Geely увійшла до трійки найбільш продаваних автомобілів в Україні

За підсумками 10 місяців в Україні було реалізовано майже 12 000 автомобілів Geely За підсумками 10 місяців в Україні було реалізовано майже 12 000 автомобілів Geely. Такий результат дозволив Geely зайняти третє місце в списку найбільш продаваних автомобілів України. Зростання до минулого року - майже 30%.

Результати продажів автомобілів Geely в черговий раз підтверджують популярність даного бренду серед українських покупців. Адже вже кілька років поспіль ці авто продаються найкраще серед не тільки китайських марок, а й багатьох європейських брендів представлених на ринку України.

Гідне якість і багате оснащення за розумні гроші, стабільні показники надійності, підтвердженням чому є 5-річна гарантія від офіційного імпортера - Групи компаній «АІС», великий вибір фірмових кредитних програм і доступні ціни - завдяки цим перевагам автомобілі Geely є на сьогоднішній день одним з найпривабливіших пропозицій.

Інтерес до бренду також зростає завдяки постійному оновленню модельної лінійки. Так, 2013 подарував українцям цілий ряд новинок: оновлений Geely CK, Emgrand 7 порадував появою версії з 1,5 двигуном, Geely Emgrand X7 і Geely Emgrand 8.

Так, за кількісним показником, що найбільше продається стала модель Geely CK. За 10 місяців 2013 року продано 4353 одиниць. Зростання до минулого року більше 10%. Одну з найвищих динамік росту показав Geely Emgrand 7. За 10 місяців було реалізовано 2993 автомобілів, Зростання до минулого року склав майже 50%.

Якість, безпека, надійність, багатство комплектацій і демократична ціна - все це Geely.

Також всі покупці Geely стають учасниками Програми Автолояльности «АІС». Програма дозволить Вам економити до 15% на сервісні послуги та до 7,5% на запасні частини. Приємний і корисний бонус - безкоштовна консультативна та технічна допомога в дорозі «АІС-Асістанс».

Група компаній «АІС» - оператор автомобільних послуг. Компанія працює з 1992 року і є одним з лідерів українського автомобільного ринку з часткою 10%. Основний бізнес компанії - послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів.

// AutoWeek.com.ua