Керуючу аеропортом Харків компанію оштрафували за завищення вартості парковки

Антимонопольний комітет України оштрафував керуючу аеропортом Харків компанію Нью Системс АМ на 2,4 млн

Антимонопольний комітет України оштрафував керуючу аеропортом Харків компанію "Нью Системс АМ" на 2,4 млн. Грн за завищення на 400% вартості парковки біля терміналу, йдеться в повідомленні відомства.

Оператора аеропорту визнали монополістом на відповідному ринку і зобов'язали встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги стоянки.

"Виконання рішення призведе до зменшення витрат основної групи споживачів, які користуються послугами міжнародного аеропорту« Харків », а також буде сприяти поліпшенню інвестиційного клімату Харківського регіону", - заявили в Антимонопольному комітеті.

Згідно з даними аеропорту Харків, біля основного терміналу розміщена парковка, вартість розміщення на якій автомобіля складає 15 грн. в годину, 80 грн. на добу або 300 грн. в тиждень. При цьому знаходження на території стоянки протягом 15 хвилин не тарифікується.

Для порівняння, вартість парковки біля терміналу D в аеропорту Бориспіль становить 20-30 грн. в годину, 480-720 грн. в день або 3360 -5040 грн. в тиждень.

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com