Відгуки про торги з питань банкрутства: реальні приклади, НААБ і Давид Різаєв, Олег Селіфанов і Академія торгів з питань банкрутства, сайт гевея

 1. Відгуки про бізнес на торгах з питань банкрутства
 2. Нова схема шахрайства на торгах з питань банкрутства
 3. Поширені міфи про торги з питань банкрутства
 4. міф №1
 5. міф №2
 6. міф №3
 7. Відгуки про НААБ і Давида Різаєва
 8. Відгуки про Олега Селіфанове і його Академії торгів з питань банкрутства
 9. Відгуки про електронному торговельному майданчику для аукціонів з питань банкрутства «Гевея»
 10. Висновок

Привіт, дорогі читачі. У цій статті ми розберемо відгуки про торги з питань банкрутства. Це допоможе глибше зануритися в тему заборгованості та виявити технічні нюанси, за рахунок яких ви зможете отримати прибуток або уникнути непотрібних помилок. З матеріалом цієї статті буде корисно ознайомитися всім новачкам, які в найближчому майбутньому планують взяти участь в аукціоні.

Спочатку ми розглянемо загальні відгуки про бізнес на торгах з питань банкрутства. Далі ви дізнаєтеся про нову схему шахрайства та поширені міфи цієї діяльності. Після ми подивимося популярні призначені для користувача відгуки, які стосуються НААБ і Давида Різаєва, Академії торгів з питань банкрутства Олега Селіфанова і сайту Гевея.

Відгуки про бізнес на торгах з питань банкрутства

У цьому розділі ми зібрали загальні відгуки про торги з питань банкрутства. Після вивчення матеріалу ви зможете уявити загальну картину даному бізнесі і зможете для себе вирішити, чи варто займатися викупом майна боржників.

У цьому відео розповідається про фальсифікації документів на торгах з питань банкрутства - в будинку хитрим чином прописано двоє неповнолітніх дітей. Шахрайством може займатися банк, нотаріус та інші державні органи. Якщо не правильно все перевірити і потрапити на конфліктного власника, то легко позбутися всіх вкладених грошей.

Якщо ви регулярно проводите операції з нерухомістю і знаєте всі тонкощі цього процесу, то вам не складе труднощів придбати вигідний варіант на торгах з питань банкрутства. Якщо досвіду немає, то краще найняти кваліфікованих фахівців, які зможуть перевірити документи і своєчасно виявити прихований підступ. Коли подібні запобіжні заходи не дотримуються - в гру вступають шахраї , Які вміють грамотно маніпулювати законодавством. У підсумку це може закінчиться таким ви купите проблемну квартиру → зробите ремонт → розрахуєтеся з усіма комунальними боргами → через кілька років отримаєте запрошення в суд → повернете все майно шахраєві і залишитеся ні з чим.

Заробіток на торгах з питань банкрутства реальний і доступний кожному: щороку розоряється безліч компаній і на продаж виставляються тисячі вигідних лотів. Це означає, що угод вистачить кожному. Плюс не варто забувати, що багато беруть участь в торгах не на постійній основі - тому конкуренція менше, ніж може здатися на перший погляд.

У багатьох компаній і фізичних осіб немає можливості викупити ліквідні лоти, вартість яких починається від 100 мільйонів і які насправді коштують на 70% більше від цієї ціни. Щоб не пропускати подібні угоди - досить інвестувати в компанію, яка на професійній основі займається викупом подібних об'єктів. Інвесторський пул на торгах з питань банкрутства - це новий напрямок, яке набирає популярність і дозволяє будь-якому користувачеві заробляти на торгах з питань банкрутства без прямої участі в процесі.

У цьому відео користувач вважає, що в більшості випадків купувати майно на торгах з питань банкрутства не вигідно. Всі хто говорить зворотне - займаються розлученням і насправді отримують прибуток від продажу семінарів. Якщо об'єкт стоїть, то не продаватиме по 1% від його реальної вартості. При такій низькій ціні обов'язково знайдуться зацікавлені люди, які знайдуть спосіб його викупити і вигідно реалізувати.

