✈ В аеропорту «Пулково» відкриють безкоштовну трьох годинну перехоплює паркування

У Санкт-Петербурзькому аеропорту «Пулково» відкриють безкоштовну парковку на три години для вирішення проблеми з заторами на території аеропорту і поруч з ним.
Аеропорт «Пулково» подав заявку на оренду земельної ділянки на Пулковської шосе для організації додаткової перехоплює паркування. Парковка, розрахована на 600 паркувальних місць, буде побудована в 2018 році. Знаходження на даній території можливо буде протягом трьох годин. По закінченню цього часу потрібно здійснити оплату згідно з розробленими тарифами, або покинути паркувальну територію. «Виштовхує тариф» буде застосований для того, що б автомобілісти не залишали свій транспортний засіб на тривалий термін. Таке рішення стало необхідним через ситуацію транспортної ситуації в аеропорту.
Нагадаємо, в 2017 році збільшився потік транспортних засобів в аеропорт «Пулково». Затори не дають можливість проводжав, і зустрічаючим автомобілістам за встановлений безкоштовний 10-хвилинний інтервал висадити або забрати пасажира. За затримку доводиться оплачувати одну тисячу рублів (з 1 вересня 2017 року цей тариф був знижений до 700 рублів). Також водії відзначають про регулярні збої роботи шлагбаумів. У зв'язку з численними скаргами в антимонопольний орган від громадян і депутатів петербурзького Законодавчих зборів, міської транспортної прокуратури і таксистів УФАС видало попередження ВВСС про рішення даної проблеми. У разі, якщо вона буде не вирішена, підуть штрафні санкції.
Для врегулювання транспортної ситуації на привокзальній площі і під'їздах до Пулково, в аеропорту розробили спеціальну програму. Крім створення перехоплює паркування, в програму включені наступні пункти:

  • Створення нового інформування про правила паркування і пересування в аеропорту для тих, хто під'їжджає по Пулковської шосе і КАД.
  • Посилення роботи служб відповідальних за рух на території аеропорту.

Сьогодні паркувальний комплекс аеропорту «Пулково» має близько 2,5 тисячі паркувальних місць. Вони розбиті на чотири зони: Р1, P2, P3, P4.

  • Парковка Р1: крита; оплата за добу - 600 руб., за тиждень - 6 000 руб.
  • Парковка Р2: короткострокова; оплата за 1 годину - 200 руб., за добу - 1000 руб.
  • Парковка Р3: короткострокова; оплата за 1 годину - 150 руб., за добу - 500 руб., за тиждень - 2 500 руб.
  • Парковка Р4: довгострокова; оплата за 1 годину - 100 руб., за добу - 450 руб., за тиждень - 2 000 руб., з 2-го тижня - 1 000 руб. До терміналу кожні 15 хвилин «ходить» автобус (шатл)
  • Жовта зона: зона до під'їзду до терміналу. 10 хвилин - безкоштовно, 1 година - 700 руб.

Безкоштовно паркувальними місцями можуть інваліди I або II групи і водії, які пред'явили відповідного посвідчення, що перевозять їх і інвалідів з дитинства. Також безкоштовна стоянка дозволена учасникам ВВВ.

Шукайте авіаквитки в нашій системі бронювання!

ще цікавіше