Сучасні сигнали лиха - надійний спосіб врятувати багато життів

  1. поява радіозв'язку
  2. Удосконалення систем
  3. Сучасні системи порятунку
  4. Виникли питання?
  5. Цікаві статті

Люди стали замислюватися про сигнали лиха з незапам'ятних часів. Причому здійснювали це найрізноманітнішими способами. Найвідомішим є спосіб повідомлення за допомогою пляшки. У будь-яку скляну ємність вкладали лист, запечатувала і відправляли плисти по хвилях, в надії, що незабаром її хто-небудь виловить і відправить рятувальну експедицію. Всім зрозуміло, що спосіб був не найнадійніший, тому що пляшки пропадали в шлунках риб, розбивалися або їх знаходили через досить тривалий термін, коли рятувати вже не було кого. Зараз цей спосіб перетворився швидше на розвагу.

Досить популярні були сигнали у вигляді стрільби з гармат, подавалися знаки за допомогою прапорів і диму. Але ці методи діяли тільки в межах видимості двох кораблів. Причому, навіть якщо цього сигнал і бачили, це не означає, що на нього реагували. Тому що стрілянину могли прийняти за бій, в який багатьом втручатися просто не хотілося. Дим теж не віщував нічого доброго, тому його могли просто проігнорувати.

поява радіозв'язку

Муки людства про спосіб подачі сигналів практично були вирішені після появи радіозв'язку. Однак в процесі прийому-передачі сигналу потрібно безпосередню участь людини. Досить багато часу витрачалося на відправку сигналу, не кажучи про те, щоб його хтось прийняв. У корені змінили ситуацію, що стрімко розвиваються технології космічних масштабів. Були розроблені маяки, що спрацьовують у разі масштабного порушення роботи систем або виникнення аварійної ситуації. Великою перевагою цього способу було те, що все відбувалося автоматично без сприяння людини. Але і тут були недоробки, які знижували високоефективного пошуку - рівень сигналу був недостатньо потужним і приймався тільки тими службами, місце розташування яких знаходилися недалеко від джерела.

Удосконалення систем

Завдяки тому, що наука ніколи не зупинялася на місці, способи передачі сигналу лиха стали удосконалюватися і модернізуватися і при проектуванні маяків враховувалися всі недоліки. Щоб абсолютно охопити поверхню Землі, використовували супутникову систему, що працює на частоті 406 МГц, тому що частота 121,5 була перевантаженою. Гідність частоти 406 МГц в тому, що її могли прийняти в будь-якому місці на Землі і до того ж вона дозволяла ідентифікувати об'єкт, що подає сигнал, будь то літак або судно.

Створення подібної системи вимагало чимало часу і відбувалося не один рік. Паралельно розроблялося кілька систем - в СРСР «Коспас», а в США, Канаді та Франції система «SARSAT». Так як в процесі з'ясувалося, що роботи ведуться в одному напрямку і досягнуті результати майже однакові, було прийнято рішення об'єднати їх. Це було за часів «холодної війни» і вважалося значним кроком для всіх країн. У 1984 році система повністю була розроблена і почалася її експлуатація. Однак в процесі тестування виявлялися недоробки і вчені невпинно працювали над їх виправленням і модернізацією всієї системи в цілому. Згодом, було вироблено одночасне використання частот 406 і 121,5 МГц, що дало можливість застосовувати вже експлуатуються маяки.

За первинним задумом, система повинна була використовуватися тільки льотчиками, трохи пізніше морські аварійні буї теж були переведені на частоту 406 Мгц, тому з цього часу всі кораблі оснащувалися приладами подачі сигналу на частоті 406 МГц. Це було своєрідним поштовхом для розвитку рятувальних систем.

Сучасні системи порятунку

ГМССБ перекладається як Глобальна морська система зв'язку безпеки і зараз включає в себе кілька можливостей передавати сигнал:

  • Відповідач SART для передачі радіосигналу;

  • Станція радіопередачі УКХ (VHF), що працює за стандартом DSC-EPIRB;

  • Буй EPIRB (406 МГц);

  • Індивідуальні передавач ELT / PLB (121,5 МГц).

Відповідач SART для передачі радіосигналу - є апаратом, що працює на частоті 9 ГГц. Він активується на судні-рятувальника і, передаючи радіоімпульси на суднові станції, визначає розташування об'єкта. Його радіус дії поширюється на 8 миль.

Радіостанція УКХ (VHF) стандарту DSC-EPIRB для району А 1 є головним і одним з найбільш ефективних пристроїв передачі сигналу. Встановлюється на всіх яхтах, які здійснюють рейди вздовж берегів. «Район А1» - це кодова назва відстані в 30-35 миль від берега, тому що саме на це відстань діє сигнал станції. Тому всім судам не рекомендується запливати далі, ніж зазначений діапазон інакше служба порятунку просто не почує сигнал. Плюсом цього способу оповіщення є те, що система пов'язана з GPS, що дає додаткові переваги у вигляді постійного визначення місця розташування будь-якого об'єкта. Що дуже важливо, система за індивідуальним кодом визначає назву судна. Для того, щоб повідомити про лихо, будь-якому члену команди потрібно лише натиснути кнопку передавача і сигнал про допомогу відправиться на приймач рятувальників.

Аварійний радіобуй (EPIRB) являє собою невеликий передавач, здатний триматися на воді і передає попередження про лихо. Сигнал цього буя пеленг не тільки по всій смузі узбережжя, а й у всій зоні дії КОСПАС. Важливим моментом є те, що передача даних про лихо буде отримана супутником тільки в момент його проходження над районом лиха. На це може піти кілька хвилин або пару годин. У EPIRB зашифровані координати місця розташування і найменування корабля, а також вмонтований ліхтар з потужним променем, який проглядається з досить значного відстані.

Індивідуальний рятувальний передавач ELT / PLB працює на частоті 121,5 МГц це сучасна форма передачі інформації. Відрізняється відсутністю необхідності його реєстрації і прив'язування до певного кораблю. Його розміри дозволяють пристібати датчик до рятувальному жилету і передавати сигнал навіть тоді, коли саме судно, на якому здійснювалося плавання, вже затонуло.

Наявність всіх цих пристосування не є гарантом того, що судно і екіпаж зможуть врятувати. Незважаючи на всі заходи захисту приладів від попадання вологи, вогню і механічних пошкоджень яхти зникають в море з неприємною регулярністю. Незважаючи на це, рятувальні сигнали, що передаються з пристроїв, не раз рятували життя багатьом морякам. Тому, перед відправленням судна, обов'язково перевіряйте працездатність систем подачі сигналу про лихо.

Виникли питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку, наші менеджери зв'яжуться з вами!

Цікаві статті

Виникли питання?