Автор ролика довго думав, чи можна заробити на торгах з питань банкрутства та прийшов до такого висновку: заробити можна, якщо все робити поступово. Не варто відразу після проходження освітнього курсу йти з основної роботи і занурюватися в пошук лотів. Спочатку потрібно вибрати профіль і зосередиться на вивченні нюансів - однаково добре не вийде швидко розібратися зі спецтехнікою , нерухомістю і автомобілями . Коли буде Профіль → з'являться перші вдалі угоди → прийдуть гроші → з'явиться час і мотивація для подальшої роботи → з'явиться бажання розширювати профіль і заглиблюватися в процес.

У відео користувач розповідає про свій негативний досвід покупки майна на торгах з питань банкрутства: витрачено 10 днів роботи і отримано 5000 рублів збитку.

Користувач вважає, що у кожного лота є своя оптимальна ціна, при досягненні якої в процес завжди вступають перекупники. Будь-яка матеріальна цінність ніколи не буде перебувати на аукціоні просто так і ніколи не втратить 70-90% своєї вартості. Можливі тільки окремі випадки, які можна порівняти з виграшем в лотерею.Поетому якщо хочете щось реально вигідно купити, орієнтуйтеся на ціну, яка буде наближена до ринкової.

У відео користувач перераховує основні ризики, які пов'язані з купівлею дебіторської заборгованості на торгах з питань банкрутства . Без досвіду звичайному користувачеві з подібною угодою не впорається і в переважній більшості випадків вона виявиться повністю провальною.

Нова схема шахрайства на торгах з питань банкрутства

В першу чергу ми б хотіли почати з відео Вадима Кукліна. У своєму відгуку він розповідає про нову шахрайську схему, яка допомагає аферистам отримувати легкий заробіток на торгах з питань банкрутства.

Виділимо основні моменти нової шахрайської схеми.

 • Аферисти залишають на електронному майданчику типову заявку, в якій детально описують продається лот і вказують за нього привабливу ціну.
 • У заявці окремими пунктами прописуються кілька нестандартних вимог до учасників торгів. Наприклад, майбутній покупець повинен мати зареєстрована юридична особа в якомусь віддаленому місті країни.
 • Ставиться тимчасове обмеження і повідомляється, що переможцем аукціону стане той користувач, який запропонує максимальну ціну.
 • Для участі в торгах від всіх учасників вимагається завдаток в розмірі 15% від вартості майна. Його потрібно перерахувати на «спеціальний банківський рахунок», який прописаний в заявці. Коли користувач робить цю процедуру - він автоматично розлучається зі своїми грошима назавжди.
 • Оскільки в заявці присутні нестандартні вимоги до учасників торгів, ніхто з них не може звернутися до суду за юридичним захистом своїх прав. Згідно із законом шахраї праві, оскільки заздалегідь вказали, хто може купити майно і що 15% завдаток поверненню не підлягає.

Щоб не стати жертвою подібного обману, Вадим Куклін рекомендуємо уважно вивчати опис пропонованого лота і перевіряти його наявність в державному реєстрі та газеті «Коммерсант». Якщо лот не підроблений, то інформація про нього обов'язково з'явиться в зазначених джерелах.

Поширені міфи про торги з питань банкрутства

Всі наступні відгуки пов'язані з тим, як купувати нерухомість і автомобілі на торгах з питань банкрутства без зайвих ілюзій. У цьому розділі ми розберемо кілька типових міфів, з якими у новачків асоціюється майно боржників.

У цьому нам дуже допоможе пост, опублікований Оленою шефиня на сайті alenashefina.com. Стаття отримала хороший відгук аудиторії, тому ми не змогли обійти її стороною. Виділимо основні міфи, які Олена пов'язує з покупкою майна на торгах з питань банкрутства.

Участь в торгах - це захоплююча діяльність, якою може зайнятися кожен. На ділі все не так. 98% часу йде на пошук ліквідного лота. 1,5% часу буде витрачено на вивчення і аналіз всієї інформації, пов'язаної з обраним об'єктом. Тільки 0,5% часу буде займати сама угода. Здебільшого все перераховане є нудною механічною процедурою, якої взагалі не хочеться займатися.

