Оплата МТС банківською картою через інтернет без комісій або через онлайн банк

 1. Швидка оплата послуг на сайті МТС
 2. Інші варіанти оплати послуг на сайті МТС
 3. Переклад з сайту банку
 4. Поповнення рахунку з карти Ощадбанку
 5. Оплата інтернету від компанії МТС з використанням банківської карти
 6. Відгуки про поповнення балансу МТС з карти

Зміст статті:

Зміст статті:

Сучасні способи оплати прийшли у наше життя не дуже помітно. Але вже сьогодні більшість клієнтів вважають за краще не витрачати час на відвідування салонів і біганину по терміналах, а оплатити МТС банківською картою через інтернет без необхідності виходити з власної квартири.

Розвиток сучасних сервісів дозволило клієнтам здійснювати на МТС платіж з банківської карти декількома зручними способами. По-старому часто кошти клієнти відправляють через банкомат, що зручніше, ніж стояти в чергах в салоні або розбиратися з незрозумілими комісіями терміналів. Але є кілька способів дозволяють оплатити МТС з карти прямо з дому:

 • поповнення рахунку на сайті МТС;
 • оплата через інтернет-банк свого банку.


Швидка оплата послуг на сайті МТС

У будь-який момент власникам Visa, MasterCard або Maestro оплата МТС банківською картою доступна на сайті компанії У будь-який момент власникам Visa, MasterCard або Maestro оплата МТС банківською картою доступна на сайті компанії. Для виконання цієї операції необхідно провести наступні кроки:

 1. перейти на сайт компанії і вибрати свій регіон;
 2. зайти в розділ «Платежі» і вказати оператора;
 3. вказати номер телефону і розмір оплати;
 4. ввести дані карти.

Після введення даних карти на телефон власника в більшості випадків надійде спеціальний код підтвердження. Тільки коли перевірка його пройдена буде проведена оплата МТС через банківську карту.


Інші варіанти оплати послуг на сайті МТС

На сайті оператора клієнт може самостійно налаштувати регулярні платежі за зв'язок. Робиться це в розділі «Особистий кабінет». Після підтвердження першого платежу оплата МТС з банківської карти відбуватиметься регулярно при досягненні певного балансу на рахунку або за певних дат. Регулярна MTS оплата банківською картою зручна для тих, хто побоюється залишитися без зв'язку або постійно забуває вносити грошові кошти на рахунок.

Важливо! Гроші на МТС з банківської карти при оплаті через сайт надходять без комісії. Клієнт може здійснювати платежі також з використанням мобільного телефону, якщо буде використовувати послугу швидкий платіж. За один раз рахунок можна поповнити мінімум на 100 і максимум на 6 тисяч рублів.


Переклад з сайту банку

Не всі клієнти довіряють дані карти операторам зв'язку. З метою безпеки багато абонентів бояться здійснювати платежі через інтернет. Більшість сучасних банків разом з випуском картки пропонують підключити Особистий кабінет або інтернет-банк. Це спеціальний розділ, в якому можна здійснювати перекази і оплати, не боячись зіткнутися з шахрайськими ресурсами.

Розглянемо, як приймає МТС платежі онлайн банківською картою з сайту банку:

 1. Клієнт заходить в інтернет-банк. У різних кредитних установи цей розділ має різні назви, але призначений завжди для здійснення зручних платежів і переказів.
 2. Абонент вибирає оператора в розділі мобільний зв'язок. Після цього відкриється невелика форма. У ній необхідно вказати номер телефону і суму для зарахування на рахунок.
 3. Останній етап - підтвердження платежу. Зазвичай воно здійснюється за допомогою коду, що відправляється на мобільний телефон, прив'язаний до карти.

Зарахування коштів відбувається протягом декількох хвилин, після чого клієнт банку отримує відповідне повідомлення від платіжної системи, якщо він підписаний на СМС-інформування. У більшості випадків комісія при оплаті мобільного через сайт банку не стягується.

Головний плюс цього способу поповнення у відсутності обмежень по сумі та кількості платежів, які встановлені МТС на власному сайті.


Поповнення рахунку з карти Ощадбанку

Сбербанк один з найпопулярніших роздрібних банків в Росії Сбербанк один з найпопулярніших роздрібних банків в Росії. Він надає для приватних клієнтів зручний особистий кабінет для оплати популярних товарів і послуг, здійснення переказів і так далі.

Перед внесенням платежу з картки Ощадбанку через сервіс онлайн-платежів необхідно отримати спеціальний пароль. Зробити це можна в будь-якому відділенні, також отримати пароль і підключити онлайн-банк можна через термінали. Займає ця процедура всього кілька хвилин.

Займає ця процедура всього кілька хвилин

За оплату рахунку МТС з карти Ощадбанку додатково нараховуються бонусні бали за програмою «Спасибі!». Їх також можна витратити на оплату послуг зв'язку, скориставшись особистим кабінетом Ощадбанку або сайтом МТС.

Важливо! В рамках програми «Спасибі!» На телефон можна перевести за рахунок балів тільки 99% від суми платежу. 1% буде знятий з балансу картки.


Оплата інтернету від компанії МТС з використанням банківської карти

Оплатити інтернет, що надається компанією МТС з банківської карти можна також на сайті компанії. Для цього також необхідно перейти в розділ платежів, але замість категорії «Мобільний зв'язок» вибрати «Інтернет», після чого вказати оператора. Форму, що відкрилася треба буде заповнити даними абонента і банківської карти і підтвердити платіж, використовуючи отриманий на стільниковий телефон кодік.


Відгуки про поповнення балансу МТС з карти

Постійно читаю про зручність онлайн оплати, але ніколи не довіряв цим сервісів. Нещодавно підключив все ж інтернет-банк і налаштував на сайті МТС поповнення при досягненні невеликого порога. Тепер зовсім не парюся. Грошові кошти надходять відразу і не треба нікуди бігати.

Дуже зручно, що оператори подбали разом з банками про можливість регулярних платежів. Я постійно раніше забував вносити грошові кошти, а тут один раз номер прив'язав до картки і все. Гроші завжди є на балансі, а якщо скінчилися, то надходять буквально через секунди.

Не довіряю я інтернет-сервісів, не тому що вони погані, а шахраїв занадто багато. Дуже вже легко зіткнутися з підробленим сайтом, але зараз це стало зустрічатися значно рідше і навіть я почав замислюватися про оплату мобільного зв'язку прямо з карти, адже це стільки часу економить.

Завжди страждав через те, що часу на біганину в банкомати немає, а мобільний закінчувався в самий невідповідний момент. Плюнув. Налаштував Автоплатеж. Тепер ніяких проблем немає. Як тільки баланс добігає 0 близько, так відразу додаткова грошик надходить на рахунок і можна далі не переживати.