Каршерінг: що це таке, ціни, умови, штрафи

  1. Як і чому каршерінг став таким популярним?
  2. Як це працює?
  3. Все дуже гладко, в чому підступ?
  4. За кордоном краще?
  5. Що буде далі?

Каршерінг - модне слово, яке, на відміну від інших шедеврів новомови на кшталт «хіпстера», «бодіпозітівщіков» і «ламберсексуалов», не піде у минуле через пару років, а навпаки, повинно стати ще популярнішим разом з явищем, яке воно принесло в нашу життя. Явищем не новим, але логічним, простим і тому перспективним. Розберемося, що таке каршерінг, ніж він такий хороший, і які недоліки у нього є.

Як і чому каршерінг став таким популярним?

З ама ідея каршерінга як явища лежала на поверхні фактично з початку масового виробництва автомобілів. Не дивно, що деякі дослідження відносять зачатки каршерінга ще в кінець 40-х років - але якщо не узагальнювати зайве, його справжній розвиток почалося приблизно років двадцять тому, а хороші темпи набрало в останні десять. Що це взагалі таке? Якщо ви дійсно не знайомі з поняттям «каршерінг», то пояснимо: це короткострокова оренда автомобіля з можливістю щохвилинної тарифікації та швидкої оплати без відвідування офісів і підписання договорів перед кожною поїздкою. Фактично саме це в поєднанні з помірною ціною і формує ключові переваги каршерінга: машину можна взяти швидко, оплатити - зручно, а залишити - майже де завгодно.

Фундаментальна основа такої короткострокової оренди теж проста: вона перш за все вигідна тим, хто не потребує автомобіля постійно, а робить короткострокові щоденні поїздки або зовсім їздить на машині лише в разі потреби, а на постійній основі використовує мотоцикл, велосипед чи громадський транспорт. Купівля автомобіля в такому сценарії логічно бачиться зайвої: адже навіть дешева стара машина неминуче приносить з собою необхідність обслуговування, ремонту, мийки, заправки, страхування, покупки і заміни шин та інші прямі і не дуже витрати. Нова машина - це ще менш вигідний сценарій: мало того, що вона спочатку дорожче, так ще й за каско доведеться доплатити чимало, і при продажу втратити пристойно. Ну а каршерінг має на увазі, що всі витрати, включаючи обслуговування, ремонт, миття, страхування і навіть заправку, бере на себе компанія-власник, що надає машини для оренди.

Ну а каршерінг має на увазі, що всі витрати, включаючи обслуговування, ремонт, миття, страхування і навіть заправку, бере на себе компанія-власник, що надає машини для оренди

Ще один важливий нюанс знаком насамперед тим, хто живе у великих містах, і особливо в Москві: це парковка. Парковка тут давно перестала бути базової можливістю, перетворившись в платну привілей - а каршерінг дозволяє звільнити гаманець свого споживача і від цього тягаря. Можливим це стало завдяки підтримці московської влади: у 2015 році був запущений проект «Московський каршерінг», одним з результатів якого стали пільгові тарифи на парковку для «загальних» машин. Витрати знизилися в буквальному сенсі на порядок: дозвіл на парковку для прокатної машини обходиться компаніям в 24 тисячі рублів на рік, в той час як річний паркувальний абонемент для громадян стоїть від 150 до 300 тисяч рублів. І одних тільки цих сум для багатьох буде досить, щоб повністю покривати потребу в автомобілі, використовуючи каршерінг, де за парковку платити самому не потрібно.

Як це працює?

Ключовими споживачами послуг каршерінга, як нескладно здогадатися, є жителі великих міст із розвинутою, але перевантаженою дорожньою інфраструктурою. Уряд Москви, наприклад, говорить про те, що один каршерінговий автомобіль здатний замінити до десяти особистих і планує, що розвиток сервісу допоможе відчутно розвантажити дороги, а заодно і знизити збиток міської екології. На початку осені московські чиновники розповіли, що парк прокатних машин перевищив 11,5 тисячі одиниць, а число поїздок клієнтів за 8 місяців року склало більше 12 мільйонів, у той час як за весь 2017 рік послугами каршерінга скористалися близько 6,5 мільйонів разів. З одного боку, з огляду на, що автомобілів в столиці зараз майже 5 мільйонів, обсяг каршерінгових поїздок можна вважати незначним в загальному обсязі - але потрібно враховувати те, що, по-перше, далеко не весь автопарк використовується для щоденних поїздок, а по-друге, популярність короткострокової оренди зросла вдвічі з минулого року.

