Дефіцит Пенсійного фонду зріс в 2,5 рази

Фото з сайту news-russia.info

Дефіцит бюджету Пенсійного фонду складе 265,5 мільярда рублів, що в 2,5 рази більше раніше прогнозованого дефіциту. Відповідний законопроект про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду РФ на 2018 рік і на плановий період 2019 і 2020 років Держдума прийняла в першому читанні 7 червня.

Згідно з внесеними поправками, доходи фонду в 2018 році складуть 8,266 трлн рублів, що на 66,8 млрд руб менше запланованого рівня. Витрати - 8,532 трлн рублів, що на 92,1 млрд руб вище закладеного в бюджет 2018 роки рівня.

Член комітету з праці, соціальної політики та у справах ветеранів, лідер профспілок Кубані Світлана Бессараб звернулася до голови правління Пенсійного фонду РФ Антону Дроздову з питанням про внесення змін до системи пенсійних накопичень.

- Як один з варіантів поліпшення пенсійного забезпечення обговорюється перехід до нової системи пенсійних накопичень: замість накопичувальної частини пенсії, що діє в рамках обов'язкового пенсійного страхування і на сьогодні замороженої, пропонується ввести індивідуальний пенсійний капітал. За даними, які Мінфін озвучив в кінці березня, це дозволить збільшити розмір пенсії на 10-20 процентних пунктів від заробітної плати і надати додатковий інвестиційний ресурс економіки в розмірі 1,5% ВВП. Чи бере участь ПФР в роботі над проектом і коли уряд готовий внести даний законопроект на розгляд Державної Думи? - наводить її слова сайт Краснодарського крайового об'єднання організацій профспілок .

У відповіді Антон Дроздов запевнив, що ПФР активно бере участь в обговоренні нових механізмів, пропонованих Центробанком і Мінфіном, підтримує пропозиції фінансового блоку і сподівається, що робота скоро буде завершена. Таким чином, термін розгляду нововведень у формуванні пенсійних накопичень так і залишився невизначеним. Однак голова правління ПФР додав, що готовий до спільної роботи при розробці та розгляді ініціатив з депутатським корпусом.

Чи бере участь ПФР в роботі над проектом і коли уряд готовий внести даний законопроект на розгляд Державної Думи?