Гранд Макет Росія: режим роботи і вартість квитків - літо 2019, як дістатися і офіційний сайт

 1. Адреса
 2. Гранд Макет Росія - як дістатися
 3. Режим роботи Гранд Макета Росія - літо 2019
 4. Вартість квитків в Гранд Макет Росія - літо 2019
 5. Телефон
 6. Офіційний сайт «Гранд Макета Росія»

Гранд Макет Росія - це найбільший макет нашої країни, де на площі в кілька сотень квадратних метрів квадратних метрів зображені міста і селища, ліси і моря, люди і тварини, що діють автомобільні і залізні дороги.

Гранд Макет Росія - це не копія нашої країни. Експозиція містить всі ключові і характерні для кожної території об'єкти. При їх створенні використовувалися найновіші розробки і були залучені кращі моделісти країни. Створювана композиція перевершує Європейські аналоги з технічної новизни, а за своїми розмірами і професійної організації займає лідируючу позицію серед аналогічних проектів світу. Її функціонування здійснюється під керуванням 40 комп'ютерів, а пульт управління з безліччю екранів нагадує центр управління польотами космодрому.


Адреса

Санкт-Петербург, ул.Цветочная, будинок № 16.


Гранд Макет Росія - як дістатися

станція метро «Московські ворота», далі по Московському проспекту до вулиці ЗАСТАВСЬКИЙ, потім по вулиці ЗАСТАВСЬКИЙ слідувати до Квітковий і повернути праворуч. Шлях займе приблизно 15 хвилин.

Безпосередньо макет займає весь другий поверх будівлі. На першому поверсі знаходяться каси, гардероб, майстерня, сувенірний магазин і конференц-зал. Для зручності відвідувачів туалети розташовуються на першому і другому поверхах.


Режим роботи Гранд Макета Росія - літо 2019

Музей відкритий щодня з 10:00 до 20:00. Каса працює до 19:15.


Вартість квитків в Гранд Макет Росія - літо 2019

 • Для дорослих (старше 14 років) - 540 руб.
 • Для дітей (від 3 до 13 років включно) - 320 руб.
 • Для пенсіонерів по понеділках - 320 руб. (Крім святкових днів)
 • Фото і відеозйомка - безкоштовно

Правила відвідування

 • Діти без дорослих не допускаються. На трьох дітей повинен бути як мінімум один дорослий
 • З великими сумками і рюкзаками вхід заборонено
 • Не можна входити з собаками будь-яких розмірів і порід
 • Час при перегляді експозиції пролітає швидко, тому бажано залишати на відвідування виставки не менше 45 хвилин
 • Вхід з дитячими колясками не допускається

цікаві об'єкти

Крім міст з їх відомими пам'ятками, ми бачимо сцени нашого життя. Це поїзд, що рухався Сапсан і товарні склади, військово-морська база і космодром, згарища на березі Чорного моря і сліди від НЛО, пастух зі стадом овець і заблукала свиня. А ось і наше бездоріжжя і застрягла машина, дзвіниця Нікольського собору в Калязін і теплоходи в море.

Потяги і машини йдуть за своїми маршрутами, а на статичних ділянках є спеціальні кнопочки запуску руху. Натиснувши одну з них, ми можемо спостерігати, як господиня витрушує килим, пожежники гасять лісову пожежу, а дроворуб рубає дерево. Особливо радіють можливості натиснути на ці чарівні кнопочки діти, яких так багато в центрі.

Цифрове керування автомобілями та потягами робить їх рух реалістичним. Основою їх харчування є індукційний струм, а управління відбувається за допомогою систем оптичних датчиків.

В кожному автомобілі є свій мікродвигун, який обертає задні колеса, а на передній підвісці знаходиться датчик, який бачить корд, прокладений під «асфальтом». Цікавий також перехід від дня до ночі, коли за рахунок сотень тисяч лампочок і діодів можна спостерігати полярну ніч і вогні круїзного лайнера.


Телефон

+7 (812) 495-54-65Офіційний сайт «Гранд Макета Росія»

www.grandmaket.ru