Очевидно, що частки гравців на ринку каршерінга насамперед залежать від обсягу автопарку, і цей ринок ділять кілька великих компаній. У числі лідерів - Яндекс Драйв, Делімобіль і BelkaCar: перший має більш ніж 4 тисячами автомобілів, а решта два мають понад три тисячі кожен. Крім того, значними учасниками цього ринку варто вважати «прокатників» Anytime і YouDrive.

Крім того, значними учасниками цього ринку варто вважати «прокатників» Anytime і YouDrive

Автопарк всіх цих компаній неоднорідний: орендувати можна машини різних класів. Найпоширеніші варіанти - це перевірені і недорогі моделі В-класу: Hyundai Solaris, Kia Rio, Skoda Rapid і Volkswagen Polo. Якщо доплатити, можна отримати кросовер: наприклад, в обоймі Яндекса і Делімобіля працюють Renault Kaptur. Однак цим пропозиції не обмежуються: можна покататися і на автомобілях преміум-брендів. Наприклад, в BelkaCar працюють Mercedes-Benz CLA і GLA, а в Яндексі - Audi A3 і Q3, BMW 520i, Mercedes-Benz E-класу і навіть така екзотика як Porsche Macan і 911 Carrera 4s! Їх, втім, варто розглядати скоріше як іміджевий елемент - всю основну роботу роблять ті самі Volkswagen Polo і Hyundai Solaris.

Їх, втім, варто розглядати скоріше як іміджевий елемент - всю основну роботу роблять ті самі Volkswagen Polo і Hyundai Solaris

Від автомобіля же насамперед залежать і тарифи на поїздки. Конкретні розцінки зазвичай доступні в мобільному додатку: для того, щоб користуватися послугами каршерінга, необхідно завантажити його на смартфон, пройти процедуру реєстрації з підтвердженням особи, а також прив'язати до нього платіжну карту для оплати послуг. Є, звичайно, різниця в ціні і між самими компаніями. Наприклад, Яндекс заявляє вартість оренди машин «від 5 рублів за хвилину», але вона динамічна і може змінюватися протягом дня в залежності від попиту, дорожньої обстановки та інших даних, які збирають сервіси Яндекса. У Делімобіле є прогресивна, але єдина шкала розцінок, з якою можна ознайомитися заздалегідь: і для Volkswagen Polo, і для Renault Kaptur ціни стартують з 3 рублів за хвилину в ранні ранкові години і досягають 8 рублів в «найгарячіший» вечірньої пори. На сайті у BelkaCar вказана простіша система: 8 рублів за хвилину і ніяких «коливань курсу». Але це, звичайно, для базових моделей - Mercedes, виділені в каршерінг бізнес-класу, стоять вже 14 рублів за хвилину.

Але це, звичайно, для базових моделей - Mercedes, виділені в каршерінг бізнес-класу, стоять вже 14 рублів за хвилину

Вибираючи, яким з сервісів скористатися, варто не тільки вибирати модель і ціну, але і звертати увагу на умови оренди: вони відрізняються від компанії до компанії, і в певних випадках можна вибрати набагато більш вигідну пропозицію. Відрізнятися може багато чого: максимальний добовий пробіг, умови заправки та мийки, тривалість безкоштовного очікування для того, щоб дістатися до машини, умови паркування, вимоги до клієнта і так далі.

Наприклад, в BelkaCar добовий пробіг обмежений 100 кілометрами, а кожен кілометр понад цю норму буде коштувати ще 7 рублів. Крім того, ця компанія пропонує можливість залишити машину в одному з московських аеропортів - для цього там є спеціальні безкоштовні місця.

У Делімобіля є добовий тариф з непоганим цінником в 3-3,5 тисячі рублів, але пробіг в ньому обмежений 70 кілометрами - в масштабах Москви це здається досить скромною дистанцією, а доплата за кожен «зайвий» кілометр складе 8 рублів. Зате тариф «Казка» за 3,5 тисячі може здатися привабливим недосвідченим водіям: доплата щодо стандартного тарифу становить 500 рублів, але в разі ДТП з вини клієнта з нього не будуть стягувати збитки і штрафи за пошкодження машини. Крім того, Делімобіль лояльніше до молодих водіїв: мінімальний вік для отримання машини становить 19 років, а стаж водіння - від 1 року, в той час як в інших компаніях планку зазвичай встановлюють не нижче 21 року (наприклад, в BelkaCar це 21 рік віку і 2 роки стажу).

