Зона багатства фен-шуй в квартирі - секрети грошової зони

 1. Шукаємо грошовий сектор
 2. Наводимо в порядок сектор грошей
 3. Пробуджуємо від сплячки грошовий сектор
 4. Що робити, якщо сектор багатства - це санвузол?
 5. Як активізувати зону грошей за всіма правилами?
 6. Колірна гамма інтер'єру
 7. дерево
 8. вода
 9. Грошові символи і талісмани

«Гроші можуть зробити все: зривати скелі, іссушівать річки. Немає такої вершини, куди не зміг би піднятися осів, навантажений золотом »Фернандо де Рохас

Будь-який будинок - це живий, дихаючий організм, стверджує фен-шуй. Він може знаходитися в гармонії зі своїми господарями, а може не дружити з ними. Наше житло має ділянки простору, кожен з яких відповідає за благополуччя тієї чи іншої сфери життя власника. Коли щось йде не так, цілком можливо, що якийсь сектор в квартирі неправильно оформлений і дезактивірован. Це стосується і грошей.

Шукаємо грошовий сектор

Зона багатства в квартирі по фен-шуй - це південний схід. Знайти цю частину будинку нескладно. Можна скористатися компасом або сіткою Ба-гуа. Або зробити ще простіше: щоб визначити південний схід в будь-якому приміщенні, встаньте спиною до вхідних дверей - лівий дальній кут і є південний схід. Там розташовується зона багатства. Пройдіться по цій частині квартири. Вам не заважає зайва меблі? Якщо буде важко вільно переміщатися в цій зоні - перешкоди будуть і для циркуляції енергії Ци.

Наводимо в порядок сектор грошей

Зона грошей по фен-шуй в квартирі вимагає чистоти. Звільніть це місце від зайвого мотлоху, непотрібних речей. Тим більше там не повинно бути ніякого сміття, пилу і бруду. Тепер нам необхідно позбутися від таких предметів, які можуть не просто загальмувати грошову активність, але і знищити її. У зоні багатства не рекомендується розміщувати такі речі:

 • Антикварні речі. Кожна річ має своє енергетичне поле. Старі предмети, яких стосувалися безліч різних рук, можуть змінити вібраційне поле і стати сильною перешкодою на шляху енергії грошей. Навіть якщо вони дуже привабливі і ідеально вписуються в антураж будинку - приберіть їх з зони багатства.
 • Відро для сміття. Цей предмет дуже негативно діє на зону багатства. Смітник створює певний вакуум в енергетичному полі, куди засмоктується позитивна, динамічна енергетика. Приберіть її звідти негайно.
 • Зламані предмети. Пошкоджені речі оточені своєрідним полем невдачі (вони ж її зазнали у своєму існуванні, зламалися). Такі предмети здатні звести нанівець всі зусилля по поліпшенню життя. У них енергетика негативу.
 • Такими ж випромінювачами «мертвої», яка руйнує енергетики є сухі квіти, зів'ялі, хворі рослини і кактуси. [Quote] Обов'язково позбудьтеся в зоні багатства від таких речей. А кактуси, які генерують енергію Ша, краще помістити в робочій кімнаті (вони допоможуть реалізувати вам задумані плани і розвивати ідеї). [/ Quote]
 • Холодильник. Хоча холодильник з'явився набагато пізніше, ніж вчення фен-шуй, але сучасні фахівці стверджують, що грошовий сектор повинен бути вільний від таких агрегатів. Якщо це неможливо зробити, забезпечте холодильник. Просто слідкуйте за його чистотою, відсутністю криги. Зберігайте в ньому побільше свіжих фруктів, овочів.
 • Камін. Він створює в квартирі затишок і тепло. Але якщо південний схід, де знаходиться грошовий сектор, прикрашений каміном, який безпосередньо пов'язаний з вогнем, то грошовий потік може просто згоріти. Вогонь вкрай негативно впливає на цю зону. Викидати камін зовсім необов'язково - можна його нейтралізувати. Поставте на нього невеликий акваріум або повісьте картину з водною стихією.

Пробуджуємо від сплячки грошовий сектор

Ця частина квартири повинна бути добре освітлена. Тоді гроші не заблукають в темряві, а ви підете до успіху по світлому шляху і успішно обійде всі перешкоди, минаючи тупики, вчасно помітивши небезпеку.

