Заклинило двері або зламався замок? Аварійне відкриття замку

  1. Компанія Замок-911 з аварійного відкриття замків пропонує:
  2. Майстри з відкриття дверей - справжні професіонали.

Багато громадян стикалися з проблемою втрати ключів. Найчастіше ця проблема вирішується за допомогою рідних і друзів, у яких є запасний ключ. Але що робити в ситуації, якщо ви не можете потрапити в квартиру і немає такої людини, у якого є запасний ключ? Ода з перших думок практично кожного - це вибити двері. Але цей варіант має безліч неприємних моментів. Кращим рішенням проблеми буде викликати фахівця з аварійного розтину. Ця послуга дешевше і ефективніше, ніж вибивання дверей.

Наша фірма займається розкриттям замків абсолютно будь-якого рівня складності. Ми забезпечимо цілісність поверхні дверного полотна. Наші фахівці оснащені всіма необхідними знаннями для акуратного відкриття замків. Безсумнівно, для цього вони використовують спеціальні інструменти. Так само наші працівники можуть на місці поставити новий замок замість старого.

Компанія Замок-911 з аварійного відкриття замків пропонує:

  1. Цілодобову роботу сім днів на тиждень;
  2. Прибуття фахівця в максимально короткий проміжок часу;
  3. Акуратне розтин замкового механізму в найкоротші терміни;
  4. Спеціаліст після роботи не залишить пошкоджень на поверхні двері;
  5. Є необхідні документи і дозвіл на надання послуг даного типу;

Працівники нашої компанії мають знання про конструкції замків і мають необхідні інструменти, щоб усунути проблему. Не варто вдаватися до самостійного розкриття, є ризик пошкодити замковий пристрій і нанести шкоду собі.

Майстри з відкриття дверей - справжні професіонали.

Якщо зачинилися двері і поблизу запасного комплекту ключів немає, то найефективнішим способом відкрити двері, це викликати майстрів нашої фірми . Не рекомендується намагатися потрапити в квартиру через сусідів або залазити в вікна зовні будівлі! Цими ви діями ви ризикуєте нашкодити самі собі. Так само не слід викликати пожежну службу і намагатися використовувати їх сходи для того, щоб потрапити в квартиру, так як помилковий виклик подібних служб несе за собою відповідальність.

Відкриття замків повинні проводити тільки спеціально навчені люди, які мають всі необхідні документи і ліцензії для проведення таких робіт. Якщо розтин буде проводити непрофесіонал, то ви ризикуєте своїм майном. Після неякісного розтину може знадобитися ремонт або заміна замку, двері або дверного косяка. Не варто економити, якщо вам доведеться зіткнутися з цією проблемою, так як економія може призвести до великих витрат. Захлопнувшейся двері не є серйозною проблемою, якщо за розкриття беруться фахівці.

Читайте також:

Але що робити в ситуації, якщо ви не можете потрапити в квартиру і немає такої людини, у якого є запасний ключ?