Samsung розслідує самозаймання Galaxy S III

компанія Samsung Electronics повідомила, що знаходиться в курсі проблеми з самозаймання смартфона Samsung Galaxy S III, про яку повідомив користувач під ніком dillo2k10 на інтернет-форумі boards.ie.

"Нещодавно в інтернеті були опубліковані фотографії, на яких зображений Samsung Galaxy S III з пошкодженням нижньої частини корпусу, викликаним перегрівом пристрою. Samsung обізнана про цей інцидент і готова негайно почати розслідування, як тільки отримає вказане виріб", - йдеться в офіційному блозі Samsung Tomorrow .

"По завершенні розслідування ми повідомимо його результати. Ми прагнемо пропонувати нашим клієнтам настільки безпечні продукти, наскільки це можливо, і уважно ставимося до подібних випадків", - міститься в офіційній заяві.

Запис було опубліковано 21 червня в відповідь на пост на форумі boards.ie від 20 червня. Автор запису стверджує, що загоряння Samsung Galaxy S III сталося, коли смартфон знаходився на кріпленні в автомобілі.

Користувач побачив біле полум'я і іскри, які виходять із пристрою. В результаті спалаху у пристрої оплавилася нижня частина корпусу. Однак смартфон не виключився і продовжив працювати, хоча і втратив сигнал.

Зіпсований смартфон був зданий в магазин британської мережі Carphone Warehouse (що вказує на місце, де стався інцидент). Фахівці магазину не стали міняти пристрій відразу і взяли його на експертизу, повідомив автор запису.

Додамо, що про подібні випадки регулярно повідомляється при запуску практично кожного нового покоління iPhone. Однак за весь час Apple жодного разу не оголосила про програму відкликання, пов'язаної з перегрівом смартфонів. На думку спостерігачів, повідомлення про такі випадки є одним з маркетингових прийомів, який підвищує інтерес до новинок.

джерело: CNews

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram