Всі варіанти як зателефонувати до Донецька | переселенці

 1. Всі варіанти як зателефонувати до Донецька З 11 січня, як в «ДНР» пропала мережа останнього діючого...
 2. Всі варіанти як зателефонувати до Донецька
 3. Всі варіанти як зателефонувати до Донецька
 4. Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

З 11 січня, як в «ДНР» пропала мережа останнього діючого українського мобільного оператора Vodafone (МТС), основною проблемою стало зв'язатися людям, що знаходяться по різні сторони лінії розмежування.

Згодом в «республіці» частково вирішили проблему дозвону на підконтрольну територію - з мобільних телефонів «Республіканського» оператора «Фенікс» (Тариф 10 руб. / Хвилина), а також зі стаціонарних телефонів «Комтел».

Але на непідконтрольну територію офіційно (по мобільному зв'язку, з міських телефонів) з мирної частини України не подзвонити. Але все ж є кілька обхідних шляхів.

НА МІСЬКІ НОМЕРА

Через Ростов. Після «націоналізації» «Укртелекому» на його потужностях в березні 2017 року «ДНР» було створено підприємство фіксованого зв'язку «Комтел». Коди міст і міські номери абонентів залишилися колишніми.

Додзвонитися з України на стаціонарні телефони «Комтел» можна наступним чином:

 • з міського українського номера набрати 0-0-7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається;
 • з мобільного телефону потрібно набрати + 7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається.

Якщо стаціонарний номер на непідконтрольною території складається з п'яти цифр (такі ще збереглися практично у всіх містах крім Донецька), то необхідно додатково набрати дві останні цифри коду міста. Наприклад, код Сніжного - 06256, щоб зателефонувати на 5-значний номер, потрібно перед ним набрати «56». Тобто отримуємо:

 • з міського українського номера набрати комбінацію 0-0-7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх
 • з мобільного телефону: + 7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх

Важливо: такі дзвінки на «Комтел» йдуть через Росію (Ростов-на-Дону), відповідно, на мирній території України тариф буде як при дзвінку в Росію.

Через месенджери. Також на міські номери в «ДНР» можна дзвонити через Viber або Skype. Для цього потрібно попередньо поповнити рахунок свого мессенджера, тому що дзвінки платні.

Алгоритм дій на прикладі Viber:

 • поповнюємо рахунок через офіційний сайт viber.com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

 • набираємо номер в форматі «00-380 - код міста - номер». Наприклад, в Донецьк: при шестизначний номер «00-380-622-номер», при семизначний номер «00-380-62-номер»;
 • розмовляємо;
 • ціна питання: 2,8 грн ($ 0,1).

З Skype аналогічно - поповнюємо рахунок через офіційний сайт skype.com, тут же підбираємо і відповідний тариф:

НА МОБІЛЬНІ НОМЕРА

«Фенікс». Офіційно з мирної частини України на номери «республіканського» оператора «Фенікс» дзвонити неможливо.

При цьому додзвонитися з України в «ДНР» можна через Росію. Для цього ваш міський або мобільний тариф в Україні повинен мати можливість міжнародних дзвінків.

Як дзвонити:

 • набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;  ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

 • ви почуєте голос «робота»: «Будь ласка, введіть додатковий номер»;
 • починаєте набирати номер «Фенікса» в стандартному форматі 071-ххх-хх-хх.

Дзвінок, відповідно, буде тарифікуватися як міжнародний дзвінок в Росію (зокрема, в Ростов-на-Дону).

Також на номер «Фенікса» можна додзвонитися за допомогою IP-телефонії. Найбільш зручний спосіб (щоб не встановлювати стаціонарну лінію), коли є можливість здійснювати дзвінки з сайту. Вже випробували такий спосіб на прикладі системи Zadarma.

Алгоритм дзвінка на «Фенікс»:

 • реєструємося на сайті https://zadarma.com;
 • підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

com;  підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

 • поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);
 • переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту" не буде видна);
 • вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);  переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту не буде видна);  вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

 • після підказок оператора вводимо номер «Фенікса» 071-ххх-хх-хх.

Якщо не вдається додзвонитися, то рекомендується додати SIP-логін: «Налаштування - SIP-настройки»:

потім:

 • перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;
 • вибрати новий SIP-логін

перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;  вибрати новий SIP-логін

 • ввести проміжний номер «Фенікса»: + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • після підказок оператора ввести номер «Фенікс» 071-ххх-хх-хх

Ціна хвилини розмови - $ 0,028 (0,79 грн).

Ще варіант, але він підійде обмеженому числу людей. Як Vodafone добиває до непідконтрольних населених пунктів, наближених до лінії розмежування, так і «Фенікс» з «ДНР» добиває до довколишніх підконтрольних Україні міст. Наприклад, сигнал «Фенікса» доходить до околиць Авдіївки, Курахово, Торецькому, Мар'їнки:

 • Євгенія: «У мене в Курахово ловиться« Фенікс », якщо на висотці і в бік Донецька»;
 • Ольга: «В Авдіївці працює« Фенікс »! Мені подруга звідти дзвонила. З свого «Фенікса» ».

Тобто, якщо у людини на підконтрольній території є карта «Фенікс», і він знаходиться в зоні прийому сигналу, тоді можливо додзвонитися в «ДНР».

Важливо: у першій-ліпшій нагоді при дзвінку на «Фенікс» головне, щоб «Фенікс» працював, т. К. Через перевантаження мережі часто «лежить».

«Інтертелеком». У «ДНР» до сих пір приймається сигнал українського мобільного оператора «Інтертелеком». Він працює на особливому стандарті CDMA, тому «Інтертелеком» не був настільки популярним в Донецькій області, як МТС, Київстар або Life (у них стандарт цифрового зв'язку GSM). І саме тому на нього не зазіхали в плані «націоналізації» «республіканська влада».

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін.

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін

«Інтертелеком» працює на телефонах, що підтримують стандарт CDMA. Такі моделі є практично у всіх виробників - Apple (iPhone), HTC, Lenovo, Samsung, Nokia, Motorola, Meizu, BlackBerry, Huawei, ZTE, Kyocer. Ці моделі можуть бути як тільки під стандарт CDMA, так і двостандартну CDMA + GSM. Такі «трубки» можна придбати у відділеннях «Інтертелекому» або самостійно в інших точках продажів.

Офіційно відділення «Інтертелекому» на непідконтрольною території не діють. Але ті ж самі відділення, які працювали в довоєнний час, зараз продовжують обслуговувати клієнтів, але вже під вивіскою «Донтелеком Сервіс»:

 • центральне відділення - вул. Артема, 85;
 • відділення - пр. Дзержинського, 55;
 • точка продажу - в ТРЦ «Донецьк Сіті»;
 • та ін.

Тут можна придбати sim-карти «Інтертелекому», телефонні апарати CDMA, «поповняшки», і тоді до того ж жителю нинішнього Донецька вже спокійно можна буде телефонувати з підконтрольною Україні території та інших країн.

Відзначимо, що в Донецьку в відділеннях «Донтелеком Сервіс» все оплати виробляються в рублях.

На непідконтрольною території найдешевший з продаваних пакетів - «Розмовляй 25»:

 • підключення - 0 руб .;
 • щомісячна абонентська плата - 50-60 руб. (В залежності від діючого на момент покупки курсу і точки продажу, в Україні - 25 грн.). Сюди входять дзвінки в мережі «Інтертелеком» - безліміт, дзвінки на мобільних операторів і міські номери по Україні - 60 хв / місяць, інтернет - 1000 Мб / місяць;
 • дзвінки понад пакет на фіксовані і мобільні напрямки по Україні - 0,50 коп. / хв. (1 руб.);
 • відправка SMS в мережі «Інтертелеком» - 0,04 грн / шт. (0,1 руб.);
 • відправка SMS на мережі CDMA і GSM операторів України - 0,3 грн / шт. (0,6 руб.).

При цьому на підконтрольній території доступний дешевший пакет - «Єдина країна» з безкоштовним підключенням і без абонплати.

Середня ціна за телефонний апарат в точках продажів «Інтертелекому» в Донецьку - близько 2800 руб.

Точки прийому МТС. Найбільш незручний спосіб - це телефонувати в той же Донецьк, коли абонент знаходиться в зоні прийому сигналу українських операторів - Vodafone (МТС), Київстар, Life. Просто зона прийому слабка, нестійка.

Такі місця є в населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Адреси та орієнтири відображені в матеріалах:

Якщо ж абонент живе на самій околиці того ж Донецька, недалеко від підконтрольної території (а значить, і лінії фронту), то єдине, в чому йому пощастило - наявність мережі Vodafone, яка добиває з підконтрольній території. В цьому випадку і проблем з дзвоном в «ДНР» немає.

Ірина Степанова, РПД « Донецькі новини »

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

З 11 січня, як в «ДНР» пропала мережа останнього діючого українського мобільного оператора Vodafone (МТС), основною проблемою стало зв'язатися людям, що знаходяться по різні сторони лінії розмежування.

Згодом в «республіці» частково вирішили проблему дозвону на підконтрольну територію - з мобільних телефонів «Республіканського» оператора «Фенікс» (Тариф 10 руб. / Хвилина), а також зі стаціонарних телефонів «Комтел».

Але на непідконтрольну територію офіційно (по мобільному зв'язку, з міських телефонів) з мирної частини України не подзвонити. Але все ж є кілька обхідних шляхів.

НА МІСЬКІ НОМЕРА

Через Ростов. Після «націоналізації» «Укртелекому» на його потужностях в березні 2017 року «ДНР» було створено підприємство фіксованого зв'язку «Комтел». Коди міст і міські номери абонентів залишилися колишніми.

Додзвонитися з України на стаціонарні телефони «Комтел» можна наступним чином:

 • з міського українського номера набрати 0-0-7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається;
 • з мобільного телефону потрібно набрати + 7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається.

Якщо стаціонарний номер на непідконтрольною території складається з п'яти цифр (такі ще збереглися практично у всіх містах крім Донецька), то необхідно додатково набрати дві останні цифри коду міста. Наприклад, код Сніжного - 06256, щоб зателефонувати на 5-значний номер, потрібно перед ним набрати «56». Тобто отримуємо:

 • з міського українського номера набрати комбінацію 0-0-7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх
 • з мобільного телефону: + 7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх

Важливо: такі дзвінки на «Комтел» йдуть через Росію (Ростов-на-Дону), відповідно, на мирній території України тариф буде як при дзвінку в Росію.

Через месенджери. Також на міські номери в «ДНР» можна дзвонити через Viber або Skype. Для цього потрібно попередньо поповнити рахунок свого мессенджера, тому що дзвінки платні.

Алгоритм дій на прикладі Viber:

 • поповнюємо рахунок через офіційний сайт viber.com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

 • набираємо номер в форматі «00-380 - код міста - номер». Наприклад, в Донецьк: при шестизначний номер «00-380-622-номер», при семизначний номер «00-380-62-номер»;
 • розмовляємо;
 • ціна питання: 2,8 грн ($ 0,1).

