Аварійне відкриття замків - Розтин автомобілів і сейфів Київ

 1. Професійне відкриття замків вхідних дверей!
 2. Розтин автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок
 3. Професійне розтин сейфів в Києві
 4. Законність послуг компанії Key & Lock

Установка замків (від 130 грн)

Якісний і сучасний дверний замок дозволить вам і вашій родині відчувати себе в безпеці. У багатьох випадках перед установкою нового замка в металеві двері необхідна консультація та виїзд фахівця з оглядом ваших дверей. Установка нового замка, або заміна старого, дозволяє модернізувати металеві двері, поліпшити і значно підвищити її зламостійкі якості.

Заміна замків (від 100 грн)

У ваших дверей до сих пір стоїть старий радянський замок і ви не знаєте на який його поміняти. Найоптимальнішим виходом з цієї ситуації буде виклик нашого фахівця. У більшості випадків заміни старої металевих дверей не буде потрібно, всі роботи по заміні старих або прийшли в непридатність замків ми проведемо на місці. При цьому вам буде запропонована оптимальна комплектація за ціною і якістю.

Реставрація дверей (обшивка дверей)

Немає нічого вічного, і навіть металеві вхідні двері з часом втрачають свій первинний вигляд. Але не варто засмучуватися - реставрація дверей і зміна обшивки на 100% вирішують цю проблему. За допомогою реставрації наші фахівці продовжать термін служби дверей і забезпечать її охайний і акуратний зовнішній вигляд на довгі роки.

ремонт дверей

Двері - це перший і основний бар'єр, який охороняє ваш будинок від негативних факторів зовнішнього світу. У разі якщо цей сталевий захисник виходить з ладу, необхідно негайно приймати рішення про його ремонті і відновленні. Причин поломки може бути безліч, основними з них є: злом дверей або його спроба, поломка дверних замків, перекіс дверного отвору внаслідок усадки будинку, дії хуліганів.

ремонт замків

Ключ застряг в замковій щілині, і всі спроби його звідти витягти ні до чого не приводять? Не поспішайте засмучуватися. Цілком можливо, ситуація не настільки сумна, як вам може здатися. Розтин і ремонт замку, вироблені професіоналами, будуть зроблені в мінімальні терміни з максимальною точністю і акуратністю. У більшості випадків дверний замок залишається неушкодженим і його заміна не буде потрібно.

Розтин сейфів (від 350 грн)

У наш час збереження матеріальних цінностей набуває все більш актуального значення. Над тим, як зберегти їх від сторонніх очей ламають собі голову багато. І тут на допомога до нас приходять сейфи різного призначення і вломостойкості. Дорогі і не дуже, все вони допомагають нам впорається з цим важким завданням. Але що ж робити, коли надійний помічник дає збій, або ви втратили від нього ключі?


«Мій будинок - моя фортеця» - так говорить народна мудрість. Щоб слова не розходилися з ділом, ми радимо прислухатися до наших рекомендацій. Не варто самостійно ремонтувати двері або намагатися встановити дорогі замки, які вимагають відповідних навичок та інструментів. В процесі монтажу Ви можете завдати непоправної шкоди, як замкам, так і безпосередньо двері. Ми зможемо виконати ці роботи набагато швидше і акуратніше, ніж, якби Ви самі експериментували в цій області.

Ми використовуємо найсучасніші інструменти і матеріали для виконання даного виду робіт.

Швидко, якісно і надійно виконаємо:

 • установку і заміну замків та циліндрів
 • установку і заміну дверних ручок, вічок, протекторів (броненакладок) і іншої дверної фурнітури
 • перетяжку і облицювання вхідних дверей (реставрація дверей, обшивка дверного полотна накладками МДФ, кожезаменітелем і іншими оздоблювальними матеріалами)
 • ремонт дверей
 • відкриття замків
 • розтин автомобілів
 • розтин сейфів
 • виготовлення дверей всіх розмірів із заданою комплектацією
> Увага!
 • Працюємо без вихідних (заявки приймаються щодня з 9.00 - 21.00)
 • Зберігаємо максимально низький рівень цін ( подивитися прайс на найбільш популярні види послуг )
 • Обслуговуємо всі райони міста Києва та прилеглі населені пункти
 • Даємо гарантію на всі види робіт

Втрата або поломка ключів - ситуація, знайома багатьом. Потужні механізми і сталеві двері здатні захистити майно фактично від будь-яких спроб злому, але коли ключ з якихось причин було втрачено, самостійно відкрити замок вже неможливо. Єдиним варіантом залишається аварійне відкриття замку в Києві, і наші ведмежатники зуміють зробити це недорого, якісно і з гарантією!

Компанія Key & Lock проводить розтин сейфів, аварійне відкриття і розтин автомобілів до Києва е і найближчому передмісті. У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання та інструменти, що дозволяє розкривати будь-які замки максимально швидко і акуратно. Ми допоможемо в будь-якій ситуації - виїзд майстра на об'єкт здійснюється відразу після дзвінка клієнта!

Потрібно відкрити замок, але ключі кудись поділися? Забули пароль до сейфа, а на перебір можливих комбінацій підуть роки? Не біда - досить викликати медвежатников, і відкриття сейфу буде вироблено буквально за пару годин!