На торгах можна купити майно за 5% його вартості. Хороші об'єкти завжди продаються за ціною, наближеною до ринкової. У виняткових ситуаціях бувають додаткові знижки. Однак, ні за яких обставин вигідний лот не буде продаватися за 5% від своєї ціни. Якщо ви побачите щось подібне - не поспішайте радіти. Скоріш за все ви купите власність, яку згодом буде нереально експлуатувати.

На аукціони з питань банкрутства щодня виставляються безліч цікавих пропозицій, в які можна інвестувати. Більшу частину переглянутих лотів ви навіть не зможете оглянути на місці. Вони недоступні, втрачені, заарештовані або з якихось інших причин не можуть бути продані. Тому вам доведеться довго чекати вигідної угоди або погоджуватися на пропозиції, які вам з якихось причин незручні.

На ринку розумна конкуренція, тому ніяких проблем з покупкою власності не вийде. Проаналізувати інформацію і знайти вигідний лот недостатньо. Щоб його придбати, потрібно першим відправити заявку. У більшості випадків на її оформлення йде близько 2 хвилин. Рекорд 30 секунд.

А тепер сюрприз. Якщо ви знайшли дійсно вигідний варіант, то можете зіткнутися з роботами-снайперами. Це спеціальне програмне забезпечення, яке професійні учасники торгів з питань банкрутства використовують в своїх цілях. Такий робот автоматично відстежує вигідну пропозицію по заздалегідь заданих параметрах і подає заявку відразу після відкриття торгів. На все у нього йде менше 1 секунди. З такою програмою конкурувати не вийде.

Аукціони з питань банкрутства - це законодавчо регульована процедура, в якій немає шахраїв. Це не так. В цьому ви могли переконатися після прочитання першого розділу. Тому щоб стати хорошим інвестором, вкрай важливо вміти розпізнавати юридичні виверти і вчасно їх уникати.

Ми дякуємо Олену шефиня за інформацію і поспішаємо повідомити, що на тему міфів про банкрутство нам вдалося знайти ще три цікавих відео.

міф №1

Кожен лот продається під конкретну людину і все вже давно куплено. Торги по банкрутству - це не державний тендер. Тут ніякої змови бути не може.

міф №2

Дійсно ліквідне майно можна придбати тільки за найнижчими цінами. Вам потрібно навчитися прораховувати вартість виставлених на продаж об'єктів і розуміти, за яку ціну їх будуть готові придбати інвестори. Коли ви навчитеся це робити, то зможете подавати заявки на перспективні об'єкти з мінімальною конкуренцією.

міф №3

Продається майно знаходиться в ідеальному фізичному і юридичному стані. У 90% випадків є якісь приховані проблеми, які без детального опрацювання виявити не вийде.

Відгуки про НААБ і Давида Різаєва

Якщо ви вперше чуєте про Національної асоціації аукціонних брокерів (НААБ) - перед вивченням відгуків подивіться статтю « Що таке НААБ і як з її допомогою брати участь в торгах з питань банкрутства ». Також якщо ви захочете записатися на вебінар або тренінг Давида Різаєва - попередньо почитайте статтю « Хто такий Давид Різаєв, чому йому можна довіряти і як з його допомогою заробити на торгах з питань банкрутства ». Тепер переходити до вивчення відгуків.

Користувач пройшов навчання, вигідно придбав комерційну нерухомість, зараз готується до її перепродажу і дякує керівників НААБ за корисний тренінг.

У цьому відео користувач говорить про те, що вкладені в курс гроші повністю окупили себе і він вдячний наставникам за прибуткову професію, яка дозволяє заробляти від 200 000 рублів на місяць.

Спочатку у користувача було багато сумнівів, однак в процесі навчання вони розвіялися: на протязі двох місяців раз на тиждень доводилося виконувати домашнє завдання і спілкуватися з наставниками з приводу нескінченної кількості питань. Гроші вкладені в навчання вже повернуті і у користувача є надійні знання для майбутніх заробітків.

У відео учасник тренінгу розповідає про те, що організатори тренінгу не зацікавлені в отриманні одноразової прибутку. Вони прагнуть зібрати сильну команду, тому з радістю діляться тільки цінними знаннями, які можна застосовувати на практиці. Після кожного заняття з курсу відсіюються всі ті, хто не виконує домашнє завдання і не готовий докладати зусилля для розвитку в професії.