З Skype аналогічно - поповнюємо рахунок через офіційний сайт skype.com, тут же підбираємо і відповідний тариф:

НА МОБІЛЬНІ НОМЕРА

«Фенікс». Офіційно з мирної частини України на номери «республіканського» оператора «Фенікс» дзвонити неможливо.

При цьому додзвонитися з України в «ДНР» можна через Росію. Для цього ваш міський або мобільний тариф в Україні повинен мати можливість міжнародних дзвінків.

Як дзвонити:

 • набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;  ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

 • ви почуєте голос «робота»: «Будь ласка, введіть додатковий номер»;
 • починаєте набирати номер «Фенікса» в стандартному форматі 071-ххх-хх-хх.

Дзвінок, відповідно, буде тарифікуватися як міжнародний дзвінок в Росію (зокрема, в Ростов-на-Дону).

Також на номер «Фенікса» можна додзвонитися за допомогою IP-телефонії. Найбільш зручний спосіб (щоб не встановлювати стаціонарну лінію), коли є можливість здійснювати дзвінки з сайту. Вже випробували такий спосіб на прикладі системи Zadarma.

Алгоритм дзвінка на «Фенікс»:

 • реєструємося на сайті https://zadarma.com;
 • підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

com;  підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

 • поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);
 • переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту" не буде видна);
 • вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);  переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту не буде видна);  вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

 • після підказок оператора вводимо номер «Фенікса» 071-ххх-хх-хх.

Якщо не вдається додзвонитися, то рекомендується додати SIP-логін: «Налаштування - SIP-настройки»:

потім:

 • перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;
 • вибрати новий SIP-логін

перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;  вибрати новий SIP-логін

 • ввести проміжний номер «Фенікса»: + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • після підказок оператора ввести номер «Фенікс» 071-ххх-хх-хх

Ціна хвилини розмови - $ 0,028 (0,79 грн).

Ще варіант, але він підійде обмеженому числу людей. Як Vodafone добиває до непідконтрольних населених пунктів, наближених до лінії розмежування, так і «Фенікс» з «ДНР» добиває до довколишніх підконтрольних Україні міст. Наприклад, сигнал «Фенікса» доходить до околиць Авдіївки, Курахово, Торецькому, Мар'їнки:

 • Євгенія: «У мене в Курахово ловиться« Фенікс », якщо на висотці і в бік Донецька»;
 • Ольга: «В Авдіївці працює« Фенікс »! Мені подруга звідти дзвонила. З свого «Фенікса» ».

Тобто, якщо у людини на підконтрольній території є карта «Фенікс», і він знаходиться в зоні прийому сигналу, тоді можливо додзвонитися в «ДНР».

Важливо: у першій-ліпшій нагоді при дзвінку на «Фенікс» головне, щоб «Фенікс» працював, т. К. Через перевантаження мережі часто «лежить».

«Інтертелеком». У «ДНР» до сих пір приймається сигнал українського мобільного оператора «Інтертелеком». Він працює на особливому стандарті CDMA, тому «Інтертелеком» не був настільки популярним в Донецькій області, як МТС, Київстар або Life (у них стандарт цифрового зв'язку GSM). І саме тому на нього не зазіхали в плані «націоналізації» «республіканська влада».

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін.

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін

«Інтертелеком» працює на телефонах, що підтримують стандарт CDMA. Такі моделі є практично у всіх виробників - Apple (iPhone), HTC, Lenovo, Samsung, Nokia, Motorola, Meizu, BlackBerry, Huawei, ZTE, Kyocer. Ці моделі можуть бути як тільки під стандарт CDMA, так і двостандартну CDMA + GSM. Такі «трубки» можна придбати у відділеннях «Інтертелекому» або самостійно в інших точках продажів.

Офіційно відділення «Інтертелекому» на непідконтрольною території не діють. Але ті ж самі відділення, які працювали в довоєнний час, зараз продовжують обслуговувати клієнтів, але вже під вивіскою «Донтелеком Сервіс»:

 • центральне відділення - вул. Артема, 85;
 • відділення - пр. Дзержинського, 55;
 • точка продажу - в ТРЦ «Донецьк Сіті»;
 • та ін.

Тут можна придбати sim-карти «Інтертелекому», телефонні апарати CDMA, «поповняшки», і тоді до того ж жителю нинішнього Донецька вже спокійно можна буде телефонувати з підконтрольною Україні території та інших країн.

Відзначимо, що в Донецьку в відділеннях «Донтелеком Сервіс» все оплати виробляються в рублях.

На непідконтрольною території найдешевший з продаваних пакетів - «Розмовляй 25»:

 • підключення - 0 руб .;
 • щомісячна абонентська плата - 50-60 руб. (В залежності від діючого на момент покупки курсу і точки продажу, в Україні - 25 грн.). Сюди входять дзвінки в мережі «Інтертелеком» - безліміт, дзвінки на мобільних операторів і міські номери по Україні - 60 хв / місяць, інтернет - 1000 Мб / місяць;
 • дзвінки понад пакет на фіксовані і мобільні напрямки по Україні - 0,50 коп. / хв. (1 руб.);
 • відправка SMS в мережі «Інтертелеком» - 0,04 грн / шт. (0,1 руб.);
 • відправка SMS на мережі CDMA і GSM операторів України - 0,3 грн / шт. (0,6 руб.).

При цьому на підконтрольній території доступний дешевший пакет - «Єдина країна» з безкоштовним підключенням і без абонплати.

