«Повія дівчина!» - Барі Алібасов вивів на чисту воду подругу сина Маші Шукшиній

Продюсер Барі Алібасов, раніше колишній коханцем актриси Лідії Федосєєвої-Шукшиної, знає правду про її правнуки, повідомляється на сайті KP.RU . Він вніс свою лепту в скандал про дитину, якого якась Фрейя Зильбер народила від Макара Касаткіна - сина актриси Марії Шукшиній. Екс-подруга Касаткіна заявляла, що маленький Марк став плодом її роману з Касаткіним.

Алібасов розповів передплатникам, що історія з дитиною - фарс, а Фрейя намагалася всіх обдурити і заробити грошей на помилкових гучних заявах. Виступаючи в ток-шоу на федеральному каналі, дівчина заявляла, що сім'я Шукшина повинна забезпечити аліменти її малюкові.

- Нарешті-то сім'я Шукшина позбулася напасті під ім'ям Фрея. Ця гуляща дівчина заробила чимало грошей на брехні, піднімаючи рейтинги телепрограм. Аналіз ДНК її хлопчика показав, що в її черговому дитині ДНК Макара, сина Маші Шукшиній, дорівнює нулю! - написав Алібасов в своєму Instagram.

Продюсер не пояснив, звідки він знає результати тесту.

Раніше П'ятий канал висвітлював скандальну історію про колишню дівчину Макара Касаткіна, яка в свої 19 народила вже вдруге , А пізніше заявляла, що син і онук знаменитих актрис бив її і вигнав, дізнавшись про вагітність. Марія Шукшина відмовлялася вірити Фрейе, наполягала на аналізі ДНК . А недавно сама Фрейя заявила, що малюк Марк живе в повній сім'ї , Але з яким «татом» - так і не стало відомо.