Що робити, якщо сектор багатства - це санвузол?

Звичайно, ванну і туалет пересунути проблематично. Але у вченні фен-шуй нічого неможливого немає. У цьому випадку на дверях цих приміщень повісьте дзеркала.

Слідкуйте, щоб дзеркала не відображали вхідні двері і не «зарізали» верхівки людей, що живуть в цьому будинку.

Дуже дієво буде, якщо ви розмістите в таких кімнатах дзвіночки. Перед дверима покладіть червоні килимки, а труби в санвузлі перев'яжіть червоними стрічками.

У разі, якщо на зону багатства доводиться спальня, ми не робимо нічого. Адже в кімнаті відпочинку циркулює енергія Інь. Якщо до неї домісилися енергія Ци, вони будуть заважати один одному і мешканець цієї кімнати може отримати стрес. Активувати такий південний схід немає необхідності. Ви вже стаєте автоматично володарем грошової зони.

Найідеальніше приміщення для зони багатства в квартирі - це вітальня. В цьому випадку потрібно активізувати цю область.

Як активізувати зону грошей за всіма правилами?

Фен-шуй пропонує використовувати для цього різні символи, кольори і предмети, які ідеально підходять сектору багатства і ефективно змушують його працювати.

Колірна гамма інтер'єру

Ідеальні кольори для залучення грошей - зелений, ліловий, темно-синій, золотий, фіолетовий і чорний. Вас чекає необмежений простір у творчості. Можна прикрасити південний схід кімнати різними предметами декору цих квітів. Правильна колірна гамма підштовхне до активації два найважливіших елементи сектора багатства: дерево і воду.

дерево

Ліс ми там, звичайно, не посадимо. А ось використовувати деякі предмети, символічні дереву - це, будь ласка. Найбільший ефект дадуть кімнатні рослини в горщиках. Максимальну користь в секторі багатства принесе доглянута, квітуча «Толстянка» ( «грошове деревце») . Якщо ви запеклий противник живих квіток - їх можна замінити малюнками, фотографіями, картинами із зображенням лісів, окремих дерев або квіток.

вода

Ви любите акваріумних рибок? Акваріум із золотими рибками - найідеальніший варіант. Тільки навчитеся правильно за ними доглядати, вчасно чистити стінки акваріума, оновлювати воду, щоб зона багатства була успішною. Сам акваріум в квартирі повинен бути не надто великим.

До речі, якщо у вас раптом помруть рибки - не панікуйте! Фен-шуй говорить, що загибла акваріумна рибка - це викуп, яким ви відводите від себе неприємності. Рибок має бути дев'ять (за правилами фен-шуй). Урізноманітніть золоте царство рибок однієї чорної - для захисту.

Чи не хочете возитися рибками? Не біда, підійде і посудину з водою. А якщо він буде ще і срібним, то в поєднанні з водою срібло перетвориться на потужний магніт для грошей. Можна придбати домашній фонтанчик. Ну, або просто повісити в секторі багатства картини або фотографії із зображенням водної стихії. Але не стоячого ставка (вода повинна неспішно рухатися). Перебір у вигляді цунамі, запеклого шторму теж не потрібен. Красиві водоспади, тихі моря, ніжні річки - ось це підійде.

Красиві водоспади, тихі моря, ніжні річки - ось це підійде

На фото: Бог багатства і процвітання - Хотей, грошова жаба, черепашки, дерево з монет, талісман - риба.

Грошові символи і талісмани

Додатково можна оснастити цю зону різними милими і дуже ефективними дрібницями:

 • зображення ієрогліфа «гроші» для отримання фінансів з різних джерел;
 • грошова жаба фен-шуй
 • китайські монетки, щоб ваша свідомість налаштувалися на отримання прибутку;
 • «Музику вітру» для залучення грошей;
 • грошові сувеніри з дорогих металів або з дорогоцінними каменями.

Адже нам необхідно не просто активувати сектор багатства, але і дати зрозуміти, що ми самі всією істотою готові отримувати і приймати грошовий потік. Дати такий посил космосу і перетворитися в забезпеченої людини. Благополуччя вам!

Читати далі...

Як активізувати зону грошей за всіма правилами?
Вам не заважає зайва меблі?
Що робити, якщо сектор багатства - це санвузол?
Як активізувати зону грошей за всіма правилами?
Чи не хочете возитися рибками?