Раніше користувач чув про заробіток на торгах з питань банкрутства та вирішив отримати більше інформації на безкоштовному майстер-класі Давида Різаєва. Людина зацікавився темою, пройшов платне навчання і тепер займається пошуком власних лотів.

У відео користувач говорить про те, що курс починається з докладною теоретичної частини, а після поступово переходить в практику. До середини навчання людині вдалося придбати свій перший лот і заробити на цій угоді перші гроші.

Після проходження навчання у користувача з'явився реальний інструмент для монетизації знань. На його думку головний навик - це вміння багато працювати і постійно діяти.

Користувач вважає, що після проходження курсу з'являється навик бачити гроші там, де більшості людей це недоступно. Тут же ви отримаєте практичні інструменти, за допомогою якого можна заробляти навіть без вкладень особистого капіталу. Досить виділити вільний час і докласти достатню кількість зусиль.

У цьому відео користувач розповідає, що раніше займався викупом майна з торгів з питань банкрутства: був практичний досвід, але не було грошей. Навчання допомогло виправити відсутні прогалини в знаннях і провести успішну операцію вже на шостий тижні тренінгу.

Відгуки про Олега Селіфанове і його Академії торгів з питань банкрутства

Більшість новачків вважають, що для успішного заробітку на торгах з питань банкрутства потрібна правильна попередня підготовка. Без цього існує дуже великий ризик втратити час і гроші.

З усіх російськомовних спікерів користувачі найчастіше згадують Олега Селіфанова. З його освітньою програмою ми частково знайомилися в статті « Як пройти навчання торгів з питань банкрутства за допомогою безкоштовного і платного способу ». Також у нього є безкоштовна книга і онлайн майстер-клас на якому Олег Селіфанов розповідає як без ризику і вкладень знайти вигідний об'єкт під готового покупця і прийняти участі в торгах за його гроші.

Привіт, дорогі читачі

Книга Олега Селіфанов «Торги по банкрутству за формулою Доктора Ватсона».

Книга Олега Селіфанов «Торги по банкрутству за формулою Доктора Ватсона»

Майстер-клас від Олега Селіфанова

Історію Олега Селіфанова ви можете в наступному ролику.

Тепер давайте подивимося, які відгуки про Олега Селіфанове і його роботі залишають учні.

Перший відгук залишила Марія, - студентка академії торгів з питань банкрутства Олег Селіфанова. Вона навчилася з нуля брати участь в торгах і за першу угоду змогла заробити 240 000 рублей. На даний момент Марія стала агентом і професійно займається описаної діяльністю.

Інтерв'ю з Миколою Романовим, які купив вантажний автомобіль на аукціоні, здав його в оренду і заробляє 20 000 рублів на місяць. Микола залишив свій відгук з тієї причини, що про курс Олега Селіфанова «7 кроків до великих грошей на торгах з питань банкрутства» має дізнатися, як можна більшу кількість людей.

Отримані знання дозволяють будь-якому охочому користувачеві з невеликим капіталом зайнятися інвестуванням і здобути фінансову свободу.

Наступний відгук залишила Оксана Аскарова, професійний ріелтор з Челябінська. Вона пройшла тренінг «Як заробляти на торгах з питань банкрутства за методом Шерлока Холмса». Оксана прослухала безкоштовний вебінар, зацікавилася, прослухала повний курс і тепер успішно застосовує отримані знання в своїй сфері.

Якщо ви задумалися про проходження освітнього тренінгу - обов'язково прочитайте статтю « Як правильно купувати нерухомість і автомобілі на торгах з питань банкрутства? ». У ній дані відповіді на часті питання новачків.

Нижче ми зібрали ще більше відгуків про Олега Селіфанове і його Академії торгів з питань банкрутства.

Автор ролика розповідає, що Академія торгів з питань банкрутства вчить застосовувати отримані знання на практиці і не вимагає від учасників великого капіталу для перших угод. Наприклад, можна придбати ГАЗ 3307 за 41 800 рублів і перепродати авто за 130 000 рублей.

У цьому відео розповідається про безкоштовне способі, за допомогою якого можна перевірити репутацію будь-якого тренера, що викладає торги по банкрутству.

