Що входить в косметичний ремонт квартири?

 1. Що саме розуміють під косметичним ремонтом?
 2. Які роботи виконують в рамках косметичного ремонту?
 3. Косметичний ремонт з компанією «Строй-Авеню»

Під косметичним ремонтом часто розуміють заміну обдертих шпалер і перефарбовування підлог Під косметичним ремонтом часто розуміють заміну обдертих шпалер і перефарбовування підлог. Це не зовсім так: прибрати явні дефекти недостатньо, щоб дійсно освіжити інтер'єр. По суті, косметичний ремонт - це повна або часткова заміна декоративних покриттів: підлогових, настінних, стельових. У нього можуть входити і установка нового освітлення, і монтаж сантехніки, і обробка керамічною плиткою.

Власник приміщення може повністю змінити дизайн приміщення або оновити старий: вибір залишається тільки за господарем. Косметичний ремонт - ремонт повноцінний, і перед тим, як проводити роботи, потрібно прибрати з приміщення всі речі, меблі та техніку. В ідеалі - тимчасово виїхати з квартири: так не доведеться терпіти незручності.

Що саме розуміють під косметичним ремонтом?

Щоб пояснити це, підемо від зворотного. Ремонт може бути або косметичним, або капітальним. Капітальний має на увазі повний комплекс оздоблювальних робіт, починаючи від заміни / монтажу стяжки і закінчуючи обклеюванням стін шпалерами. Таку обробку проводять в новобудовах і в дуже старих будинках, де штукатурка вже обсипалася. У неї, крім стандартних робіт, входять виконання стяжки, штукатурка, вирівнювання стін і стель. Одночасно можуть встановити внутрішню проводку: під неї штробят стіни і стелі.

Косметичний ремонт НЕ має на увазі вирівнювання поверхонь і установку проводки (якщо мова не йде про зовнішні системах). Штукатурку і стяжку взагалі не чіпають. Вирівнювання проводити можуть, але тільки одним способом: установкою натяжних стель і каркасних конструкцій (стін з гіпсокартону, підвісних стель). Все інше в косметичний ремонт входить.

Які роботи виконують в рамках косметичного ремонту?

 • Підготовчі роботи: прибирають або закривають речі, знімають світильники, декор, демонтують старі покриття.
 • Оздоблення стін: обклеювання шпалерами, фарбування, побілка і т. Д.
 • Оздоблення стель: побілка, фарбування, установка натяжних / підвісних стель.
 • Заміна підлогових покриттів: лінолеуму, ламінату, паркету, паркетної дошки, перефарбування або покриття лаком підлоги з рейки, оновлення паркету.
 • Установка керамічної плитки у ванній, туалеті, на кухні і в інших місцях.
 • Установка плінтусів і інших дрібних декоративних елементів.
 • Монтаж розеток і вимикачів, світильників.
 • Сантехнічні роботи: установка нової сантехніки.
 • Прибирання.

Як бачите, видів робіт у сфері косметичного ремонту досить багато. Список конкретних заходів, які вам доведеться провести у власній квартирі, залежить від умов компанії, з якою ви співпрацюєте, дизайн-проекту і стану поточної обробки.

Косметичний ремонт з компанією «Строй-Авеню»

Компанія «Строй-Авеню» виконує ремонтні роботи на професійному рівні і надає комплексні послуги власникам квартир, житлових будинків, офісів і магазинів в Москві і не тільки. Ми пропонуємо допомогу на кожному етапі ремонту: від підготовки дизайн-проекту і підбору оздоблювальних матеріалів до фінішної прибирання.

«Строй-Авеню» допоможе вам впоратися з ремонтом швидко і відносно недорого. Ми працювали з усіма матеріалами і готові виконати обробку будь-якого рівня складності. Ви можете зателефонувати за нашими телефонами, домовитися про зустріч з майстром або через інтернет замовити тут .


Інші новини

Що саме розуміють під косметичним ремонтом?
Які роботи виконують в рамках косметичного ремонту?
Що саме розуміють під косметичним ремонтом?
Які роботи виконують в рамках косметичного ремонту?