Які речі потрібні новонародженому влітку? Список літніх речей для новонародженого малюка.

 1. Що потрібно новонародженому влітку
 2. Загальний список одягу для новонародженого влітку
 3. Одяг в пологовий будинок і на виписку для новонароджених влітку
 4. Як одягати новонародженого влітку на прогулянку
 5. Де купити літній одяг для новонароджених в Україні?

Перед появою в сім'ї новонародженого, у майбутніх батьків відразу виникає безліч питань, головне з яких - що необхідно купити, щоб їх малюк ні в чому не потребувала Перед появою в сім'ї новонародженого, у майбутніх батьків відразу виникає безліч питань, головне з яких - що необхідно купити, щоб їх малюк ні в чому не потребувала. Якщо поповнення очікується в літній період, необхідно заздалегідь подбати про покупку літнього одягу для новонароджених. Щоб уникнути зайвої метушні напередодні поїздки в пологовий будинок, обов'язково потрібно скласти докладний список речей для новонародженого влітку, необхідних на перший час. Решта покупки, у міру потреби, молоді мама і тато можуть здійснювати поступово.

Що потрібно новонародженому влітку

Список для новонародженого влітку на перший час не повинен бути надто великим, оскільки в жарку пору відпадає необхідність вкутувати і одягати дитину в теплий одяг. Також варто враховувати, що малюки дуже швидко ростуть, тому скуповувати незліченну кількість повзунків і сорочечок просто не має сенсу. Для того щоб не робити необдуманих витрат, потрібно більш детально розібратися з тим, які речі потрібні новонародженому влітку. Отже, що ж знадобиться вашому малюку на перший час.

Загальний список одягу для новонародженого влітку

 • 8-10 боді з короткими і довгими рукавами;
 • 4-5 повзунків;
 • 6-8 сорочечок (тонкі і теплі);
 • 1 комбінезон або костюм з утепленої тканини (Вельсофт, фліс, велюр) для прохолодної погоди;
 • 3-4 комбінезона з тонкої тканини (інтерлок, кулір);
 • 3 трикотажних чепчики (шапочки);
 • 3 пари рукавичок (царапок);
 • 6 пар пінеток або шкарпеток (2 пари теплих, 4 пари тонких);
 • 4 слинявчика.

Перед тим як купувати одяг для немовлят, потрібно уважно прочитати склад. Всі тканини повинні бути абсолютно натуральними - трикотаж, бавовна, ситець, бязь або льон. Синтетика може не тільки травмувати ніжну шкіру дитини, але і викликати алергічну реакцію.

Крім того, щоб не допустити натирання і роздратування ніжної шкіри малюка, не варто купувати речі з мереживом, стразами, жорсткими аплікаціями та іншими прикрасами на твердій основі. Також не можна вибирати одяг, в якій фурнітура (гудзики, кнопки, блискавки, гачки) буде безпосередньо стикатися зі шкірою дитини. Всі моделі повинні бути зручними і безпечними, як, наприклад, бодік БД-01 або пісочник ПС-03 .

Купуючи необхідні речі для новонародженого влітку, майбутнім батькам потрібно вибирати вироби без швів або швами назовні. Також на дитячому одязі не повинно бути тугих гумок, жорстких зав'язок або інших елементів, які можуть викликати дискомфорт у малюка, як в моделях ПЗ-05н і ПЗ-02 .

На замітку! Підбираючи літній одяг для новонародженого малюка, пам'ятайте, що всі речі повинні бути з абсолютно натуральних тканин, а моделі - зручними і безпечними. Уникайте будь-яких декоративних або функціональних елементів, які можуть пошкодити ніжну шкіру малюка.

Кожен з цих нюансів потрібно обов'язково враховувати при виборі всього необхідного для новонародженого влітку, оскільки в спеку ніжна шкіра дитини стає ще більш чутливою до всіх механічних подразників.

Одяг в пологовий будинок і на виписку для новонароджених влітку

Майбутній мамі, збираючи сумку з речами для малюка в пологовий будинок влітку, дуже важливо нічого не забути і взяти з собою все найнеобхідніше. Для цього інтернет-магазин «Малюк» склав список одягу для новонароджених в пологовий будинок влітку, щоб Вам було простіше, легше і швидше зібратися, чи не набираючи з собою нічого зайвого. Отже, в пологовий будинок і на виписку для новонародженого влітку потрібно взяти з собою:

Як одягати новонародженого влітку на прогулянку

Збираючись на прогулянку з новонародженим влітку, дуже важливо правильно одягнути немовляти. Всі речі малюка повинні бути виключно з натуральних тканин - трикотажу і бавовни. В одязі з таких матеріалів дитина не тільки не спітніє, але і не продрогнет, якщо подує вітер. На прогулянку влітку новонародженого можна одягнути в легкий трикотажний бодік БД-02 або кофту КФ-08 з повзунками ПЗ-08н , а також чепчик ШП-05 . На випадок, якщо раптом зіпсується погода, потрібно обов'язково мати під рукою більш теплі речі. Це може бути комбінезон з флісу або Вельсофт КБ-22 і тепла шапочка. Також збираючись гуляти з новонародженим влітку, краще взяти з собою дві пелюшки, одну тонку, а іншу більш теплу. Крім того, в колясці завжди повинен лежати запасний комплект одягу для малюка і підгузники.

Де купити літній одяг для новонароджених в Україні?

Тепер Ви точно знаєте, яку потрібно купити одяг для новонародженого влітку, щоб малюк ні в чому не потребував! У нашому інтернет-магазині «Малюк» можна купити конверти на виписку, боді, повзуни, льолі, комбінезони, чепчики і іншу одяг для новонароджених влітку за найкращою ціною в Україні! Для оформлення замовлення Вам потрібно просто додати потрібний товар в корзину. Щоб отримати більше детальної інформації, зв'яжіться з нами за номерами, вказаними на сайті ( подивитися ). Оперативна доставка по Україні гарантована.

Де купити літній одяг для новонароджених в Україні?