Дельта банк

Підкажіть як бути Підкажіть як бути. У лютому 2014 взяв кредит на 30000 грн в Дельта банку .. платив 3 місяці згідно договору. потім прийшла смс з банку "Погасите 80% від суми боргу і вам спишуть 20% боргу до 25.07.2014". Я погасив 22767грн. і мені списали 5691 грн. (є додатковий договір але довідку в банку я не отримував про закриття кредиту.) Зараз почали надзвонювати колектори і вимагати погашення боргу тому кредит числиться не закритим.

Чи можна мені взяти кредит в іншому банку (у мене була прострочення бо народилася дитина і не було можливості платити потім банк борг реструктуризував і платила справно) що б в Дельта Банку так як Дельта Банк в стадії ліквідації і вимагає виплатити всю суму так як закінчено термін договору Чи можна мені взяти кредит в іншому банку (у мене була прострочення бо народилася дитина і не було можливості платити потім банк борг реструктуризував і платила справно) що б в Дельта Банку так як Дельта Банк в стадії ліквідації і вимагає виплатити всю суму так як закінчено термін договору???

Здравствуйте Здравствуйте.У чоловіка два незакритих крідіта, після закриття банку Дельта -перестал платити, так-як боявся що гроші не потраплять на счет.Теперь співробітники телефонують і вимагають погасити з відсотками або приїдуть і опишуть іммущества або у мене будуть вивертати гроші з зарплати (по їх словами я теж несу відповідальність як дружина, незалежно розлучена я чи ні з ним) Мене замучили звонкамі.Он військовий пенсіонер.Скажіте за яким законом можна (військовим пенсіонерам), що-б закрити кредіт.Спасібо.

Здравствуйте Здравствуйте! У січні 2014 роки я взяла в Дельта банку кредіт.Ежемесячно приходили СМС про суму платежу і я її погашала.

На початку січня мені теж прийшла СМС про обов'язковий платіж, я її погасила, а після 17 січня банк в телефонному режимі повідомив, що зі мною закінчився і я повинна терміново погасити кредит. Я почала платити, але на сьогодні не змогла повністю його закрить.Сегодня банк знову подзвонив і мені повідомили про нарахування індексації на мій остаток.Что робити в такій ситуації?

Я недавно приїхав з-за кордону і далекий від ситуації яка відбувалася в Дельта банку за останні пару років Я недавно приїхав з-за кордону і далекий від ситуації яка відбувалася в Дельта банку за останні пару років. Як пам'ятаю у мене залишалися деякі заощадження там. Скажіть будь ласка яка ситуація в Дельта банку? І взагалі чи працює Дельта сьогодні?

Брав товарний Брав товарний. Оскільки філій Дельта банку в м.Славутич немає, то згідно укладеного договору, я маю право проводити фінансові операції через Укр пошту. У березні 2015 року я зробив (як до цього платив) черговий платіж. Чеки про оплату є.

Добридень Добридень! Підкажіть як мені бути і куди звертатися? Мені щодня дзвонять з Дельта банку і вимагають повернути кредит в сумі 32000 гривень в 3-х денний термін. При цьому всім і кажуть, що приїдуть і заберуть майно. У мене немає можливості платити такі гроші відразу. Підкажіть як бути і як воізбежать загроз Дельта банку?

Шановні банкіри Шановні банкіри! Якщо є можливість, опишіть які у Дельта банку на сьогодні !? Що там з кредитами Дельта банку? Що з виплатами по депозитах? А то у мене є депозит в Дельта банку якого я забрав всього 200 000 гривень та кредит в сумее 32000 грн. Взаіморазмен зробити не погодилися ...

У мене в Дельта банку на 10 років У мене в Дельта банку на 10 років. 7 років кредит гасився місяць в месяц.Год не платила --- зросла заборгованість. На сьогоднішній день борг по кредиту 2 тис доларів і заборгованість 1700. 6 місяців я плачу потрібну суму за кредитом --- 100 доларів --- але не гаситься ні кредит ні борг --- все стоїть на одному місці. у? У банку говорять треба погасити борг --тогда почне гаситися кредіт.Возможності погасити борг немає. Що робити?

На даний момент банк подав на мене в суд На даний момент банк подав на мене в суд. Я зверталася в липні з проханням про реструктуризацію валютного кредиту, але в Дельта Банку вже працювала тимчасова адміністрація. Подавши зустрічний позов, чи зможу я скористатися умовами, якщо банк з 05.10.2015г. в процесі ліквідації.