Середня ціна за телефонний апарат в точках продажів «Інтертелекому» в Донецьку - близько 2800 руб.

Точки прийому МТС. Найбільш незручний спосіб - це телефонувати в той же Донецьк, коли абонент знаходиться в зоні прийому сигналу українських операторів - Vodafone (МТС), Київстар, Life. Просто зона прийому слабка, нестійка.

Такі місця є в населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Адреси та орієнтири відображені в матеріалах:

Якщо ж абонент живе на самій околиці того ж Донецька, недалеко від підконтрольної території (а значить, і лінії фронту), то єдине, в чому йому пощастило - наявність мережі Vodafone, яка добиває з підконтрольній території. В цьому випадку і проблем з дзвоном в «ДНР» немає.

Ірина Степанова, РПД « Донецькі новини »

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

З 11 січня, як в «ДНР» пропала мережа останнього діючого українського мобільного оператора Vodafone (МТС), основною проблемою стало зв'язатися людям, що знаходяться по різні сторони лінії розмежування.

Згодом в «республіці» частково вирішили проблему дозвону на підконтрольну територію - з мобільних телефонів «Республіканського» оператора «Фенікс» (Тариф 10 руб. / Хвилина), а також зі стаціонарних телефонів «Комтел».

Але на непідконтрольну територію офіційно (по мобільному зв'язку, з міських телефонів) з мирної частини України не подзвонити. Але все ж є кілька обхідних шляхів.

НА МІСЬКІ НОМЕРА

Через Ростов. Після «націоналізації» «Укртелекому» на його потужностях в березні 2017 року «ДНР» було створено підприємство фіксованого зв'язку «Комтел». Коди міст і міські номери абонентів залишилися колишніми.

Додзвонитися з України на стаціонарні телефони «Комтел» можна наступним чином:

 • з міського українського номера набрати 0-0-7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається;
 • з мобільного телефону потрібно набрати + 7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається.

Якщо стаціонарний номер на непідконтрольною території складається з п'яти цифр (такі ще збереглися практично у всіх містах крім Донецька), то необхідно додатково набрати дві останні цифри коду міста. Наприклад, код Сніжного - 06256, щоб зателефонувати на 5-значний номер, потрібно перед ним набрати «56». Тобто отримуємо:

 • з міського українського номера набрати комбінацію 0-0-7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх
 • з мобільного телефону: + 7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх

Важливо: такі дзвінки на «Комтел» йдуть через Росію (Ростов-на-Дону), відповідно, на мирній території України тариф буде як при дзвінку в Росію.

Через месенджери. Також на міські номери в «ДНР» можна дзвонити через Viber або Skype. Для цього потрібно попередньо поповнити рахунок свого мессенджера, тому що дзвінки платні.

Алгоритм дій на прикладі Viber:

 • поповнюємо рахунок через офіційний сайт viber.com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

 • набираємо номер в форматі «00-380 - код міста - номер». Наприклад, в Донецьк: при шестизначний номер «00-380-622-номер», при семизначний номер «00-380-62-номер»;
 • розмовляємо;
 • ціна питання: 2,8 грн ($ 0,1).

З Skype аналогічно - поповнюємо рахунок через офіційний сайт skype.com, тут же підбираємо і відповідний тариф:

НА МОБІЛЬНІ НОМЕРА

«Фенікс». Офіційно з мирної частини України на номери «республіканського» оператора «Фенікс» дзвонити неможливо.

При цьому додзвонитися з України в «ДНР» можна через Росію. Для цього ваш міський або мобільний тариф в Україні повинен мати можливість міжнародних дзвінків.

Як дзвонити:

 • набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;  ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

 • ви почуєте голос «робота»: «Будь ласка, введіть додатковий номер»;
 • починаєте набирати номер «Фенікса» в стандартному форматі 071-ххх-хх-хх.

Дзвінок, відповідно, буде тарифікуватися як міжнародний дзвінок в Росію (зокрема, в Ростов-на-Дону).

Також на номер «Фенікса» можна додзвонитися за допомогою IP-телефонії. Найбільш зручний спосіб (щоб не встановлювати стаціонарну лінію), коли є можливість здійснювати дзвінки з сайту. Вже випробували такий спосіб на прикладі системи Zadarma.

Алгоритм дзвінка на «Фенікс»:

 • реєструємося на сайті https://zadarma.com;
 • підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

com;  підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

 • поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);
 • переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту" не буде видна);
 • вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);  переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту не буде видна);  вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

 • після підказок оператора вводимо номер «Фенікса» 071-ххх-хх-хх.

Якщо не вдається додзвонитися, то рекомендується додати SIP-логін: «Налаштування - SIP-настройки»:

потім:

 • перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;
 • вибрати новий SIP-логін

перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;  вибрати новий SIP-логін

 • ввести проміжний номер «Фенікса»: + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • після підказок оператора ввести номер «Фенікс» 071-ххх-хх-хх

Ціна хвилини розмови - $ 0,028 (0,79 грн).

Ще варіант, але він підійде обмеженому числу людей. Як Vodafone добиває до непідконтрольних населених пунктів, наближених до лінії розмежування, так і «Фенікс» з «ДНР» добиває до довколишніх підконтрольних Україні міст. Наприклад, сигнал «Фенікса» доходить до околиць Авдіївки, Курахово, Торецькому, Мар'їнки:

 • Євгенія: «У мене в Курахово ловиться« Фенікс », якщо на висотці і в бік Донецька»;
 • Ольга: «В Авдіївці працює« Фенікс »! Мені подруга звідти дзвонила. З свого «Фенікса» ».

