Купити фітинги для металопластикових труб за вигідною ціною в Харкові і Запоріжжі

Фітинг металопластиковий.

Водопостачання і опалення для сучасної людини є життєво необхідними речами в будь-якому будинку або квартирі, без яких в сильні морози, та й влітку вже точно ніяк не обійтися. Як не крути, але сучасна людина сильно звик до комфортних умов життя. У цьому процесі не обходиться без підключення труб, які і є головною ланкою у всій цій системі.

Підключення будь-якої сантехніки - це своєрідна ювелірна робота, в якій необхідно продумати кожну деталь, і не тільки. Важливо також і правильно її підібрати, скріпити, з'єднати, і запустити. Сьогодні для з'єднання труб абсолютно не потрібен зварювальний апарат. Для таких цілей використовується більш сучасний підхід - металопластикові фітинги.
Фітинг - це слово англійського походження, яке в перекладі означає «монтувати, збирати». Дане поняття має на увазі сполучну частину трубопроводу, і являє собою різні з'єднувачі, трійники, колектори, косинці, муфти. Саме велика різноманітність форм і дозволяє здійснювати грамотну, міцну розведення всіх необхідних пристроїв.

Як правило фітинги встановлюються в місцях поворотів, розгалужень, переходів трубопроводу, а також в разі необхідності частої збірки і розбирання труб. Дуже часто фітинги служать в якості герметичного перекриття трубопроводів.

Розглянемо більш докладно типи фітингів. Звичайному покупцеві, який вперше зустрічається з такою покупкою, буде дуже складно визначитися з вибором.

За формою: прямі, що з'єднують кінці труб однакового діаметра, і перехідні - скріплюють труби різного діаметру.

За способом кріплення: компресійні, різьбові, клейові. Найпопулярнішою формою є прес-фітинги для металопластикових труб. Останнім часом особливою популярністю користуються саме металопластикові труби, які все частіше застосовуються при монтажі опалення чи водопостачання, як в будинку, так і в умовах квартири.

Прийнято розрізняти два основних види Фітин для металопластикових труб.

Перший тип - компресійні (або розбірні) фітинги для металопластикових труб. Для монтажу такого фитинга знадобиться звичайний набір інструментів: простий труборіз, калібратор, набір комбінованих ключів. Завдяки таким фітингів можна досягти надійне з'єднання, яке при необхідності легко розбирається і збирається. Розрізняють два типи: розбірний усілінний (ORING) і звичайний розбірний фітінг.
Перший тип - компресійні (або розбірні) фітинги для металопластикових труб Другий тип - прес-фітинги. У нашому інтернет-магазині представлені два провідних виробника: прeсс-фітінг ТМ FADO (Італія) і прес-фітинг ТМ ICMA (Італія) . Це відмінний варіант для отримання дуже надійного, міцного і довговічного з'єднання металопластикової труби. Кріплення відбувається завдяки сталевий гільзи, яка і одягається на трубу. Однак, якщо ж ви хочете змінити систему труб, тоді вам буде потрібно зрізати гільзу, і зробити установку нового фитинга, а це в свою чергу додаткові розтрати.

В асортименті багатьох постачальників сантехнічного обладнання це товар номер один. У будь-якому інтернет-магазині можна придбати такий фітінг, який складається з корпусу і втулки. До того ж, металопластиковий фітінг володіє хорошими естетичними показниками: його можна використовувати, як в прихованій розводці, так і у відкритій. Правда, прес - фітинг коштує дорожче в порівнянні з іншими, а його монтаж, як вже було зазначено, одноразовий і вимагає спеціального обладнання - прес-кліщі .

Варто відзначити, що обидва типи фітингів виготовляються з латуні, міді, сталі та пластику, і відрізняються довгим терміном служби.

Ціни на фітинги металопластикові дуже різні, і може ставити від 7-х гривень і вище. Все залежить від форми і розміру даного елемента, виробника.

Дану продукцію можна придбати в будь-якому магазині сантехніки. Однак, найкраще вибирати фітінг з майстром, який і буде проводити вам монтаж труб. Адже він краще за всіх знає, якого діаметру, розміру і форми знадобиться фітінг для з'єднання труб. Адже неправильної форми фітінг не зможе надійно з'єднати труби, і вам належить похід в магазин-сантехніки за новим.