Наші фахівці працюють з усіма видами замків, які встановлюються:

 • на вхідні двері приватних будинків і квартир;
 • автомобілі вітчизняних і зарубіжних виробників;
 • сейфи різних типів і років випуску.

Аварійне відкриття замків проводиться за допомогою сучасного обладнання і спецзасобів. Навіть якщо всередині замку вже пошкоджені механізми (наприклад, внаслідок неакуратних спроб розтину підручними засобами або зламаним ключем), такий замок буде розкритий максимально акуратно і швидко.

Відкриття замків проводиться як за попереднім погодженням, так і в будь-яких екстрених умовах. Фахівці компанії Key & Lock працюють без вихідних, а залишити свою заявку на виїзд ви можете в будь-який зручний для вас час! Все необхідне ми візьмемо з собою: набір відмичок, різні ключі, кусачки і інші спеціальні інструменти - якщо для роботи знадобляться будь-які видаткові матеріали, їх вартість вже включена в підсумкову кошторис!

Професійне відкриття замків вхідних дверей!

Загубили ключі до вхідних дверей і не можете потрапити всередину? Запасний комплект лежить у друзів або родичів, але зайти в оселю потрібно вже зараз? Звертайтеся до досвідчених ведмежатникам компанії Key & Lock! Ми проводимо екстрене розтин замку, не ламаючи його робочих механізмів. Обшивка і конструкція дверей залишаться цілими, а сам замок буде придатний для подальшого використання.

Аварійне відкриття замків в Києві користується великим попитом і серед клієнтів, які виявили псування ключів до вхідних дверей. Досить часто з ладу виходить і сама конструкція (механізми) замку, через що двері «заклинює», і потрапити всередину без виклику фахівців вже неможливо. Якщо ключ вільно провертається, але сам замок не відкривається, не слід застосовувати силу, оскільки ви можете пошкодити двері або її обшивку. А адже вартість заміни вхідних дверей на порядок вище, ніж оплата послуг медвежатников-професіоналів - економія часу і коштів очевидна!

Розтин автомобілів вітчизняних і зарубіжних марок

Псування замкових механізмів легкових авто найчастіше виникає через сторонніх чинників. Причинами поломки можуть стати:

 • іржа (корозія) або вплив хімічних речовин;
 • деформація замку внаслідок недбалого відкриття або закриття;
 • псування ключа, яка привела до несправності всього механізму (при відкритті);
 • фізичні пошкодження дверей, наслідок ДТП та інші фактори.

Розтин автомобілів проводиться за фактом виклику фахівців - відганяти машину на спецстоянку або замовляти евакуатор не потрібно! Наші ведмежатники працюють по всіх районах столиці і найближчого передмістю!

Професійне розтин сейфів в Києві

Сучасні сейфові замки відрізняються вищим рівнем секретності і захищені практично від будь-яких методів злому. Що ж робити, якщо ключі до сейфа загублені, а код (пароль) забутий? Виклик професійних медвежатников стане кращим рішенням, яке заощадить ваш час і кошти!

Розтин сейфів виконується при особистій присутності власника (або в присутності довіреної особи). Наші фахівці мають великий досвід розкриття різних типів із застосуванням новітнього обладнання та інструментів, що значно прискорює робочий процес. Ми не такі двері, замки або будь-які інші елементи конструкції - професійне розтин сейфа проводиться максимально дбайливо.

Після фахівець допоможе налаштувати нову кодування замку, а при необхідності виготовить нові ключі, якість яких не поступається оригіналам. На всі види розтину і робіт по відновленню поширюється гарантія.

Законність послуг компанії Key & Lock

Всі види робіт з розкриття замків, автомобілів або сейфів виконуються в точній відповідності з українським законодавством. Ми не займаємося зломом чужого майна, тому при узгодженні робіт просимо надати документи, що підтверджують володіння квартирою, транспортним засобом або сейфом.

Попереджаємо, що більшість сучасних замків обладнані спеціальними механізмами захисту від злому, тому розкрити їх самостійно просто неможливо! Не намагайтеся власноруч відкрити заклинили двері машини, або вирішити питання з потраплянням всередину квартири грубою силою. Досить часто такі дії призводять до псування замкових механізмів, деформації дверей або накладок, або до повного виходу з ладу всієї дверної конструкції або псування сейфа. Говорячи простіше, економія тут не доречна!

Фахівці компанії Key & Lock виробляють екстрені виїзди за запитом клієнта, а широкий технічний арсенал дозволяє виконувати роботи швидко та якісно. Виникли труднощі з замками? Телефонуйте професійним ведмежатникам!

Але що ж робити, коли надійний помічник дає збій, або ви втратили від нього ключі?
Потрібно відкрити замок, але ключі кудись поділися?
Забули пароль до сейфа, а на перебір можливих комбінацій підуть роки?
Загубили ключі до вхідних дверей і не можете потрапити всередину?
Запасний комплект лежить у друзів або родичів, але зайти в оселю потрібно вже зараз?
Що ж робити, якщо ключі до сейфа загублені, а код (пароль) забутий?
Виникли труднощі з замками?