року без збитків - 1, потім за кожен рік зменшуємо на 0,05. В результаті для беззбиткових водіїв тариф по суті не зміниться, а для нових (ризикових) і для шахраїв (які вводять неправильні дані, щоб КБМ не визначився) значення буде вище.

«ПОТРІБНО ПЕРЕКАЗАТИ МАКСИМУМ СКЛАДОВИХ ОСАГО У ОНЛАЙН»

Юрій Нехайчук - офіційний представник «Альфастрахування»:

- Щоб ОСАГО став ідеальним сучасним продуктом, потрібно перевести максимум складових послуги в онлайн - не тільки покупку, але і врегулювання збитку. Як наслідок, зробити онлайн-врегулювання збитків обов'язковою частиною сервісу, щоб не було потрібно їхати в офіс, а можна було автомобіль відправляти прямо з місця ДТП в сервіс. Нарешті, треба звільнити тарифи, прив'язавши їх до історії водія, а не автомобіля, що дозволить швидко досягти паритету в вартості між користувачами і страховиками.

Топ-15 компаній за зборами ОСАЦВ в Татарстані № Найменування компанії Збори 6 міс. 2016, тис. Руб. Збори 6 міс. 2017, тис. Руб. Абсолютна зміна, тис. Руб. Відносне зміна,% 1 НАСКО ТАТАРСТАН 694691 610132 -84559 -12.2 2 Росгосстрах 516160 485425 -30735 -6 3 армієць 630498 483387 -147111 -23.3 4 Чулпан 331043 309848 -21195 -6.4 5 Альфастрахованіє 57637 двісті дев'яносто одна тисяча дев'ятсот тридцять один 234294 406.5 6 ТАЛИСМАН 306965 276792 -30173 - 9.8 7 ІНГОССТРАХ 200954 271096 70142 34.9 8 АСКО 308906 204133 -104773 -33.9 9 ЗГОДУ 71392 135111 63719 89.3 10 ГРУПА РЕНЕСАНС СТРАХУВАННЯ 21438 112158 90720 423.2

Натисніть на таблицю, щоб завантажити повністю


Топ-15 компаній за обсягом виплат ОСАГО в Татарстані № Найменування компанії Виплати 6 міс. 2016, тис. Руб. Виплати 6 міс. 2017, тис. Руб. Абсолютна зміна, тис. Руб. Відносне зміна,% 1 Росгосстрах 961533 1095130 133597 13.9 2 армієць 392926 631616 238690 60.7 3 НАСКО ТАТАРСТАН 423911 461013 37102 8.8 4 ТАЛИСМАН 195745 348638 152893 78.1 5 ІНГОССТРАХ 60025 303680 243655 405.9 6 ТСК 223771 233836 10065 4.5 7 АСКО 250179 231666 -18513 -7.4 8 Чулпан 149615 199009 49394 33 9 РЕСО-ГАРАНТІЯ 83893 139493 55600 66.3 10 Альфастрахованіє 39270 111772 72502 184.6

Натисніть на таблицю, щоб завантажити повністю


Натисніть на таблицю, щоб завантажити повністю


Так що автомобілісти вважають: "Може, мені простіше їздити без поліса?
«Що значить непогані результати?
Чи потрібно тут говорити, що допомога ЦБ банку «Відкриття» - головному кредитору і за фактом співвласнику РГС - у вигляді санації з бюджетом до 400 млрд рублів приспіла вельми своєчасно?
Вони кажуть, що якщо у машини після 15 років експлуатації іржаве крило і якщо на цьому авто його ремонтувати, то як можна нести за неї гарантію цілий рік?
Чому не можна поліси купити в окремих регіонах?
Чому з'явилися шахраї?