Кредитні картки ПриватБанку Універсальна і Універсальна Gold

 1. Кредитні карти від Приват Банку - є з чого вибрати
 2. Кредитна карта від Приват Банк «Універсальна»
 3. Відео про кредитну картку Універсальна
 4. Тарифи кредитної картки Універсальна від ПриватБанк
 5. Відео про кредитну картку Універсальна Gold
 6. Тарифи кредитної картки Універсальна Голд від ПриватБанк
 7. Кредитні карти у Приват Банку - переваги
 8. Що таке кредитна карта?

Зараз практично у кожного громадянина України є кредитна картка. Більшість українців віддають перевагу картам ПриватБанку. На кожній карті встановлюється певне обмеження за кількістю кредитних коштів. Воно залежить від багатьох факторів, якщо клієнт протягом певного часу співпрацює з банком, сумлінно виконує свої зобов'язання, то з часом його кредитний ліміт збільшується. Крім того, наявність карти дозволяє при необхідності взяти кредит онлайн на карту від іншого банку або фінансової організації (аналітика за такими кредитами онлайн доступна за посиланням deltabank-online.com.ua ).

Кредитні карти від Приват Банку - є з чого вибрати

На даний момент Приват Банк пропонує своїм клієнтам оформити кредитну карту Універсальну або Універсальну Голд. Крім того, після певного терміну користування звичайної картою, у відділенні клієнту запропонують замінити її на Голд - зробити це можна за бажанням. Отже, чим же відрізняються ці кредитні карти між собою?

Назва карти Пільговий період кредитний ліміт% ставка Універсальна 55 днів 50 000 грн 3,6% в місяць Універсальна Gold 55 днів 75 000 грн 3,5% в місяць

Більш детальний огляд кредитних карт наведено нижче, включаючи відеоогляд і розбір переваг і недолік

Кредитна карта від Приват Банк «Універсальна»

Максимальний рівень кредитного ліміту становить п'ятдесят тисяч гривень, така сума доступна тільки для перевірених, надійних клієнтів. Найчастіше стартовий кредит становить вісім тисяч гривень, на цьому рівні ліміт може триматися півроку або рік, залежно від поведінки позичальника. Після сума збільшиться до дванадцяти тисяч, далі - стане ще більше. Великим плюсом кредитних карт ПриватБанку є те, що отримати її можна тільки при наявності паспорта та ідентифікаційного коду.
Багато хто звик до того, що банк вимагає безліч документів, але Приватбанк сильно спростив систему отримання карти. Довідка про доходи, або папір з офіційного місця роботи може стати в нагоді при оформленні великого кредиту. Наприклад, якщо вам потрібна сума більше п'ятнадцяти тисяч, то вагомим аргументом можуть стати ці папери. Співробітники банку звертають увагу на кредитну історію клієнта, якщо в ній присутні відомості про заборгованості, простроченнях, це може стати причиною для видачі меншої суми або для відмови від співпраці.
На кредитну карту видаються позикові гроші в обумовленій сумі. Якщо клієнт встигає скористатися пільговим періодом, який становить п'ятдесят п'ять днів, і погасити заборгованість, то кредит буде безпроцентним. Тобто йому не доведеться платити гроші за користування кредитними коштами. Після того як сума кредиту буде повністю виплачена, можна знову використовувати позикові гроші, головне, встигати вчасно погашати борг, в іншому випадку банк почне нараховувати відсотки.

Відео про кредитну картку Універсальна

Переваги кредитної картки Універсальна від ПриватБанку

Якщо на кредитній карті залишаються власні кошти, на них нараховується 7% річних. Карта «Універсальна» може використовуватися не тільки для того, щоб знімати кредитні кошти. З її допомогою можна:

 • Отримувати грошові перекази від родичів, клієнтів або друзів;
 • Зберігати власні кошти;
 • Оплачувати покупки та послуги в магазинах, торгових центрах, туристичних агентствах;
 • Знімати власні кошти через банкомат;
 • Знімати кредитні кошти через банкомат;
 • Оплачувати комунальні платежі;
 • Проводити оплату товарів через інтернет, і багато іншого

