Гайтана знімає кліп на конкурсну пісню

відома співачка   Гайтана   , Яка представить на    Євробаченні 2012      Україна   , Готується до виступу і знімає кліп на пісню Be My Guest, яку вона виконає на пісенному конкурсі

відома співачка Гайтана , Яка представить на " Євробаченні 2012 " Україна , Готується до виступу і знімає кліп на пісню Be My Guest, яку вона виконає на пісенному конкурсі.

Щоб забезпечити Гайтані перемогу, над екранізацією кліпу погодилися працювати кращі оператори країни - Семен Горов та Кадим Тарасов. Для виконавиці був придуманий фантастичний, не властивий їй образ, і перед глядачами вона постане в новому амплуа. Основна ідея кліпу - «Різнокольорова життя реальна». На екрані глядачі побачать самі яскраві соковиті кольори, фарби і образи. Поєднання слів пісні і форм відеоряду відобразять багатогранність нашої планети, різні народи, їх культуру, звичаї і традиції.

Напередодні конкурсу Гайтана провела онлайн-конференцію, де відповіла на запитання шанувальників. Вона в загальних рисах розповіла про ідею створення пісні і кліпу, поділилася відчуттями, які відчуває перед виступом. Співачка розповіла про свої подальші робочих планах: «Після виступу в Баку збираюся виконати пісню Be My Guest в Лондоні і Амстердамі».

На питання про те, хто на її думку найдостойніший виконавець, Гайтана перерахувала тих, хто може скласти їй конкуренцію. До цього числа увійшла Солуні (Данія), Роман (Німеччина), Рона (Албанія). Як кращого шоу виконавиця назвала Лорін зі Швеції. Вона також сказала, що за деяких конкурсантів хворіє сама, що в цьому році все пісні неординарні і кожна з них цікава.

Таємницю свого номера Гайтана розкрила в загальних рисах: «Буде сольний номер, без беквокала, буде балет і ще дещо ... Загальна концепція виступу вже відпрацьована, але залишаються деталі, які додаються або змінюються режисером».

Ще Гайтана поскаржилася на здоров'я, розповіла про те, що до сих пір лікує горло і зв'язки.