Карабін КО ВСС Гвинторіз 9x39 мисливський самозарядний купити в інтернет-магазині Світ Полювання

Карабін Тула КО ВСС 9х39 в інтернет-магазині Світ Полювання

Мисливський самозарядний карабін КО ВСС калібру 9х39 проводиться на Тульському збройовому заводі. Основне призначення - промислова і любительська полювання у всіх макрокліматичних районах, крім районів з вологим тропічним кліматом. Гвинторіз сподобається і колекціонерам зброї.

Сконструйований нарізний карабін на основі унікальної снайперської гвинтівки російського спецназу. Відмінність цивільного варіанта від бойового - переклад в режим напівавтоматичної зброї, для ведення одиночної стрільби.

Перезарядка гвинторіза ВСС здійснюється за рахунок використання енергії порохових газів, що відводяться з каналу ствола в газову камеру.

Застосовувані при виготовленні полуавтомата сплави підвищують зносостійкість, запобігаючи корозії. Мисливський карабін невибагливий в експлуатації і надійний в роботі.

Безпека при поводженні з багатозарядним карабіном забезпечує [Флажковий запобіжник Безпека при поводженні з багатозарядним карабіном забезпечує [Флажковий запобіжник   - це прапорець, який або не дає спускового гачка рухатися, або від'єднує спусковий гачок від ударного механізму - це прапорець, який або не дає спускового гачка рухатися, або від'єднує спусковий гачок від ударного механізму. Детальніше Запобіжник прапорця]. При включенні блокується спусковий гачок і затворна рама.

Подача боєприпасів КО ВСС здійснюється з окремого дворядного магазину. [Коробчатий магазин Подача боєприпасів КО ВСС здійснюється з окремого дворядного магазину - У коробчатому магазині (часто помилково званий «обоймою») патрони розташовані паралельно. Детальніше Коробчатий магазин] з шаховим розташуванням патронів ємністю 10 патронів. Завдяки поєднанню напівавтоматичного перезарядки і многозарядности можна швидко зробити декілька пострілів без зміни позиції.

Мисливський карабін ВСС забезпечує скорострільність і далекобійність - відмінний вибір зброї для полювання.

Карабін КО ВСС - скорострільний напівавтомат.

Приклад виконаний з деревини, покритої лаком. Ергономічна форма з руків'ям для зручного хвата. Полімерний потиличник знижує віддачу при пострілі.

Карабін для полювання оснащений штатними прицільними пристосуваннями - регульована мушка і переміщається цілик.

Для установки ЛЦВ або ліхтаря і додаткових прицільних пристосувань, на кришці карабіна передбачено кріплення типу [Picatinny Для установки ЛЦВ або ліхтаря і додаткових прицільних пристосувань, на кришці карабіна передбачено кріплення типу [Picatinny   - кронштейн рейкового типу, застосовуваний на різних типах стрілецької зброї для забезпечення універсальності кріплення прицілів - кронштейн рейкового типу, застосовуваний на різних типах стрілецької зброї для забезпечення універсальності кріплення прицілів. Детальніше Picatinny].

Габарити мисливського карабіна становлять 895x160x65 мм.

Купити Гвинторіз - Карабін Тула КО ВСС 9х39 Ви можете в інтернет-магазині «Світ Полювання», або в збройових магазинах нашої мережі в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії.