Блог агентесса

Тут Тільки Послуги професійних агентесса по Нерухомості І НІЯКИХ БАЗ ДЛЯ БАЖАЮЧИХ покопатися в ІНФОМУСОРЕ Тут Тільки Послуги професійних агентесса по Нерухомості І НІЯКИХ БАЗ ДЛЯ БАЖАЮЧИХ покопатися в ІНФОМУСОРЕ. Якщо ви хочете зняти або купити квартиру в Москві , Прямо зараз, для вас, я відкрию один, величезний секрет!

Все що здаються і продаються квартири, які є практично у всіх агентствах на їх чудових сайтах, насправді, Чи не існують. Не знаєте? Значить Ця стаття для Вас! Можете Прямо зараз, читати мою статтю і перевіряти її правдивість. Натисніть на будь-яке посилання в "Яндексі" або "гугл" по запиту нерухомість.

Зайшли? Бачите? Вам пропонують ввести параметри, що цікавить вас квартири? Вірно?

Вводите параметри.

Є? Зараз, проникливого користувача, швидше за все, пройме питаннями - Звідки це такі приголомшливі ціни? Чому так багато дешевих квартир здається в оренду ? Дивно, що їх досі ніхто не зняв, чи не так?

Найцікавіше. Дорогі мої читачі - 99% квартир навіть не існувало, все це чистої води лялька, бутафорія. Так би мовити, провокація звичайного агентства нерухомості. Цих квартир Ні! Точніше може вони колись і були, але швидше за все їх придумали! Якщо ви все ще мені не вірите, зв'яжіться з контактним номером і поцікавтеся саме цієї, самої сподобалася квартирою. Як вже здали?

Ну що ж ... тоді поцікавтеся можливістю перегляду в найближчі два дні ще кількох квартир зі списку виданого з бази квартир агентства нерухомості. А іншу, а третю, а від ліхтаря? Ви напевно задаєте питання - А навіщо все це робиться? Зараз відповім.

Згадайте або подивіться, Як чудово виглядають на сайтах агентств нерухомості такі цифри 170 ТИСЯЧ КВАРТИР ЗДАЮТЬСЯ В НАШІЙ БАЗІ! Зустрічали це, чи не так? Мій досвід роботи в ріелторському бізнесі показує, що навіть в найкращі часи, тобто зараз, в платних Міжагентського базах по всій Москві здавалося не більше 70 тис. Квартир і кімнат, в тому числі і транспортом від метро (вважай Підмосков'ї в т.ч .), одночасно. Швидше за все в підсумку Вам запропонують просто підібрати підходящу квартиру. Водитимуть тільки за всіма своїми п'яти-восьми квартирах і розповідати, що більше немає і беріть поки даємо цю.

Не знаєте?
Зайшли?
Бачите?
Вам пропонують ввести параметри, що цікавить вас квартири?
Вірно?
Є?
Зараз, проникливого користувача, швидше за все, пройме питаннями - Звідки це такі приголомшливі ціни?
Дивно, що їх досі ніхто не зняв, чи не так?
Як вже здали?
А іншу, а третю, а від ліхтаря?