Тобто, якщо у людини на підконтрольній території є карта «Фенікс», і він знаходиться в зоні прийому сигналу, тоді можливо додзвонитися в «ДНР».

Важливо: у першій-ліпшій нагоді при дзвінку на «Фенікс» головне, щоб «Фенікс» працював, т. К. Через перевантаження мережі часто «лежить».

«Інтертелеком». У «ДНР» до сих пір приймається сигнал українського мобільного оператора «Інтертелеком». Він працює на особливому стандарті CDMA, тому «Інтертелеком» не був настільки популярним в Донецькій області, як МТС, Київстар або Life (у них стандарт цифрового зв'язку GSM). І саме тому на нього не зазіхали в плані «націоналізації» «республіканська влада».

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін.

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін

«Інтертелеком» працює на телефонах, що підтримують стандарт CDMA. Такі моделі є практично у всіх виробників - Apple (iPhone), HTC, Lenovo, Samsung, Nokia, Motorola, Meizu, BlackBerry, Huawei, ZTE, Kyocer. Ці моделі можуть бути як тільки під стандарт CDMA, так і двостандартну CDMA + GSM. Такі «трубки» можна придбати у відділеннях «Інтертелекому» або самостійно в інших точках продажів.

Офіційно відділення «Інтертелекому» на непідконтрольною території не діють. Але ті ж самі відділення, які працювали в довоєнний час, зараз продовжують обслуговувати клієнтів, але вже під вивіскою «Донтелеком Сервіс»:

 • центральне відділення - вул. Артема, 85;
 • відділення - пр. Дзержинського, 55;
 • точка продажу - в ТРЦ «Донецьк Сіті»;
 • та ін.

Тут можна придбати sim-карти «Інтертелекому», телефонні апарати CDMA, «поповняшки», і тоді до того ж жителю нинішнього Донецька вже спокійно можна буде телефонувати з підконтрольною Україні території та інших країн.

Відзначимо, що в Донецьку в відділеннях «Донтелеком Сервіс» все оплати виробляються в рублях.

На непідконтрольною території найдешевший з продаваних пакетів - «Розмовляй 25»:

 • підключення - 0 руб .;
 • щомісячна абонентська плата - 50-60 руб. (В залежності від діючого на момент покупки курсу і точки продажу, в Україні - 25 грн.). Сюди входять дзвінки в мережі «Інтертелеком» - безліміт, дзвінки на мобільних операторів і міські номери по Україні - 60 хв / місяць, інтернет - 1000 Мб / місяць;
 • дзвінки понад пакет на фіксовані і мобільні напрямки по Україні - 0,50 коп. / хв. (1 руб.);
 • відправка SMS в мережі «Інтертелеком» - 0,04 грн / шт. (0,1 руб.);
 • відправка SMS на мережі CDMA і GSM операторів України - 0,3 грн / шт. (0,6 руб.).

При цьому на підконтрольній території доступний дешевший пакет - «Єдина країна» з безкоштовним підключенням і без абонплати.

Середня ціна за телефонний апарат в точках продажів «Інтертелекому» в Донецьку - близько 2800 руб.

Точки прийому МТС. Найбільш незручний спосіб - це телефонувати в той же Донецьк, коли абонент знаходиться в зоні прийому сигналу українських операторів - Vodafone (МТС), Київстар, Life. Просто зона прийому слабка, нестійка.

Такі місця є в населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Адреси та орієнтири відображені в матеріалах:

Якщо ж абонент живе на самій околиці того ж Донецька, недалеко від підконтрольної території (а значить, і лінії фронту), то єдине, в чому йому пощастило - наявність мережі Vodafone, яка добиває з підконтрольній території. В цьому випадку і проблем з дзвоном в «ДНР» немає.

Ірина Степанова, РПД « Донецькі новини »

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

З 11 січня, як в «ДНР» пропала мережа останнього діючого українського мобільного оператора Vodafone (МТС), основною проблемою стало зв'язатися людям, що знаходяться по різні сторони лінії розмежування.

Згодом в «республіці» частково вирішили проблему дозвону на підконтрольну територію - з мобільних телефонів «Республіканського» оператора «Фенікс» (Тариф 10 руб. / Хвилина), а також зі стаціонарних телефонів «Комтел».

Але на непідконтрольну територію офіційно (по мобільному зв'язку, з міських телефонів) з мирної частини України не подзвонити. Але все ж є кілька обхідних шляхів.

НА МІСЬКІ НОМЕРА

Через Ростов. Після «націоналізації» «Укртелекому» на його потужностях в березні 2017 року «ДНР» було створено підприємство фіксованого зв'язку «Комтел». Коди міст і міські номери абонентів залишилися колишніми.

Додзвонитися з України на стаціонарні телефони «Комтел» можна наступним чином:

 • з міського українського номера набрати 0-0-7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається;
 • з мобільного телефону потрібно набрати + 7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається.

Якщо стаціонарний номер на непідконтрольною території складається з п'яти цифр (такі ще збереглися практично у всіх містах крім Донецька), то необхідно додатково набрати дві останні цифри коду міста. Наприклад, код Сніжного - 06256, щоб зателефонувати на 5-значний номер, потрібно перед ним набрати «56». Тобто отримуємо:

 • з міського українського номера набрати комбінацію 0-0-7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх
 • з мобільного телефону: + 7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх

Важливо: такі дзвінки на «Комтел» йдуть через Росію (Ростов-на-Дону), відповідно, на мирній території України тариф буде як при дзвінку в Росію.