Тарифи кредитної картки Універсальна від ПриватБанк

Пільговий період до 55 днів Ваша вигода: нарахування відсотків на власні кошти понад 100 грн (діє після активації) 7% річних Максимальний розмір лінії 50 000 грн Вартість оформлення 0 грн **** Оформлення карти з фото, а також перевипуск карти собі або своїм близьким (за ініціативою клієнта і за терміном дії перевипуск не проводиться) - миттєва - 0 грн **** - з ім'ям і фото - 100 грн Базова% ставка в місяць 3,6 * Обов'язковий щомісячний платіж 5% від заборгованості по кредиту, але не менше 100 грн та не більше залишку заборгованості Щомісячна п лата за користування карткою -

2. Кредитна карта від Приват Банку «Універсальна GOLD»

Це картка має вищий максимальний кредитний ліміт, ніж стандартна карта «Універсальна», він досягає 75 тисяч гривень. Тривалість пільгового періоду так само становить п'ятдесят п'ять днів - протягом цього терміну користування кредитом скоєно безкоштовно. Приват Банк пропонує своїм клієнтам, які користуються карткою GOLD персональне, високоякісне обслуговування, яке обійдеться всього в 20 гривень щомісяця.

Відео про кредитну картку Універсальна Gold

Переваги кредитної картки Голд від Приватбанку

Цю карту можна оформити не тільки в гривні, але і в іншій валюті. Для власників карти Універсальна GOLD є ряд спеціальних можливостей:

 • Клієнт братиме участь в преміальних програмах платіжних систем VISA та Mastercard;
 • Є можливість зберігати цінності в сейфових комірках ПриватБанку;
 • Можна замовити індивідуальний дизайн своєї картки «Універсальна GOLD» зі своїм ім'ям або фотографією;
 • Можливість безконтактної оплати - досить просто піднести картку до терміналу;
 • Наявність спеціальних знижок більш ніж в трьох тисячах магазинів, які належать до «Дисконтний клуб»;
 • Можливість спілкування зі своїм персональним банкіром за допомогою смартфона, ноутбука, планшета.

Тарифи кредитної картки Універсальна Голд від ПриватБанк

Нижче наведені докладні тарифи за використання карти Універсальна Голд від Приватбанку. Дані взяті з офіційного сайту ПриватБанку
тут потрібна таблиця

Кредитні карти у Приват Банку - переваги

Приват Банк створив максимально комфортні умови для своїх клієнтів. Раніше оформлення кредитної картки вимагало багато часу і різних документів, вимоги до клієнтів були дійсно жорсткі. Завдяки Приватні Банку отримати кредитну карту в Україні стало набагато простіше. Не обов'язково працювати офіційно, приносити документи, що підтверджують розміри доходів. Досить мати паспорт та ідентифікаційний код.
У цьому банку обслуговування і оформлення карток здійснюється абсолютно безкоштовно, замовити персонального банкіра можна за додаткову плату, але це не обов'язкова умова. Завдяки зручному сайту Приват24, наявності великої кількості терміналів і відділень, погасити заборгованість зовсім нескладно. Безвідсотковий кредит - це найвигідніший спосіб кредитування, а клієнти Приват банка можуть користуватися ним протягом п'ятдесяти п'яти днів.
Перевагою кредитних карт приват банку є і можливо використання їх для оплати різних послуг і товарів. Можна поповнювати мобільний телефон, замовити піцу, придбати будь-яку техніку або перевести гроші рідним. Ці карти багатофункціональні і дуже зручні!

Що таке кредитна карта?

Кредитна карта - це карта, на якій встановлюється певний кредитний ліміт для кожного клієнта, з її допомогою клієнт завжди може скористатися додатковими позиковими коштами, якщо йому недостатньо власного балансу. Використовувати кредитні карти можна для покупки техніки в розстрочку або кредит, для оплати послуг і покупок. Зручно і те, що отримати кредитні кошти можна, будучи закордоном.
Кредитну карту може оформити кожен громадянин України, який має паспорт і ідентифікаційний код, за умови хорошої кредитної історії і вказівці достовірної інформації про себе. Всі кредитні карти необхідно оновлювати в відділенні банку через певний період - кожен три-чотири роки.

Вся інформація взята з офіційно сайту: платіжні картки від Приватбанк

Отже, чим же відрізняються ці кредитні карти між собою?
Що таке кредитна карта?