Кредит під маленький відсоток - взяти споживчий кредит під низький відсоток

 1. Розшукується споживчий кредит низький відсоток
 2. Як знайти найвигідніший кредит?
 3. Як знизити процентну ставку?
 4. Низькі ставки і інші переваги нецільових позик лонбері
 5. Приклад розрахунку за позикою
 6. Документи для подачі

Раціональні позичальники, які орієнтуються в ринкових ставках по споживчому кредитуванню, будуть прагнути взяти кредит під маленький відсоток, щоб максимально заощадити Раціональні позичальники, які орієнтуються в ринкових ставках по споживчому кредитуванню, будуть прагнути взяти кредит під маленький відсоток, щоб максимально заощадити. Очевидно, що вигідні умови кредитування доступні тим, хто вже продемонстрував своє вміння відповідально ставитися до своїх зобов'язань. Власники хорошої кредитної історії завжди можуть розраховувати на ставку нижче, ніж ті, хто ще не брав кредитів, або допускав прострочення.

Якщо в банківських рекламних оголошеннях вдається знайти дійсно привабливу ставку, будьте уважні: часто вона приховує додаткові витрати на страхування, а іноді додаткові вимоги до позичальника, оформлення поручительства або застави. Низькі ставки бувають не тільки в банках.

Розшукується споживчий кредит низький відсоток

Від 14% (а при повторному зверненні - і від 12%) річних на термін від 3 місяців до 3 років без додаткових комісій і обов'язкових страхувань - такі умови видачі споживчих позик на онлайн-майданчику Лонбері.

Отримати такий вигідний споживчий кредит і найменшу переплату захоче будь-ощадливий позичальник.

Як знайти найвигідніший кредит?

Позичальникам, які не мають прострочень за попередніми кредитами, банки охоче пропонують цільові або споживчі кредити на кращих в сегменті умовах. Але якщо раніше в процесі погашення були допущені пропуски або навіть прострочення платежів, ця інформація залишиться в національному Бюро кредитних історій. Про мінімальною ставкою в такому випадку можна забути, будьте готові на підвищений відсоток.

Корисними помічниками в пошуку найменшою ставки можуть стати будь-які російські агрегатори банківських послуг. При сортуванні сотень пропозицій обов'язково варто вказати відсутність застави і поручителів, комісій і страхових програм. Такий нецільовий кредит матиме мінімальну ставку в 9,9% річних. Для всіх? Звичайно ж ні. Довгий список додаткових умов і в ряді випадків нездійсненних обмежень призведе позичальника до ставки в 25,9%.

Чому ж так? Пояснення дуже просте - в рекламній пропозиції банки дійсно не вказують необхідність оформлення страховки. І завжди є «але» - вартість такого споживчого кредиту буде вище мінімум на 6-6,5 пунктів, а ставка цілком законно може змінитися в бік збільшення через 6 місяців. Чи не бажаєте страхувати себе і свій дохід в компанії, яку рекомендує банк? Буде видано позику без поліса, але за ставкою вище.

Навіть в разі розгляду цільових позик, наприклад, для придбання автомобіля, варто дуже уважно розрахувати повну вартість привабливого на перший погляд пропозиції. У переплату частіше за все не закладається відразу кілька видів страхування: предмета покупки, життя і здоров'я позичальника, ризику втрати доходу.

Як знизити процентну ставку?

Якщо мова йде про банки, то вплинути на те, щоб кредит став дешевше, позичальник не зможе. Але є кілька способів максимально скоротити розмір переплат:

 • Брати позику на гранично короткий термін
 • Вибирати цільові програми - їх ставки на 30-50% нижче, ніж в середньому по споживчих кредитах
 • Надайте максимум документів, що підтверджують доходи: як офіційні, завірені довідкою 2НДФЛ, так і додаткові
 • Застава та поручителі, в залежності від статусу позики, також впливають на оцінку скорингової системою банку
 • Згадані вище дисципліна позичальника і відмінна історія виплат за колишніми кредитами

І тепер повертаємося до умов, дійсним для користувачів сервісу Лонбері - 12 і 14% річних на термін від 3 місяців до 3 років без додаткових комісій і обов'язкових страхувань. Чи справді можна отримати кредит на цих умовах, і які потрібні для цього документи?

Низькі ставки і інші переваги нецільових позик лонбері

Сервіс взаємного кредитування - це система видачі і повернення позик в розмірі від 20 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян виключно між фізичними особами. На відміну від банку учасники платформи надають в кредит тільки свої власні гроші, а не ті, що взяті в борг у ЦБ РФ.

 • Всі клієнти сервісу Лонбері в обов'язковому порядку перевіряються скорингової програмою. Для присвоєння об'єктивного рейтингу і отримання відповідної ставки по кредиту варто з максимальною чесністю поставитися до заповнення заявки на отримання позики. Невірна інформація буде дуже швидко виявлена ​​і навряд чи посприяє призначенню вигідною ставки.

Кожен позику видається без платних додаткових послуг або мораторіїв будь-якого роду. Єдиною комісією протягом усього періоду виплати є одноразова комісія сервісу в розмірі 3-5 відсотків.

Також, незалежно від наявності або відсутності страхових програм, відсоток, призначений при схваленні позики, не зміниться з моменту видачі до дня повного погашення. Термін, протягом якого можна погасити кредит - будь-який, від 3 місяців до 3 років. Перешкод і обмежень для дострокового погашення не існує.

Приклад розрахунку за позикою

Сума розміром в 50 тисяч рублів, позичена у приватного інвестора сервісу Лонбері на 5 місяців під 14% річних, підлягає поверненню протягом обумовленого періоду рівними платежами. Переплата за весь термін користування кредитом складе 1 770,30 р. або 354,06 руб. щомісяця.

Документи для подачі

Мінімальний і обов'язковий набір відомостей про клієнта - це паспортні дані та номер рахунку, куди буде перераховуватися схвалений займ.

Для отримання більшої суми і меншою ставки позичальник заповнює анкету в особистому кабінеті, куди завантажуються документи про дохід, освіту, майно кандидата.

Чим повніше профіль заемщіка- тим вигідніше кредит.

Низькі ставки на сервісі Лонбері не передбачають наявності забезпечення у вигляді поруки або застав.

Кожна угода з видачі кредиту оформляється у вигляді договору позики, текст якого завжди відкритий для попереднього ознайомлення.

Завантажити форму договору

Взяти в борг

Як знизити процентну ставку?
Як знайти найвигідніший кредит?
Для всіх?
Чому ж так?
Чи не бажаєте страхувати себе і свій дохід в компанії, яку рекомендує банк?
Як знизити процентну ставку?
Чи справді можна отримати кредит на цих умовах, і які потрібні для цього документи?