Через месенджери. Також на міські номери в «ДНР» можна дзвонити через Viber або Skype. Для цього потрібно попередньо поповнити рахунок свого мессенджера, тому що дзвінки платні.

Алгоритм дій на прикладі Viber:

 • поповнюємо рахунок через офіційний сайт viber.com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

 • набираємо номер в форматі «00-380 - код міста - номер». Наприклад, в Донецьк: при шестизначний номер «00-380-622-номер», при семизначний номер «00-380-62-номер»;
 • розмовляємо;
 • ціна питання: 2,8 грн ($ 0,1).

З Skype аналогічно - поповнюємо рахунок через офіційний сайт skype.com, тут же підбираємо і відповідний тариф:

НА МОБІЛЬНІ НОМЕРА

«Фенікс». Офіційно з мирної частини України на номери «республіканського» оператора «Фенікс» дзвонити неможливо.

При цьому додзвонитися з України в «ДНР» можна через Росію. Для цього ваш міський або мобільний тариф в Україні повинен мати можливість міжнародних дзвінків.

Як дзвонити:

 • набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;  ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

 • ви почуєте голос «робота»: «Будь ласка, введіть додатковий номер»;
 • починаєте набирати номер «Фенікса» в стандартному форматі 071-ххх-хх-хх.

Дзвінок, відповідно, буде тарифікуватися як міжнародний дзвінок в Росію (зокрема, в Ростов-на-Дону).

Також на номер «Фенікса» можна додзвонитися за допомогою IP-телефонії. Найбільш зручний спосіб (щоб не встановлювати стаціонарну лінію), коли є можливість здійснювати дзвінки з сайту. Вже випробували такий спосіб на прикладі системи Zadarma.

Алгоритм дзвінка на «Фенікс»:

 • реєструємося на сайті https://zadarma.com;
 • підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

com;  підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

 • поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);
 • переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту" не буде видна);
 • вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);  переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту не буде видна);  вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

 • після підказок оператора вводимо номер «Фенікса» 071-ххх-хх-хх.

Якщо не вдається додзвонитися, то рекомендується додати SIP-логін: «Налаштування - SIP-настройки»:

потім:

 • перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;
 • вибрати новий SIP-логін

перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;  вибрати новий SIP-логін

 • ввести проміжний номер «Фенікса»: + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • після підказок оператора ввести номер «Фенікс» 071-ххх-хх-хх

Ціна хвилини розмови - $ 0,028 (0,79 грн).

Ще варіант, але він підійде обмеженому числу людей. Як Vodafone добиває до непідконтрольних населених пунктів, наближених до лінії розмежування, так і «Фенікс» з «ДНР» добиває до довколишніх підконтрольних Україні міст. Наприклад, сигнал «Фенікса» доходить до околиць Авдіївки, Курахово, Торецькому, Мар'їнки:

 • Євгенія: «У мене в Курахово ловиться« Фенікс », якщо на висотці і в бік Донецька»;
 • Ольга: «В Авдіївці працює« Фенікс »! Мені подруга звідти дзвонила. З свого «Фенікса» ».

Тобто, якщо у людини на підконтрольній території є карта «Фенікс», і він знаходиться в зоні прийому сигналу, тоді можливо додзвонитися в «ДНР».

Важливо: у першій-ліпшій нагоді при дзвінку на «Фенікс» головне, щоб «Фенікс» працював, т. К. Через перевантаження мережі часто «лежить».

«Інтертелеком». У «ДНР» до сих пір приймається сигнал українського мобільного оператора «Інтертелеком». Він працює на особливому стандарті CDMA, тому «Інтертелеком» не був настільки популярним в Донецькій області, як МТС, Київстар або Life (у них стандарт цифрового зв'язку GSM). І саме тому на нього не зазіхали в плані «націоналізації» «республіканська влада».

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін.

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін

«Інтертелеком» працює на телефонах, що підтримують стандарт CDMA. Такі моделі є практично у всіх виробників - Apple (iPhone), HTC, Lenovo, Samsung, Nokia, Motorola, Meizu, BlackBerry, Huawei, ZTE, Kyocer. Ці моделі можуть бути як тільки під стандарт CDMA, так і двостандартну CDMA + GSM. Такі «трубки» можна придбати у відділеннях «Інтертелекому» або самостійно в інших точках продажів.

Офіційно відділення «Інтертелекому» на непідконтрольною території не діють. Але ті ж самі відділення, які працювали в довоєнний час, зараз продовжують обслуговувати клієнтів, але вже під вивіскою «Донтелеком Сервіс»:

 • центральне відділення - вул. Артема, 85;
 • відділення - пр. Дзержинського, 55;
 • точка продажу - в ТРЦ «Донецьк Сіті»;
 • та ін.

Тут можна придбати sim-карти «Інтертелекому», телефонні апарати CDMA, «поповняшки», і тоді до того ж жителю нинішнього Донецька вже спокійно можна буде телефонувати з підконтрольною Україні території та інших країн.

Відзначимо, що в Донецьку в відділеннях «Донтелеком Сервіс» все оплати виробляються в рублях.

На непідконтрольною території найдешевший з продаваних пакетів - «Розмовляй 25»:

 • підключення - 0 руб .;
 • щомісячна абонентська плата - 50-60 руб. (В залежності від діючого на момент покупки курсу і точки продажу, в Україні - 25 грн.). Сюди входять дзвінки в мережі «Інтертелеком» - безліміт, дзвінки на мобільних операторів і міські номери по Україні - 60 хв / місяць, інтернет - 1000 Мб / місяць;
 • дзвінки понад пакет на фіксовані і мобільні напрямки по Україні - 0,50 коп. / хв. (1 руб.);
 • відправка SMS в мережі «Інтертелеком» - 0,04 грн / шт. (0,1 руб.);
 • відправка SMS на мережі CDMA і GSM операторів України - 0,3 грн / шт. (0,6 руб.).

