Макет «Автостоянка»

Олена Комлигіна
Макет «Автостоянка»

Макет автостоянки є територію,

Макет автостоянки є територію,

а якої розташовані житлові, багатоповерхові будинки, автостоянка для автомобілів, автомобілі, вантажівки, дорожні знаки, бензозаправка, шосе і завершує макет залізничний вокзал зі складом з вагончиків і паровоза, для повноти картини на макет помістили жителів будинків, гостей міста, водіїв і пішоходів.

а якої розташовані житлові, багатоповерхові будинки, автостоянка для автомобілів, автомобілі, вантажівки, дорожні знаки, бензозаправка, шосе і завершує макет залізничний вокзал зі складом з вагончиків і паровоза, для повноти картини на макет помістили жителів будинків, гостей міста, водіїв і пішоходів

ої хлопці, і не тільки хлопчики, обіграють ситуації з реального життя на макеті. Наприклад, зустріч пішохода і автомобіля на пішохідному переході: що повинен зробити автомобіль і пішохід?

Наприклад, зустріч пішохода і автомобіля на пішохідному переході: що повинен зробити автомобіль і пішохід

то кого пропустить? Макет є не тільки грою, а й корисний для проведення бесіди з безпеки дорожнього руху!

Публікації по темі:Публікації по темі:

Макет по ПДР   Ми з хлопцями ще в молодшій групі почали вивчати правила дорожнього руху Макет по ПДР Ми з хлопцями ще в молодшій групі почали вивчати правила дорожнього руху. Познайомилися зі світлофором, з його очима-сигналами. Вивчили.

макет ферми   Сьогодні завершила давно задумане макет ферми Сьогодні завершила давно задумане. Доробила фермерське подвір'я в мініатюрі. Судіть, що вийшло: Вся робота розмістилася на коробці.

Макет «Ліс»   Наочний посібник Макет Ліс Макет «Ліс» Наочний посібник "Макет" Ліс ". Даний посібник використовується для формування уявлень у дітей про ліс, диких тварин. Призначений.

макет ПДР   Хочу запропонувати вашій увазі свою роботу макет ПДР Хочу запропонувати вашій увазі свою роботу. Заняття з правил дорожнього руху завжди актуальні в дитячому садку для дітей будь-якого віку.

Макет по ПДР   Макет призначений для гри та знайомства з правилами дорожнього руху Макет по ПДР Макет призначений для гри та знайомства з правилами дорожнього руху. Мета: Навчити дітей правильній поведінці на дорозі. Закріпити.

Макет по ПДР   Короткий опис виготовлення макета: Розвивати уяву дітей, пам'ять, творчий підхід Макет по ПДР Короткий опис виготовлення макета: Розвивати уяву дітей, пам'ять, творчий підхід. Розвивати дрібну моторику рук, зорове.

Макет «Підводний світ»   Макет Підводний світ Мета: Дати уявлення дітям про морських жителів, про їх спосіб життя Завдання: Ознайомити дітей з підводним світом Макет «Підводний світ» Макет "Підводний світ" Мета: Дати уявлення дітям про морських жителів, про їх спосіб життя Завдання: Ознайомити дітей з підводним світом.

Макет «Мурашник»   При проведенні занять по ознайомленню дітей з навколишнім світом, часто не вистачає наочного матеріалу, який можна було б розглянути Макет «Мурашник» При проведенні занять по ознайомленню дітей з навколишнім світом, часто не вистачає наочного матеріалу, який можна було б розглянути.

Макет «Пожежний щит»   Робота виконана в співавторстві з Тишею Д Макет «Пожежний щит» Робота виконана в співавторстві з Тишею Д. А. Тільки відкрився дитячий садок, ми вирішили потихеньку оформляти куточки. Вирішили почати з пожежного.

Макет по ПДР   Переді мною звичайна ДВП дошка, і що, що зробила я Макет по ПДР Переді мною звичайна ДВП дошка, і що, що зробила я. За допомогою самоклейки наклала дорогу я. Ось дорога і диво - коробки-так називаю.

О кого пропустить?