Олег Селіфанов навчив користувача викуповувати складські приміщення за 205 000 рублів і знаходити покупців, готових заплатити за ці об'єкти 800 000 рублей.

Користувач придбав нежитлове приміщення за 147 600 рублів і перепродав його за 500 000 рублів. Це приклад того, що при правильному підході на банкрутство може кожен.

Користувач викупила три КАМАЗ, вклалася в їх переобладнання і готова отримати з цієї угоди подвійну націнку. Якщо все пройде вдало, то угода принесе більше мільйона рублів. Торги по банкрутству за формулою Доктора Ватсона працюють.

У відео показаний приклад того, як можна заробити на викуп старих і неробочих тролейбусів. Операцію реально провести без зв'язків, особливих навичок і капіталу.

Приклад того, як після проходження курсу Олега Селіфанова користувач придбав новий бізнес і за два місяці заробив більше мільйона рублів.

Інвестор викупив чотири побутівки на загальну суму 72 000 рублей. Після всі об'єкти продані за 120 000 рублів і угода принесла 47 870 рублів.

Приклад того, як два автомобіля вартістю 152 000 рублей можна перепродати за 245 000 рублів і заробити на угоді близько 95 000 рублей.

А це бонусне відео від Академії торгів з питань банкрутства. У ньому розповідається про двадцяти трьох способах залучення капіталу для перших угод.

Відгуки про електронному торговельному майданчику для аукціонів з питань банкрутства «Гевея»

Під час вивчення відгуків про торги з питань банкрутства ми помітили, що багато користувачів посилаються на сайт Гевея . Це корисний ресурс, який допоможе вам знайти вигідний інвестиційний об'єкт самостійно або за допомогою представника майданчика. Додайте цей сайт в закладки і подивіться у вільний час після вивчення відгуків.

PS Клацніть по фото.

Зовнішній вигляд головної сторінки сайту «Гевея».

Зовнішній вигляд головної сторінки сайту «Гевея»

Користувач незадоволений майданчиком «Гевея»: завищені ціни, неактуальна інформація і ніяких переваг для приватних інвесторів.

Користувач незадоволений майданчиком «Гевея»: завищені ціни, неактуальна інформація і ніяких переваг для приватних інвесторів

Керівник проекту «Гевея» дає розгорнуту відповідь на критику користувача і пояснює, що на торгах з питань банкрутства може заробити кожен.

Керівник проекту «Гевея» дає розгорнуту відповідь на критику користувача і пояснює, що на торгах з питань банкрутства може заробити кожен

Користувачеві сподобалося співпрацювати з майданчиком «Гевея», оскільки з їх допомогою зручно готувати всі документи і брати участь в аукціоні.

Користувачеві сподобалося співпрацювати з майданчиком «Гевея», оскільки з їх допомогою зручно готувати всі документи і брати участь в аукціоні

Користувачеві сподобалося працювати через сайт «Гевея», оскільки можна в спрощеному порядку набути вигідний лот.

Користувачеві сподобалося працювати через сайт «Гевея», оскільки можна в спрощеному порядку набути вигідний лот

Інвестор хвалить менеджерів проекту «Гевея» за їх чуйність і розгорнуті консультації щодо всіх обраних лотів.

Інвестор хвалить менеджерів проекту «Гевея» за їх чуйність і розгорнуті консультації щодо всіх обраних лотів

Через площадку «Гевея» користувачеві вдалося без електронного підпису взяти участь в аукціоні та придбати вигідний інвестиційний об'єкт.

Через площадку «Гевея» користувачеві вдалося без електронного підпису взяти участь в аукціоні та придбати вигідний інвестиційний об'єкт

За допомогою сервісу «Гевея» зручно відстежувати вигідні лоти і встигати викуповувати вигідні об'єкти. Крім того, якщо виникнуть якісь технічні складності, то їх легко вирішити проконсультувавшись у фахівців проекту.

Висновок

Ми розглянули реальні відгуки про торги з питань банкрутства. Тепер ви знаєте про багатьох нюансах, які можуть допомогти вам зробити вигідну інвестиційну угоду. Підписуйтесь на нові публікації, залишайте свої коментарі та діліться корисним матеріалом в соцмережах.

З повагою, команда блогу Артема Біленко
«Твоя лінія життя в твоїх руках»