При цьому на підконтрольній території доступний дешевший пакет - «Єдина країна» з безкоштовним підключенням і без абонплати.

Середня ціна за телефонний апарат в точках продажів «Інтертелекому» в Донецьку - близько 2800 руб.

Точки прийому МТС. Найбільш незручний спосіб - це телефонувати в той же Донецьк, коли абонент знаходиться в зоні прийому сигналу українських операторів - Vodafone (МТС), Київстар, Life. Просто зона прийому слабка, нестійка.

Такі місця є в населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Адреси та орієнтири відображені в матеріалах:

Якщо ж абонент живе на самій околиці того ж Донецька, недалеко від підконтрольної території (а значить, і лінії фронту), то єдине, в чому йому пощастило - наявність мережі Vodafone, яка добиває з підконтрольній території. В цьому випадку і проблем з дзвоном в «ДНР» немає.

Ірина Степанова, РПД « Донецькі новини »

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

Всі варіанти як зателефонувати до Донецька

З 11 січня, як в «ДНР» пропала мережа останнього діючого українського мобільного оператора Vodafone (МТС), основною проблемою стало зв'язатися людям, що знаходяться по різні сторони лінії розмежування.

Згодом в «республіці» частково вирішили проблему дозвону на підконтрольну територію - з мобільних телефонів «Республіканського» оператора «Фенікс» (Тариф 10 руб. / Хвилина), а також зі стаціонарних телефонів «Комтел».

Але на непідконтрольну територію офіційно (по мобільному зв'язку, з міських телефонів) з мирної частини України не подзвонити. Але все ж є кілька обхідних шляхів.

НА МІСЬКІ НОМЕРА

Через Ростов. Після «націоналізації» «Укртелекому» на його потужностях в березні 2017 року «ДНР» було створено підприємство фіксованого зв'язку «Комтел». Коди міст і міські номери абонентів залишилися колишніми.

Додзвонитися з України на стаціонарні телефони «Комтел» можна наступним чином:

 • з міського українського номера набрати 0-0-7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається;
 • з мобільного телефону потрібно набрати + 7-863-318-30-00 і останні сім цифр номера абонента, що викликається.

Якщо стаціонарний номер на непідконтрольною території складається з п'яти цифр (такі ще збереглися практично у всіх містах крім Донецька), то необхідно додатково набрати дві останні цифри коду міста. Наприклад, код Сніжного - 06256, щоб зателефонувати на 5-значний номер, потрібно перед ним набрати «56». Тобто отримуємо:

 • з міського українського номера набрати комбінацію 0-0-7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх
 • з мобільного телефону: + 7-863-318-30-00- 56 -ххх-хх

Важливо: такі дзвінки на «Комтел» йдуть через Росію (Ростов-на-Дону), відповідно, на мирній території України тариф буде як при дзвінку в Росію.

Через месенджери. Також на міські номери в «ДНР» можна дзвонити через Viber або Skype. Для цього потрібно попередньо поповнити рахунок свого мессенджера, тому що дзвінки платні.

Алгоритм дій на прикладі Viber:

 • поповнюємо рахунок через офіційний сайт viber.com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

com, розділ Viber Out, вибравши відповідний тариф

 • набираємо номер в форматі «00-380 - код міста - номер». Наприклад, в Донецьк: при шестизначний номер «00-380-622-номер», при семизначний номер «00-380-62-номер»;
 • розмовляємо;
 • ціна питання: 2,8 грн ($ 0,1).

З Skype аналогічно - поповнюємо рахунок через офіційний сайт skype.com, тут же підбираємо і відповідний тариф:

НА МОБІЛЬНІ НОМЕРА

«Фенікс». Офіційно з мирної частини України на номери «республіканського» оператора «Фенікс» дзвонити неможливо.

При цьому додзвонитися з України в «ДНР» можна через Росію. Для цього ваш міський або мобільний тариф в Україні повинен мати можливість міжнародних дзвінків.

Як дзвонити:

 • набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

набираємо проміжний номер «Фенікса» + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;  ви відразу побачите, що йде з'єднання з російським Ростовом:

 • ви почуєте голос «робота»: «Будь ласка, введіть додатковий номер»;
 • починаєте набирати номер «Фенікса» в стандартному форматі 071-ххх-хх-хх.

Дзвінок, відповідно, буде тарифікуватися як міжнародний дзвінок в Росію (зокрема, в Ростов-на-Дону).

Також на номер «Фенікса» можна додзвонитися за допомогою IP-телефонії. Найбільш зручний спосіб (щоб не встановлювати стаціонарну лінію), коли є можливість здійснювати дзвінки з сайту. Вже випробували такий спосіб на прикладі системи Zadarma.

Алгоритм дзвінка на «Фенікс»:

 • реєструємося на сайті https://zadarma.com;
 • підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

com;  підтверджуємо мобільний телефон - це заповнення профайла із зазначенням українського номера телефону:

 • поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);
 • переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту" не буде видна);
 • вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

поповнюємо рахунок в сервісі (для проби досить поповнити на 1 $, тому що хвилина дзвінка = $ 0,028);  переходимо в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту» (поки ви не зареєструєтесь, функція «Дзвонити з сайту не буде видна);  вводимо проміжний номер «Фенікс» (вони аналогічні наведеним вище) - + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01:

 • після підказок оператора вводимо номер «Фенікса» 071-ххх-хх-хх.

