Послуги страхового агента або агенції

  1. Послуги страхового агента - чому звертаються?
  2. Послуги страхового агентства - скільки коштують?

Страхуватися через агентство дешевше, ніж безпосередньо через страхову компанію, так як в стандартному страховому тарифі вже закладено комісійну винагороду агента.

Послуги страхового агента - чому звертаються?

Для всіх власників транспортних засобів необхідно автострахування . Це важливо і для водіїв зі стажем, і для початківців автолюбителів, тому що потрапити в дорожньо-транспортну пригоду можна в будь-який час - результат пошкодження автомобіля, нанесення шкоди життю та здоров'ю учасників.

Коли аварія відбувається з вини водія, він зобов'язаний буде компенсувати збиток постраждалій стороні, і, в даній ситуації, автострахування допоможе йому звести свої фінансові втрати до мінімуму.

Найпоширенішими видами страхування є КАСКО і ОСАГО. КАСКО страхування і страхування автоцивільної відповідальності допоможуть передбачити всі можливі страхові ризики і захистити майнові інтереси власників автомобілів.

Величезна кількість страхових компаній пропонує свої послуги зі страхування. Як не розгубитися в такому асортименті? Найзручніше для страхувальників звернутися за допомогою до страхових агентів.

Найзручніше для страхувальників звернутися за допомогою до страхових агентів

Страхове агентство - посередник, який здійснює страхову діяльність від свого імені в інтересах своїх клієнтів (страхувальника або страховика), отримуючи за це певну винагороду. Чому саме страховий агент, а не страхова компанія ? Справа в тому, що власники автомобілів, стикаючись з проблемою вибору страхової компанії, не знають куди звернутися. Як вибрати надійну страхову компанію серед всіх? Як вибрати правильно страховий продукт, що не переплативши при цьому? Як вибрати страхування КАСКО або ОСАГО за прийнятною ціною, умови якого будуть підходити спеціально для клієнта? І це далеко не весь перелік питань, які хвилюють автолюбителя. І тут на допомогу приходить страхове агентство. Найперша відмінна риса від страхової компанії - страховий агент завжди на стороні свого клієнта. Страхове агентство співпрацює з багатьма страховими компаніями, і йому абсолютно все одно, продукт якої фірми йому продавати, так як відсоток комісійної винагороди у всіх компаній практично однаковий. Коли страхувальник звертається до страховому агенту, він хоче отримати пораду, де страхуватися, щоб йому гарантували безпеку отриманої пропозиції від страхової компанії. Страхове агентство завжди знає, як йдуть справи в тій чи іншій страховій компанії. Якась компанія недобросовісно здійснює свої виплати, друга некоректно обслуговує клієнтів, третя навпаки надійна і має ряд переваг перед іншими компаніями. Страхові агентства завжди знають про різноманітні акції та знижки на страхові продукти компаній і допоможуть Вам вчасно ними скористатися.

Послуги страхового агентства - скільки коштують?

Послуги страхового агентства безкоштовні. Чому? Тому що агенти отримують оплату своїх послуг від страхових компаній, у вигляді комісійної винагороди, так як в нашій країні дуже проблематично умовити громадянина витратити гроші за таку послугу. Так якщо на Заході передбачається виплата за всіма страховими продуктами відразу після того, як була отримана заробітна плата, то в нашій країні відбувається зворотний процес. громадяни починають економити на страхуванні і хочуть знайти більш дешеві страхові продукти. І тут головне завдання страхового агента проконсультувати і направити страховика. Коли страхове агентство підбирає для вас страхову компанію, він враховує наявність ліцензії страховика на ринку, наявність позитивних рекомендацій і позитивної історії, фінансове стані страхової компанії, тривалість оформлення угоди і виплату страхового відшкодування, при настанні страхового випадку, співвідношення ціна-якість страхового продукту і тарифу на нього.

Саме в результаті серйозного аналізу цих моментів клієнту рекомендується певний страховий продукт. Самостійно таку процедуру необізнаному автолюбителю провести дуже складно, тому що крім вищевикладених моментів страхове агентство прораховує і вибирає найбільш підходящі варіанти, при цьому беручи до уваги територіальне розташування, тобто підбирається страхова компанія, яка найближче розташована до будинку або місця роботи клієнта. Іноді агенти надають знижку клієнтам, ділячись з ними, таким чином, своїм комісійною винагородою. Це дешевше, ніж, якби клієнт звернувся безпосередньо до страхової компанії.

Послуги страхового агента - чому звертаються?
Послуги страхового агентства - скільки коштують?
Послуги страхового агента - чому звертаються?
Як не розгубитися в такому асортименті?
Як вибрати надійну страхову компанію серед всіх?
Як вибрати правильно страховий продукт, що не переплативши при цьому?
Послуги страхового агентства - скільки коштують?
Чому?