Барі Алібасов-молодший: «У Комі у бізнесу дуже гарне обличчя» «БНК

Сьогодні в стінах республіканської академії держслужби стартував дводенний регіональний форум молодих підприємців. Програма заходу дуже насичена, читають лекції, ведуть семінари і тренінги відомі російські бізнес-тренери: Самвел Аветисян, Сергій Алмазов, Ігор Стоянов, Олександр Левітас і Барі Алібасов-молодший, який був учасником форуму «Крохаль», що пройшов у липні цього року під Ухтой.

Програма заходу дуже насичена, читають лекції, ведуть семінари і тренінги відомі російські бізнес-тренери: Самвел Аветисян, Сергій Алмазов, Ігор Стоянов, Олександр Левітас і Барі Алібасов-молодший, який був учасником форуму «Крохаль», що пройшов у липні цього року під Ухтой

Фото Миколи Антонівського

Нинішній форум відкрився невеликим роликом про програму «Ти - підприємець», яка успішно діє в регіонах Росії. У вітальному слові заступник міністра освіти Дмитро Бєляєв зазначив, що число учасників програми зростає. Якщо в минулому році було подано тисячу заявок, то в цьому вже 2500. Програма успішно реалізується в 45 суб'єктах РФ, причому Комі знаходиться в першій десятці. За словами Бєляєва, для успішності бізнесу потрібно дотримуватися правила «трьох У»: управління, вміння орієнтуватися в навколишньому світі і повагу до тих, з ким працює підприємець і для кого він працює.

Далі на відкритті форуму виступили депутат Держради Сергій арте, який розповів про роботу, виконану в регіоні для основи розвитку підприємництва; а також заступник міністра економічного розвитку Галина Жукова та ректор академії Ніна Нестерова. За її словами, протягом року була пророблена колосальна робота, академія займається програмою вже четвертий рік.

- Не всі стануть підприємцями, але участь в цьому проекті додасть енергії, життєвого тонусу, - заявила Ніна Нестерова.

Останнє слово на відкритті форуму дісталося Барі Алібасова-молодшому. Входячи в зал, бізнес-тренер згадав приказку древніх греків про красу, міру і гармонію. Алібасов розповів, що робить Комі і в тому числі Сиктивкар привабливим.

Алібасов розповів, що робить Комі і в тому числі Сиктивкар привабливим

- У Комі жінок набагато більше, ніж чоловіків, тому особа бізнесу дуже красиве, - зазначив Алібасов, вказавши ще про самобутність регіону. - У вас самий дармовий рубль, тому що на цей рубль зроблено більше, ніж в інших регіонах країни.

- У вас самий дармовий рубль, тому що на цей рубль зроблено більше, ніж в інших регіонах країни

Підсумки програми «Ти - підприємець» в Комі за 2013 рік представили у відеоролику. Далі робота форуму пройшла по секціях. Барі Алібасов провів семінар «Не нафтової стартап», на якому розповів про свій досвід започаткування та ведення бізнесу, про те, як правильно вибрати бізнес-ідею, як знайти унікальний продукт і другом.

Барі Алібасов провів семінар «Не нафтової стартап», на якому розповів про свій досвід започаткування та ведення бізнесу, про те, як правильно вибрати бізнес-ідею, як знайти унікальний продукт і другом

- Задавайте свої питання, і ми побудуємо наше спілкування у форматі діалогу, - заявив Алібасов на початку семінару, пояснивши, що відповість не теоретичними знаннями, а конкретними прикладами.

- Задавайте свої питання, і ми побудуємо наше спілкування у форматі діалогу, - заявив Алібасов на початку семінару, пояснивши, що відповість не теоретичними знаннями, а конкретними прикладами

В цей же час проходили і інші семінари: Сергій Алмазов - «Китай. Практика побудови та ведення бізнесу », Самвел Аветисян -« Метафізика бренду. Теоретичні основи брендінгу », Ігор Стоянов -« творити свій бізнес як справа своєї мрії, через відкриття знань про самого себе ». Протягом форуму був організований «Стіл франшиз» від Ощадбанку. А ввечері учасників форуму чекала захоплююча ділова гра «Монополія».

А ввечері учасників форуму чекала захоплююча ділова гра «Монополія»

Програма недільного дня не менше насичена. Семінари почнуться з 10 ранку і закінчаться лише о шостій вечора.