Обвинувачені в катастрофі бурової "Кольська" отримали по шість років колонії

четвер, 4 травня 2017 четвер, 4 травня 2017   Первомайський суд Мурманська визнав двох фігурантів справи про загибель бурової платформи Кольська в Охотському морі в 2011 році - колишнього в

Первомайський суд Мурманська визнав двох фігурантів справи про загибель бурової платформи "Кольська" в Охотському морі в 2011 році - колишнього в.о. заступник гендиректора "Арктікморнефтегазразведка" (АМНГР) Бориса Ліхвана і колишнього в.о. головного інженера Леоніда Бордзиловська до шести років колонії-поселення. Захист обвинувачених має намір оскаржити вирок, а родичі загиблих говорять про те, що розчаровані рішенням суду.

Трагедія в Охотському морі сталася 18 грудня 2011 року. Бурова платформа "Кольська", що належить компанії "Арктікморнефтегазразведка" перекинулася під час сильного шторму. З 67 осіб, які перебували на борту, були врятовані тільки 14. Протягом 5,5 років слідчі, родичі загиблих намагалися знайти причину трагедії і зрозуміти, хто винен у трагедії.

вердикт суду

Первомайський суд, який розглядав справу "Кольської" з літа 2015 року, визнав Ліхвана і Бордзиловська винними за статтею "Порушення правил безпеки руху та експлуатації морського транспорту, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб". У кримінальній справі налічувалося понад 70 томів.

Суд прийшов до висновку, Ліхван і Бордзиловська НЕ ​​проконтролювали безпеку проходження морського каравану і допустили, що при буксируванні платформи на ній, всупереч регламенту, залишалися "зайві" робочі - 28 людина.

Згідно з вироком, платформа була заздалегідь підготовлена ​​до штормовим умовам, а сигнал SOS був поданий занадто пізно, що не дозволило перебували поблизу рятувальним службам і судам швидко прийти на допомогу.

"Визнати винними і призначити Ліхвану покарання у вигляді позбавлення волі на строк шість років з відбуванням покарання в колонії-поселенні, Бордзиловська призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк шість років з відбуванням покарання в колонії-поселенні", - зачитала рішення суддя Світлана Коренкова.

Відбувати покарання засудженим належить в колоніях-поселеннях, куди вони, за рішенням суду, повинні прибути самостійно. Крім того, після звільнення Ліхван і Бордзиловська не зможуть три роки працювати в сфері експлуатації морського і річкового транспорту.

Чи не визнали провину

Обидва підсудних не визнали себе винними. Раніше в своєму останньому слові Ліхван сказав про те, що, на його думку, загибель бурової була неминуча з моменту прийняття рішення керівництвом АМНГР про буксирування платформи в зимовий час. Звинувачення, висунуті далекосхідним слідчим управлінням на транспорті, яке вело розслідування, він назвав "побудованими на сфальсифікованих матеріалах кримінальної справи, в тому числі фальсифікації допитів".

Бордзиловська також в останньому слові заявив в суді, що є не судноводієм, а гірським інженером, спеціалізується на бурінні нафтових і газових свердловин. Він пояснював, що відповідав за "Кольської" і співробітників платформи в період буріння, до початку буксирування, під час якої затонула платформа, і, отже, не може бути суб'єктом інкримінованого йому злочину.

На думку обох обвинувачених, відповідальність за загибель людей лежить на колишньому заступнику генерального директора АМНГР Василя Васецкий і гендиректора АМНГР Юрія Мелехова і інших керівників, які прийняли рішення буксирувати платформу взимку. Васецкий і Мелехов проходили у справі свідками.

Потерпілі ж ще на початку судового процесу заявили про те, що не вважають опинилися на лаві підсудних винними і просили виправдати їх або призначити м'якше покарання. У підсумку, вирок виявився навіть жорсткіше покарання, на якому наполягала прокуратура (5,5 років колонії-поселення).

мають намір оскаржити

Рішення суду не вступило в законну силу, у головних фігурантів справи є встановлений законом час на оскарження вироку. Адвокат Бордзиловська Дмитро Кузьмін повідомив про те, що його підзахисний налаштований оскаржити рішення суду.

"Будемо оскаржувати вирок, будемо домагатися виправдання, тому що він [Бурдзіловскій] невинний", - сказав адвокат Кузьмін. Адвокат другого засудженого - Бориса Ліхвана - утримався від коментарів.

