Сбербанк гаряча лінія телефон служби підтримки

 1. Телефон гарячої лінії 900 або 555-55-50
 2. Функції гарячої лінії 8 800
 3. Автовідповідач гарячої лінії
 4. Що робити, якщо не змогли додзвонитися до гарячої лінії

Для цілодобових консультацій клієнтів створена служба підтримки. Фахівці відповідають на питання, допомагають постійним клієнтам отримати будь-яку інформацію по карті і зробити по ній операції в віддаленому режимі. Крім того, консультанти інформують потенційних клієнтів про продукти банку і діючі акції. Як зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку і отримати відповіді на питання, що цікавлять?

Як зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку і отримати відповіді на питання, що цікавлять

Телефон гарячої лінії 900 або 555-55-50

На даний момент існує кілька способів, щоб зателефонувати до контактного центру та дізнатися необхідну інформацію. За даними номерами можуть звертатися як фізичні, так і юридичні особи. Якщо при зверненні в службу підтримки оператор виявиться некомпетентний в вашому питанні, дзвінок буде переведений на іншого фахівця.

Кожен співробітник надає певну інформацію. Один займається питаннями, пов'язаними з кредитами, інший технічними неполадками. У будь-якому випадку звернення клієнта не залишиться без уваги.

Щоб зателефонувати на гарячу лінію, необхідно набрати наступні номери:

 • з мобільного зателефонувати безкоштовно можна, набравши комбінацію 900. Номер діє на всій території РФ і доступний абонентам МТС, Білайн, Мегафон, Теле2, Yota, Мотив.
 • 8 (800) 555-55-50 - дзвінки безкоштовні для будь-яких операторів, які перебувають на території РФ.
 • підтримка через стаціонарний номер +7 495 500-55-50. Гаряча лінія доступна для дзвінків з будь-якої точки світу. Вартість розраховується за тарифами оператора зв'язку.

Перший і другий варіант мають на увазі цілодобову підтримку клієнтів. Стаціонарний номер працює тільки в будні дні з 9 до 17.00 за московським часом.

Зверніть увагу. Іноді при дзвінку офіційний телефон +7 495 500-55-50 недоступний. Це обумовлено тим, що лінія часто буває перевантажена. Якщо питання строковий і не терпить зволікання, краще звернутися за безкоштовними номерами. Крім того, завжди можна замовити зворотний дзвінок фахівця через сайт банку.

Функції гарячої лінії 8 800

Гаряча лінія створена для інформування, консультацій та вирішення основних проблем клієнтів банку. При дзвінку в контактний центр можна:

 1. Отримати інформацію по програмам і продуктам банку. Таким як вклади , кредити , дебетові і кредитні картки .
 2. Дізнатися конкретні дані по своїх кредитах, рахунках і вкладах.
 3. Отримати дані про останні операції за своїм рахунком або картці.
 4. Терміново заблокувати карту в разі її втрати або крадіжки.
 5. Заблокувати мобільний банк.
 6. Налаштувати безпечні сервіси карти перед виїздом за кордон.
 7. Подати скаргу на співробітника або відділення Ощадбанку.
 8. Повідомити про невиконання умов за певною програмою.
 9. Внести пропозиції, які можуть поліпшити якість обслуговування.

Під час звернення до Ощадбанку підтримка клієнтів передбачає надання вичерпної інформації по питаннях, що цікавлять тоді, коли не виходить знайти відповідь на офіційному сайті банку. Перед тим як подзвонити з мобільного безкоштовно на гарячу лінію, підготуйте паспорт. Без його номера та серії інформація з особистих картках клієнтів не надається.

Зверніть увагу. При виникненні питань за програмою Сбербанк онлайн телефон 8 (800) 555-55-50 - найбільш раціональне рішення. Оператор відразу переведе на кваліфікованого фахівця, який швидко допоможе вирішити проблему.

Автовідповідач гарячої лінії

Трапляється так, що при дзвінку колл-центр виявляється перевантажений, тому додзвонитися до оператора, що розподіляє дзвінки, досить складно. У таких випадках на гарячій лінії передбачений автовідповідач, що дозволяє прослухати цікаву для клієнта інформацію без зв'язку з оператором.

Автоматизована система обслуговування гарячої лінії дозволяє дізнатися баланс рахунку і останні вироблені за ним операції, заблокувати карту в разі її крадіжки або втрати, а також уточнити ідентифікатор, необхідний для входу в систему Сбербанк онлайн .

Для полегшення роботи з автовідповідачем далі наведено структуру його розділів і можливостей.

 • # 1 - Блокування картки. Для екстреної блокування і розблокування картки, а також для випадків, коли банкомат захоплює картку в процесі використання.
 • # 2 - Баланс карти. Щоб дізнатися баланс карти в цьому меню, скориставшись кодовим словом, закодованим в цифрове значення (натиснути клавішу # 1) або ідентифікаційного номера (клавіша # 2).
 • # 3 - Гаряча лінія підтримки для фізичних осіб. Набравши цю комбінацію, потенційний клієнт може отримати інформацію по вкладах, кредитами, пластикових карт, іншим продуктам та діючим акціям банку.
 • # 4 - Послуги для юридичних осіб. Тут можна дізнатися про можливості сервісу Онлайн для бізнесу та інших послугах для підприємців.
 • # 5 - Довідки за бонусною програмою « Спасибі від Ощадбанку », Де клієнти і учасники програми можуть підключити послугу, дізнатися про кількість накопичених балів, як і де їх можна, а також отримати інформацію про умови та строки проведення програми.

Будь-гаджет розпізнає ці команди, тому отримати допомогу в автоматичному режимі може кожен клієнт. Якщо не виходить визначитися з вибором розділу, можна натиснути цифру 0 і дочекатися відповіді оператора.

Що робити, якщо не змогли додзвонитися до гарячої лінії

Якщо не виходить зателефонувати в службу підтримки з мобільного або стаціонарного телефону, завжди є альтернатива:

 • Безкоштовна консультація фахівця в особистому кабінеті на сайті онлайн.
 • Дзвінок через Скайп або безпосередньо у відділення банку вашого міста.
 • Звернення до консультантів через соціальні мережі - Instagram, ВКонтакте, Facebook. Час очікування відповіді становить, як правило, 5-15 хвилин.

Не забувайте - перед тим як подзвонити в службу підтримки з мобільного, підготуйте паспортні дані і кодове слово. Це прискорить процес врегулювання даного питання. Крім того, якщо дзвінок на гарячу лінію, стаціонарний телефон або на номер 900 недоступний, можливо, проблема в операторі зв'язку. У такому випадку потрібно звернутися в стільникову компанію для усунення технічних неполадок.

Як зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку і отримати відповіді на питання, що цікавлять?