Допоможіть розібратися я взяла в дельта банку кредит на товар і платіж проводила через Укрпошту один з платежів у березні 2015 року так і не надійшов на рахунок банку через це я не можу закрити кредит я була і на пошті писала заяву, але після мого звернення прийшли однакові відповіді з двох організацій щоб я сама шукала куди пішли мої гроші квитанція про у мене на руках підкажіть як мені бути Допоможіть розібратися я взяла в дельта банку кредит на товар і платіж проводила через Укрпошту один з платежів у березні 2015 року так і не надійшов на рахунок банку через це я не можу закрити кредит я була і на пошті писала заяву, але після мого звернення прийшли однакові відповіді з двох організацій щоб я сама шукала куди пішли мої гроші квитанція про у мене на руках підкажіть як мені бути.

У мене в Дельта банку кредит У мене в "Дельта банку" кредит. Плачу щомісяця. Банк розпався і вони тепер вимагають щоб я виплатила всю суму відразу. Кажуть, що збільшать. Як мені поступити в цій ситуації? Я готова виплатити кредит частинами, але їх це не влаштовує. Буду чекати Вашої відповіді.

Добрий день підкажіть будь ласка у мене є прострочення в банку штрафи ростуть робити не хочуть, змушують оплатити відразу всю суму, а тепер угожающей прийти і описати все майно Добрий день підкажіть будь ласка у мене є прострочення в банку штрафи ростуть робити не хочуть, змушують оплатити відразу всю суму, а тепер угожающей прийти і описати все майно. Мають вони прав без суду прийти і все описати. За місцем прописки я не живу.

Добрий день Добрий день.
Така проблема, на картці "My Delta", при спробі стерти захисне покриття, повністю стерся і сам одноразовий пароль, для першого входу в "My Delta".
Як тепер бути, як дізнатися взагалі про?
Приходили сповіщають смс і було все зрозуміло скільки проплачувати щомісяця, а тепер, з січня вже не приходять.
Дуже важливо, щоб не було потім зайвих проблем, скажіть як бути.

Я оформив кредит №001-03205-080214 від 08 лютого 2014 на покупку телевізора на суму 18014 гривень 90 копійок в Дельта-Банку заборгованості по погашенню нету, а ось один платіж на суму 376 гривень від 2 березня 2015 років через Укрпошту досих пір не пройшов через Дельта-Банк за запитами Дельта-Банк відповідає що Укрпошта не перерахував гроші а Укрпошта відповідає що гроші перераховані Я оформив кредит №001-03205-080214 від 08 лютого 2014 на покупку телевізора на суму 18014 гривень 90 копійок в Дельта-Банку заборгованості по погашенню нету, а ось один платіж на суму 376 гривень від 2 березня 2015 років через Укрпошту досих пір не пройшов через Дельта-Банк за запитами Дельта-Банк відповідає що Укрпошта не перерахував гроші а Укрпошта відповідає що гроші перераховані. Будь ласка допоможіть розібратися адже сума 376грівень для мене не мала з повагою Едик. І таких як я багато. поверніть платіж !

Дельта банк вимагає   повернути залишок боргу   в 3-х денний термін (3000 грн Дельта банк вимагає повернути залишок боргу в 3-х денний термін (3000 грн.) На даний момент перебуваю в декреті, з цього немає можливості виплатити всю суму сразу.Могу платити тільки щомісячну оплату. Написала заяву в Дельта банк з проханням реструктуризації. Співробітниця банку яка принемать заяву сказала, що скоріше за все відповідь буде негативною і мені будуть насчітовать штрафні санкціі.Теперь чекаю лист від банка.Я не знаю чи платити в цьому місяці мінімальний платіж? І як у цій ситуації мені робити далі ???

Через матеріальне становище не могла гасити кредит дельта банку і ще жодного мені листи вони не надсилали а тепер кажуть що мені думається так буде краще буде якась визначеність а то платила і борг зовсім не зменшувався правильно на бесіду не йдуть Через матеріальне становище не могла гасити кредит дельта банку і ще жодного мені листи вони не надсилали а тепер кажуть що мені думається так буде краще буде якась визначеність а то платила і борг зовсім не зменшувався правильно на бесіду не йдуть

Что робити в такій ситуації?
Скажіть будь ласка яка ситуація в Дельта банку?
І взагалі чи працює Дельта сьогодні?
Підкажіть як мені бути і куди звертатися?
Підкажіть як бути і як воізбежать загроз Дельта банку?
Що там з кредитами Дельта банку?
Що з виплатами по депозитах?
Що робити?
Як мені поступити в цій ситуації?