Прохід по центральній алеї ВДНГ закритий до 1 червня

На ВДНГ з 10 травня до 1 червня обмежать доступ пішоходів на центральну алею. Не можна буде пройти від арки головного входу до площі Промисловості. Це пов'язано з роботами по благоустрою території виставки. Тут укладають новий асфальт і змінюють бордюрний камінь.

«Масштабні роботи з благоустрою центральної алеї близькі до завершення, і вся територія зараз охоплена будівельними роботами, що позначається на відвідувачах. Гуляти стає некомфортно, а під час несприятливих погодних умов часом і небезпечно. Ми врахували всі звернення наших гостей і прийняли рішення обмежити доступ на центральну алею - основні роботи в цій зоні будуть завершені до червня », - розповіла Катерина Проничева, генеральний директор ВДНХ.

Потрапити на територію ВДНГ можна через контрольно-пропускні пункти «Північ-3» і «Північ-2» з боку поздовжнього проїзду, «Хованський» (в районі вулиці Хованський), «Ліхоборской» (в районі Ліхоборской проїзду), «Радгоспний» ( в районі Совхозного проїзду) і з вулиці Сергія Ейзенштейна.

Потрапити на територію ВДНГ можна через контрольно-пропускні пункти «Північ-3» і «Північ-2» з боку поздовжнього проїзду, «Хованський» (в районі вулиці Хованський), «Ліхоборской» (в районі Ліхоборской проїзду), «Радгоспний» ( в районі Совхозного проїзду) і з вулиці Сергія Ейзенштейна

Під час закриття центральної алеї буде утруднений і частково обмежений доступ до деяких павільйонів. Так, потрапити на виставку «Робостанція» (павільйон № 2 «Народна освіта») вийде тільки через вхід з боку павільйону № 4 «Киргизія». Відвідувачі історичного парку «Росія - моя історія» (павільйон № 57), виставки Політехнічного музею «Росія робить сама» (павільйон № 26 «Транспорт») і павільйону № 18 «Республіка Білорусь» зможуть потрапити сюди з боку задніх фасадів будівель. Зайти в центр «Космонавтика і авіація» (павільйон № 34 «Космос») можна буде з торця будівлі (за куполом, з боку Нальчицького ділянки, розташованої між павільйоном № 51 «М'ясна промисловість» і будовою 518).

Крім того, будуть закриті інтерактивний музейний комплекс «Буран», кілька кафе, які знаходяться на Центральній алеї, і фуд-корт біля павільйону № 66 «Культура».

Перед відвідуванням виставки рекомендується уточнювати інформацію про роботу тих чи інших павільйонів в довідковій службі ВДНХ по телефону: +7 (495) 544-34-00 . Карта працюють павільйонів і пішохідних маршрутів розміщена на офіційному сайті виставки .