Якщо не вдається додзвонитися, то рекомендується додати SIP-логін: «Налаштування - SIP-настройки»:

потім:

 • перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;
 • вибрати новий SIP-логін

перейти в розділ «Послуги - Дзвонити з сайту»;  вибрати новий SIP-логін

 • ввести проміжний номер «Фенікса»: + 7-863-318-25-00 або + 7-863-318-25-01;
 • після підказок оператора ввести номер «Фенікс» 071-ххх-хх-хх

Ціна хвилини розмови - $ 0,028 (0,79 грн).

Ще варіант, але він підійде обмеженому числу людей. Як Vodafone добиває до непідконтрольних населених пунктів, наближених до лінії розмежування, так і «Фенікс» з «ДНР» добиває до довколишніх підконтрольних Україні міст. Наприклад, сигнал «Фенікса» доходить до околиць Авдіївки, Курахово, Торецькому, Мар'їнки:

 • Євгенія: «У мене в Курахово ловиться« Фенікс », якщо на висотці і в бік Донецька»;
 • Ольга: «В Авдіївці працює« Фенікс »! Мені подруга звідти дзвонила. З свого «Фенікса» ».

Тобто, якщо у людини на підконтрольній території є карта «Фенікс», і він знаходиться в зоні прийому сигналу, тоді можливо додзвонитися в «ДНР».

Важливо: у першій-ліпшій нагоді при дзвінку на «Фенікс» головне, щоб «Фенікс» працював, т. К. Через перевантаження мережі часто «лежить».

«Інтертелеком». У «ДНР» до сих пір приймається сигнал українського мобільного оператора «Інтертелеком». Він працює на особливому стандарті CDMA, тому «Інтертелеком» не був настільки популярним в Донецькій області, як МТС, Київстар або Life (у них стандарт цифрового зв'язку GSM). І саме тому на нього не зазіхали в плані «націоналізації» «республіканська влада».

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін.

Незважаючи на те, що непідконтрольні території не вказані на офіційній карті покриття «Інтертелекому», і навіть не всі райони Донецька відзначені наявністю сигналу, тим не менш, про хорошу якість прийому повідомляють жителі практично всіх районів Донецька, Ясинуватої, Дебальцеве, частково в Горлівці і Макіївці, ін

«Інтертелеком» працює на телефонах, що підтримують стандарт CDMA. Такі моделі є практично у всіх виробників - Apple (iPhone), HTC, Lenovo, Samsung, Nokia, Motorola, Meizu, BlackBerry, Huawei, ZTE, Kyocer. Ці моделі можуть бути як тільки під стандарт CDMA, так і двостандартну CDMA + GSM. Такі «трубки» можна придбати у відділеннях «Інтертелекому» або самостійно в інших точках продажів.

Офіційно відділення «Інтертелекому» на непідконтрольною території не діють. Але ті ж самі відділення, які працювали в довоєнний час, зараз продовжують обслуговувати клієнтів, але вже під вивіскою «Донтелеком Сервіс»:

 • центральне відділення - вул. Артема, 85;
 • відділення - пр. Дзержинського, 55;
 • точка продажу - в ТРЦ «Донецьк Сіті»;
 • та ін.

Тут можна придбати sim-карти «Інтертелекому», телефонні апарати CDMA, «поповняшки», і тоді до того ж жителю нинішнього Донецька вже спокійно можна буде телефонувати з підконтрольною Україні території та інших країн.

Відзначимо, що в Донецьку в відділеннях «Донтелеком Сервіс» все оплати виробляються в рублях.

На непідконтрольною території найдешевший з продаваних пакетів - «Розмовляй 25»:

 • підключення - 0 руб .;
 • щомісячна абонентська плата - 50-60 руб. (В залежності від діючого на момент покупки курсу і точки продажу, в Україні - 25 грн.). Сюди входять дзвінки в мережі «Інтертелеком» - безліміт, дзвінки на мобільних операторів і міські номери по Україні - 60 хв / місяць, інтернет - 1000 Мб / місяць;
 • дзвінки понад пакет на фіксовані і мобільні напрямки по Україні - 0,50 коп. / хв. (1 руб.);
 • відправка SMS в мережі «Інтертелеком» - 0,04 грн / шт. (0,1 руб.);
 • відправка SMS на мережі CDMA і GSM операторів України - 0,3 грн / шт. (0,6 руб.).

При цьому на підконтрольній території доступний дешевший пакет - «Єдина країна» з безкоштовним підключенням і без абонплати.

Середня ціна за телефонний апарат в точках продажів «Інтертелекому» в Донецьку - близько 2800 руб.

Точки прийому МТС. Найбільш незручний спосіб - це телефонувати в той же Донецьк, коли абонент знаходиться в зоні прийому сигналу українських операторів - Vodafone (МТС), Київстар, Life. Просто зона прийому слабка, нестійка.

Такі місця є в населених пунктах, наближених до лінії розмежування. Адреси та орієнтири відображені в матеріалах:

Якщо ж абонент живе на самій околиці того ж Донецька, недалеко від підконтрольної території (а значить, і лінії фронту), то єдине, в чому йому пощастило - наявність мережі Vodafone, яка добиває з підконтрольній території. В цьому випадку і проблем з дзвоном в «ДНР» немає.

Ірина Степанова, РПД « Донецькі новини »