А одним з цікавих переваг Яндекс Драйву є можливість оплачувати штрафи за порушення ПДР зі знижкою в 50%: зазвичай каршерінговие сервіси просто переадресовують штраф клієнту, і іноді процедура може затягнутися більш ніж на 20 «пільгових» днів, а Яндекс оплачує штрафи самостійно в пільговий період і потім списує суму штрафу з картки клієнта-порушника, який економить і час, і гроші. До речі, така ж можливість прописана і в договорі оренди у Делімобіля.

Все дуже гладко, в чому підступ?

Зрозуміло, у будь-якого, навіть самого вдалого сервісу, напевно є підводні камені і недоліки - є вони і у каршерінга. По-перше, всі ми розуміємо, що бізнес створюється заради прибутку, а не благодійність, а тому «безкоштовна заправка, мийка та паркування», а також обслуговування автомобілів закладені у вартість оренди. Клієнт нехай і опосередковано, але платить за все це - перевагою є лише те, що платити доводиться не «все відразу», а строго пропорційно тому, скільки він їздить.

По-друге, беручи автомобіль в прокат, варто дивитися не лише на вигоди, але і на обмеження і заборони, а також штрафні санкції, передбачені за їх порушення. Штрафи часто настільки високі, що здаються необгрунтовано високими - але така плата за простоту і зручність використання. В умовах, коли отримати доступ до автомобіля за пару десятків рублів може будь-хто, доводиться діяти жорстко, а тому не дивуйтеся величезних штрафів за порушення умов договору.

Наприклад, Делімобіль передбачає штраф в 50 тисяч рублів за те, що за кермо сяде не той, хто орендував машину - а якщо передати управління людині без прав, то покарання складе вже 200 тисяч! За відключення GPS-трекера договором оренди передбачено штраф у 150 тисяч, і навіть «нешкідливий» дрифт на прокатному автомобілі обійдеться легковажному клієнту в 100 тисяч рублів! На цьому тлі 100 тисяч за парковку на газоні вже здаються очікуваними, а 5 тисяч за пошкодження або видалення фірмових наклейок з кузова - сущою дрібницею. У BelkaCar в разі, якщо за кермо сяде не той, хто забронював машину, штраф ще вище - не 50, а 100 тисяч рублів. Крім того, в автомобілі суворо заборонено куріння (воно обійдеться мінімум в 5 тисяч рублів), а також перевезення великих тварин і великогабаритних і бруднять вантажів.

Крім того, в автомобілі суворо заборонено куріння (воно обійдеться мінімум в 5 тисяч рублів), а також перевезення великих тварин і великогабаритних і бруднять вантажів

Ще один вкрай важливий нюанс пов'язаний з прийомом і здачею автомобіля: якщо перед поїздкою клієнт не помітить дефект, несправність або пошкодження, що вже мало в автомобілі, то відповідальність за них в повному обсязі ляже на нього. Тому автомобіль варто приймати максимально чистим, а також ретельно оглядати перед поїздкою і відправити оператору фотографії прийнятої машини і всіх знайдених дефектів, якщо такі є. На жаль, уникнути логіки «хто останній, той і винен» тут практично неможливо, тому більш уважний клієнт, який отримує автомобіль після менш уважного, може легко зробити його винним у завданні збитків автомобілю - і розібратися, хто саме і коли ці збитки завдав на самому справі, вже не вдасться.

За кордоном краще?

Звичка думати, що за кордоном і сервіс, і ціни, і ставлення компаній до своїх клієнтів не в приклад краще, ніж в Росії, буквально змушує нас поглянути, що ж пропонують оператори каршерінга в інших країнах. І тут з'ясовується, що російський каршерінг де в чому виявляється навіть більш клієнтоорієнтованим, широкопрофільним і лояльним, ніж закордонний. Наприклад, один з найбільших в світі гравців на цьому ринку - компанія Zipcar, що пропонує оренду автомобілів в США і Канаді. І вже побіжний аналіз пропозиції тут показує дві важливі відмінності.

По-перше, тут не просувається похвилинна тарифікація: наведені розцінки - погодинні і починаються з 10 доларів на годину за хетчбек Ford Focus, Honda Civic або Volkswagen Golf. З кросоверів на сайті представлені тільки Honda CR-V і Jeep Renegade, але зате їх вартість лише на долар вище, ніж для хетчбеків. Втім, незважаючи на відсутність похвилинних тарифів, доступність цих пропозицій в США навіть вище, ніж у Росії, адже в перерахунку на рублі цінник виявляється цілком можна порівняти - 11-12 рублів за хвилину. У великих містах на кшталт Нью-Йорка ціни трохи вище - 12 доларів за хетчбеки і 14 за кросовери.

