Продати Mitsubishi бу в Україні. Митсубиси на онлайн-аукціоні eTachki

Автомобіль Mitsubishi міцно і грунтовно увійшов на український автомобільний ринок

Автомобіль Mitsubishi міцно і грунтовно увійшов на український автомобільний ринок. Ця японська марка в продажах серед нових машин в останні роки не входить в десятку найпопулярніших. Але при цьому стабільно утримує 14-15 позицію в списку. На вторинному ринку ситуація приблизно така ж - нехай цікавляться цими моделями не так активно, як VW, Renault або Toyota, але рано чи пізно покупець знайдеться. Тому продати Мітсубісі з пробігом можна за гідною ціною, але варто приготуватися до того, що справа ця не швидка. Для тих же, хто вважає за краще не затягувати зі справами і швидко отримувати бажаний результат, ідеально підійде автомобільний онлайн-аукціон eTachki.com®!

Компанія «eTachki» надає цілий комплекс послуг, спрямований на максимально швидку і вигідний продаж Mitsubishi будь-якої моделі і року випуску:

  • практично миттєвий розрахунок середньоринкової ціни будь-якого автомобіля відразу на нашому сайті;
  • професійний огляд транспортного засобу і його експертна оцінка;
  • послуги автомобільного фотографа, який зніме машину для показу покупцям;
  • підготовка і виставляння оголошення на внутрішній аукціон, участь в якому беруть провідні автомобільні дилери України;
  • проведення торгів тривалістю 30 хвилин, після закінчення яких гарантовано буде озвучена максимальна запропонована ціна;
  • в разі Вашої згоди із запропонованою вартістю - юридичне оформлення договору продажу, його підписання в нашому представництві і миттєвий повний розрахунок;
  • при бажанні продати Mitsubishi, що знаходиться в кредиті, компанія eTachki.com® зробить повне погашення боргу перед банком, а залишок суми від продажу Ви отримаєте на руки.

Зайдіть на сайт eTachki.com, виберіть найближчого представництва компанії, призначте зустріч у зручний для Вас час і приїжджайте! Тільки так Ви зможете переконатися, що реалізувати авто Міцубісі можна буквально за 1 день в будь-якому регіоні України. І пам'ятайте - все послуги нашого сервісу не тільки абсолютно безкоштовні, але ще й не зобов'язують Вас до укладення угоди. Рішення про продаж продавець приймає особисто, відмова від угоди не несе ніяких фінансових штрафів, робота компанії гранично прозора і законна!

На даний момент ми надаємо сервіс викупу автомобілів в наступних містах: Київська область , Дніпровська область , Львівська область , Одеська область , Волинська область .