Який механізм дивана краще: дельфін або єврокнижка?

  1. На що впливає правильний вибір механізму трансформації дивана?
  2. Дельфін vs єврокнижка: краще з доброго
  3. резюме

У гонитві за привабливим, м'яким і зручним диваном споживач може випадково випустити з уваги особливості роботи механізму трансформації У гонитві за привабливим, м'яким і зручним диваном споживач може випадково випустити з уваги особливості роботи механізму трансформації. Наслідки такої непередбачливість дуже засмучують і не дозволяють в повній мірі насолодитися всіма перевагами покупки. Тому перш ніж робити остаточний вибір на користь тієї або іншої моделі м'яких меблів, обов'язково загострити увагу на робочій системі, що ховається під красивою оббивкою і м'яким наповнювачем. В цьому випадку ви гарантовано зможете уникнути розчарування і експлуатувати модель на свій розсуд, не турбуючись з приводу свого спокійного і комфортного сну.

На що впливає правильний вибір механізму трансформації дивана?

Все дуже просто - від якості і працездатності робочої системи трансформації залежить дуже багато, а саме:

  • Легкість перетворення дивана в ліжко і назад;
  • Ваша безпека при спробі змінити форму меблів;
  • Збереження в кімнаті достатньої кількості вільного простору;
  • Тривалість експлуатації дивана;
  • Зовнішній вигляд і збереження вашої нової меблів.

Тепер стає зрозумілим: правильний вибір механізму трансформації дуже важливий, якщо ви націлені на тривалу і безпечну експлуатацію дивана.

Дельфін vs єврокнижка: краще з доброго

Опису існуючих сьогодні моделей механізмів трансформації дивана можна присвятити не одну годину. Тому варто зупинитися на двох основних конкурентів, активно прагнуть відтягнути на себе ковдру споживчого попиту. Мова - про популярних моделях «дельфін» і «єврокнижка».

  • Дельфін (моделі Оріон і Френсіс)

Застосовується в основному в кутових диванах - саме в цьому випадку ви можете отримати просторе спальне місце, де можна комфортно провести кілька годин або навіть - всю ніч Застосовується в основному в кутових диванах - саме в цьому випадку ви можете отримати просторе спальне місце, де можна комфортно провести кілька годин або навіть - всю ніч. Механізм досить простий - «запасна» частина сидіння прихована під основною деталлю і висувається за рахунок витягування спеціального ремінця на фронтальній частині. Спальне місце рівне і зручне, особливо якщо виробник передбачив для дивана м'який наповнювач.

Будьте уважні: механізм досить громіздкий за своєю конструкцією, і створювана ним вагова навантаження позначається на загальному технічному стані дивана. Тому важливо, щоб його підстава була досить міцним і якісно виготовленим. Допускається метал або натуральна деревина без помітних дефектів, наявність яких призведе до передчасного зносу вашої нової меблів. Термін служби дивана з механізмом "дельфін" становить близько 7 років.

Зручна і продумана конструкція робить «еврокнижку» впевненим конкурентам іншим зразкам механізмів трансформації Зручна і продумана конструкція робить «еврокнижку» впевненим конкурентам іншим зразкам механізмів трансформації. Невисока спинка дивана з жорстких подушок служить одночасно додатковим лежачим місцем. Змінити амплуа нескладно - достатньо привести в рух передню частину дивана, під якою закріплені невеликі ролики. За рахунок простоти механізм цілком надійний, надаючи в ваше розпорядження велике місце для сну, а також - місткі ящики для постільної білизни.

Зверніть увагу: спинка дивана «еврокнижки» відносно невисока, і людям з високим зростанням буде не дуже зручно сидіти на такій моделі.

резюме

Якщо вам необхідний диван, який працює в якості ліжка в гостьовому режимі, або якщо ви любите довго відпочивати сидячи перед телевізором, ваш вибір - «дельфін». Якщо ж диван в вашому домі покликаний щодня грати роль ліжка, і ви віддаєте перевагу більше лежати, ніж сидіти, - віддайте перевагу «єврокнижка». Додаткові консультації щодо вибору моделі дивана з механізмом трансформації можна отримати у спеціалістів нашого магазину.

На що впливає правильний вибір механізму трансформації дивана?
На що впливає правильний вибір механізму трансформації дивана?