Дочка загиблого на платформі капітана Терсіна Наталія Дмитрієва, яка всі роки з моменту трагедії вела власне розслідування, інформувала родичів про хід справи, заявила РІА Новини, що розчарована рішенням суду.

"Я розчарована. Мені дивно, що суддя посилається на те, що вони обидва були на роботі [в момент загибелі" Кольської "], виконували роботу і тому винні. Але вони вийшли у свій вихідний день, хоча могли цього не робити, і тоді були б невинні. Вони виконували свої посадові інструкції, які написав судновласник. А ті, хто написали ці інструкції, виявилися невинними ", - сказала Дмитрієва.

"Вони [Ліхван і Бордзиловська] за багато тисяч кілометрів перебували, допомагали чоловікам вижити, і тепер вони повинні їхати в колонію-поселення", - додала дочка капітана.

Трагедія в Охотському морі

Самопідйомна плавуча бурова установка (СПБУ) "Кольська" - нафтова платформа, побудована в 1985 році фінської суднобудівної компанією "Раума Репола". СПБУ піднімається в робочому стані над поверхнею моря на колонах, що спираються на грунт.

Після завершення будівництва платформа довгий час працювала в акваторії Кольської затоки, пізніше була здана в оренду. Після закінчення роботи в Кольському затоці вона була передана для роботи на Сахалінському родовищі. З літа 2010 року по весну 2011 року на платформі був проведений капітальний ремонт під наглядом двох класифікаційних товариств - норвезького DNV і Російського морського регістра судноплавства (РМРС).

У серпні 2011 року плавуча бурова установка була доставлена ​​на теплоході "Трансшельф" з Мурманська в Магаданський морський торговельний порт, де установки приступила до буріння свердловини. Після завершення робіт на Камчатці установка повинна була знятися з точки буріння і піти виконувати роботи на замовлення спільного російсько в'єтнамського підприємства "Вьетсовпетро".

11 грудня 2011 року розпочалася буксирування СПБУ "Кольська" з точки буріння на Сахалін в порт Корсаков за допомогою криголама "Магадан" і транспортно буксирного судна "Нафтогаз 55". На борту "Кольської" знаходилося 67 членів екіпажу. Не всі вони були задіяні в буксируванні, проте керівництво АМНГР не прийняло рішення про їх евакуації.

Протягом п'яти діб буксирування проходила в штатному режимі, але в ніч на 16 грудня погода погіршилася. Відповідальний за буксирування "Кольської" самовільно збільшив швидкість руху, намагаючись обігнати циклон. На наступний день через перевищення швидкості на зовнішній обшивці корпусу установки утворилися тріщини. На платформу безперервно стала надходити вода. До кінця дня носова частина установки похилилася.

Екіпаж "Кольської" інформував керівництво "Арктікморнефтегазразведка" про необхідність спуску опорних колон на установці, але розпоряджень про спуск колон не було.

З 17 по 18 грудня під впливом шквалистого вітру до 25 метрів в секунду і хвилі заввишки до 4 5 метрів на платформі зірвало обтічник носовий опори. Через це сталося затоплення баластних цистерн, порушилася герметичність водонепроникних закриттів на верхній палубі. Води в машинне відділення надходило більше, ніж могли відкачати насоси. Осадка і диферент судна збільшувалися.

18 грудня в 9.45 (за місцевим часом), всупереч забороні керівництва, капітан "Кольської" подав сигнал SOS, але він виявився сильно запізнілими. Через три години о 12 годині 46 хвилин СПБУ "Кольська" перекинулася і затонула в Охотському морі на глибині понад 1000 метрів.

меморіал

У серпні 2014 року на міському кладовищі Мурманська був відкритий меморіал в пам'ять про загиблих членів екіпажу бурової установки "Кольська". Крім того, пам'ять загиблих увічнили в "Залі пам'яті" меморіального архітектурного ансамблю "Маяк", де є Книга пам'яті з іменами загиблих в мирний час моряків цивільного і військового флотів.

За рішенням Мурманської міської адміністрації в цю книгу, що символізує "спокій життя на березі" і "вічні очікування тих, хто не повернувся з морів", внесені імена всіх 53 загиблих членів екіпажу бурової платформи "Кольська".

А родичі загиблих в спеціально створеній групі в соціальних мережах досі обмінюються новинами не тільки про хід судового процесу, а й про те, що відбувається в сім'ях загиблих, і обов'язково згадують кожного з тих, хто залишився на платформі, в день його народження.