Гуф заявив, що буде зобов'язаний колишній дружині Айзе »Guf

Репер Гуф зробив публічну заяву для своєї екс-дружини Айзи Анохін, що буде зобов'язаний їй до кінця своїх днів Репер Гуф зробив публічну заяву для своєї екс-дружини Айзи Анохін, що буде зобов'язаний їй до кінця своїх днів.

Хоча зовсім недавно репер Гуф зі своєю дружиною влаштували скандал. А все через те, що Гуф або за паспортом Олексій Долматов зводив їх сина Сема в перукарню, коротко обрізавши його довге волосся. Сем довгий час ходив з довгим волоссям, екс-дружина вважає, що цим вчинком він хотів позлити її. Тепер уже колишнє подружжя просто тим самим вирішили пригадати один одному колишні образи. Гуф заявляє, що не в захваті від нинішнього бойфренда Айзи, на що у відповідь дружина нагадала йому про несплату в аліменти.

Шоком для фанатів репера, став його пост в Instagram, в якому він відкрито пише, що залишиться на все життя боржником за те, що Айза подарувала йому сина. Ось що пише Гуф: «Маючи можливість хочу передати Айзе привіт. Написати особисто їй не маю такого привілею так як скрізь заблокований. Але хочу заявити на весь світ, що я вдячний Богу, що подарував мені її. Айза хочу сказати тобі спасибі за нашого сина Сема! Знай я буду зобов'язаний тобі до кінця життя. Не дивлячись на те що на очікує попереду і як би, ми не лаялися, я завжди прийду на допомогу. Можливо мій пост виглядає досить дивним? - напевно погоджуся з цим. Прошу вас зрозумійте мене правильно. Мені всього лише потрібно що б мій син і мама моєї дитини були щасливі! Я щиро бажаю їм миру і добра. Особливо зараз я дуже радий за Айзу. Просто захотілося респекнуть своєї колишньої, написав Гуф ».

Можливо, Долматов вирішив налагодити стосунки зі своєю екс дружиною, через те, що вона знаходиться зараз в положенні. Відомо, що Айза подарує своєму нинішньому чоловікові Дмитру Анохину незабаром сина.

Відомо, що Айза подарує своєму нинішньому чоловікові Дмитру Анохину незабаром сина

Можливо мій пост виглядає досить дивним?