У великих містах на кшталт Нью-Йорка ціни трохи вище - 12 доларів за хетчбеки і 14 за кросовери

Ще одна перевага Zipcar - наявність в асортименті пропонованих автомобілів Ford Transit. Правда, доступний він не у всіх штатах, а лише в деяких - зокрема, в Нью-Йорку. Сценарій його оренди очевидний: покупка дрібних меблів, великої побутової техніки та інших габаритних речей, везти які на власному автомобілі шкода. А ось за асортиментом пропонованих моделей Zipcar помітно відстає від російських компаній: єдине «преміум-пропозиція» - це С-клас від Mercedes, та й той доступний в одиничних штатах. Частково втіхою може служити набагато більша «свобода руху» американських і канадських користувачів: допустимий добовий пробіг становить цілих 180 миль, тобто, майже 300 кілометрів - нечувана щедрість за мірками наших операторів.

Як європейського прикладу візьмемо сервіс Car2go і Німеччину. Тут на сайті в числі прокатних машин виставлені тільки Мерседеси - не рахуючи «молодшого» smart. Тут, на відміну від Zipcar, похвилинна тарифікація є, і за крихітний smart просять 19 центів за хвилину - тобто, приблизно 14 рублів. А ось за «повнорозмірний» автомобіль доведеться віддати помітно більше - 0,28 євро (21 рубль) за Mercedes A-class і 0,31 євро (23 рубля) за B-class, CLA і GLA.

Що буде далі?

У розвитку каршерінга і в Росії, і за кордоном варто відзначити два ключових напрямки. Перше - це створення автовиробниками власних програм короткострокової оренди. До них можна віднести, наприклад, програму Care by Volvo, яка реалізує ідею «автомобілів по підписці», і інші сервіси типу Chery Drive і так далі. На відміну від шведів, китайці вже запустили і в Росії свій сервіс каршерінга, де працюють хетчбеки Tiggo 2.

Однак ключовим для нашого ринку поки залишається другий напрямок: це угоди великих дилерів з операторами каршерінга. Саме такі «оптові» продажу масштабніше поповнюють актуальний автопарк - і тут теж є свої лідери. Серед моделей, як ми вже знаємо, лідирують "корейці" і седан Volkswagen Polo: "німець", зокрема, займає майже 20% цього ринку сумарним обсягом понад 15 000 машин. Але про те, чому Volkswagen Polo отримав тут таку популярність, ми ще поговоримо - а поки перейдемо до розподілу ринку серед великих дилерів.

На відміну від "споживчої" сторони каршерінга, одним з великих гравців в поставках автомобілів для всіх каршерінгових парків є компанія АА Мейджор Авто. Це великий холдинг, який є офіційним дилером 41 бренду і має 83 салону в одному тільки московському регіоні. З 2016 року компанія поставила в автопарки операторів каршерінга більше 12,5 тисяч автомобілів - тобто, частка компанії в загальному обсязі всіх каршерінгових машин становить близько 85%.

Таким чином, подальший розвиток каршерінга як в Росії, так і в світі буде йти двома паралельними курсами: силами виробників і незалежних операторів. На боці перших - доступність власних машин, спрощення процесів їх обслуговування та ремонту, а також можливість оперативно відповідати на запити ринку за обсягом машин на лінії. Ну а другі, як і зараз, будуть сильні за рахунок гнучкої системи пропозицій, більш різноманітного автопарку і накопиченого досвіду з продажу та обслуговування автомобілів різних брендів. Споживач же в будь-якому випадку залишається в плюсі, маючи можливість вибирати варіант, зручний особисто для нього.

PS Було цікаво? Є хороші новини: це лише один із серії матеріалів про каршерінге, де ми розбираємося в цьому сервісі і його особливості від і до. Щоб почитати інші, можна перейти ось сюди і дізнатися відповіді на всі питання.

Опитування

А як ставитеся до каршерінгу ви?

Як і чому каршерінг став таким популярним?
Як це працює?
Все дуже гладко, в чому підступ?
За кордоном краще?
Що буде далі?
Як і чому каршерінг став таким популярним?
Що це взагалі таке?
Як це працює?
Все дуже гладко, в чому підступ?
За кордоном краще?