Робота за кордоном для студентів аграрних училищ

Знайти гідну, добре оплачувану роботу в Україні, особливо в якості практики для студента, досить, непросто Знайти гідну, добре оплачувану роботу в Україні, особливо в якості практики для студента, досить, непросто. Але працює сьогодні програма "Практика в Данії" дізнатися про яку докладніше можна відвідавши сайт https://agrosuccess.com.ua/ , Дає можливість молодим людям, випускникам та студентам агропромислових навчальних закладів почати свою кар'єру, ознайомитися і оволодіти навичками роботи на передовому європейському обладнанні.

Основними напрямками практики в Данії є тваринницькі і овощеводческие ферми. Всі об'єкти обладнані за останнім словом техніки, просту фізичну працю зведений до мінімуму, все трудомісткі процеси автоматизовані. Робота на свинофермах, на молочних фермах, на птахофермах, на овощеводческих, квітникарських і польових господарствах.

На овощеводческих і рослинницьких фермах в обов'язки практикантів будуть входити такі роботи: посадка і полив рослин, підв'язка кущів, збір врожаю, упаковка квітів, овочів та фруктів.

Більшість вакансій, пропонованих датсько-українською компанією Agrossuccess - це практика на свинарських фермах. На свинофермах пропонується робота в залах опоросу, куди входить загальний огляд, запліднення свиноматок, догляд за новонародженими поросятами, їх вакцинація і кастрація. Робота в секторі дорощування включає в себе так само загальний огляд, вакцинація і годування, мийка та годування автоматизовані. І робота в секторі відгодівлі, куди входять навички по автоматичній мийці і годівлі тварин, вакцинація і загальний огляд.

Практика в господарствах Данії можлива, завдяки консалтингової компанії Agrossuccess, яка з'явилася, завдяки двосторонньому плідній співпраці фермерських господарств Данії та аграрними навчальними закладами України.

Умови практикантам пропонують цілком сприятливі, так кожному студенту надається комфортабельне житло за додаткову невелику плату, розташоване житло поблизу місця роботи, тобто на території фермерського господарства. У розпорядження надається і транспорт: машина, скутер, велосипед.

Звичайно, програма ця не безкоштовна, щоб мати можливість заробити і отримати безцінний досвід у сфері агропромислової діяльності високотехнологічного рівня, слід оплатити оформлення програми. На сторінках сайту можна побачити детальний перелік сум оплати послуг оформлення. Послуги включають в себе: пошук місця практики, згідно з вашими побажаннями, проведення переговорів і оформлення візових документів та всіх документів на місцевому рівні, інформаційна підтримка, безкоштовне медичне страхування і відкриття рахунку для нарахування заробітної плати.

Помилка в тексті?Виділіть і натисніть Ctrl + Enter!

Помилка в тексті?