Акції Ощадбанку сьогодні! Поради успішного інвестора!

 1. Зміст:
 2. Як стати інвестором Ощадбанку?
 3. Чим акції Ощадбанку сьогодні перевершують інші цінні папери?
 4. Але не все так райдужно, є і недоліки!
 5. Акції Ощадбанку сьогодні і в середньостроковій перспективі!

Сбербанк Росії заснований в 1841 році і на сучасному етапі по праву вважається найбільшим і найстарішим банком нашої країни. Акції Ощадбанку сьогодні знаходяться у власності як держави, так і приватних капіталодержателей. Інвестують в цю фінансову установу не тільки росіяни, а й іноземці, не тільки фінансова еліта, а й прості громадяни.

Інвестують в цю фінансову установу не тільки росіяни, а й іноземці, не тільки фінансова еліта, а й прості громадяни

На графіку показано рух курсу акцій Ощадбанку протягом останніх семи років. У кризовому 2008 році спостерігався різкий обвал цін, а з 2009 по 2011 року акції набирали вартість. До кінця 2013 року явного руху не було, графік перебував у флеті. А ось починаючи з 2014 року спостерігається черговий обвал, на цей раз, менш різкий і сильний, ніж в 2008. Акції Ощадбанку сьогодні (06.02) оцінюються в 64.3 руб.

Зміст:

Як стати інвестором Ощадбанку?
Чим акції Ощадбанку сьогодні перевершують інші цінні папери?
Але не все так райдужно, є і недоліки!
Акції Ощадбанку сьогодні і в середньостроковій перспективі!

Як стати інвестором Ощадбанку?

 1. Найпростіший спосіб, який доступний кожному - це банківські рахунки Ощадбанку. Тут вкладнику надається широкий спектр умов з різними процентними ставками, термінами, додатковими можливостями і т.д.

Як правило, росіяни вважають за краще тримати депозити в національній валюті, але Ощадбанк пропонує і валютні рахунки, і навіть металеві. Найвища процентна ставка, зрозуміло, за вкладами в рублях, але вклади в валюті застрахують ваші гроші від інфляції і всякого роду криз.

В основному, процентна ставка за вкладами в Ощадбанк не перевищує 10% на рік, що для деяких інвесторів категорично не підходить. Проте, цей спосіб має право на існування і допоможе зберегти і трохи збільшити капітал будь-якому вкладникові.

Проте, цей спосіб має право на існування і допоможе зберегти і трохи збільшити капітал будь-якому вкладникові

 1. Більш прибутковий і ризикований варіант - покупка акцій Ощадбанку і його облігацій. Зробити це можна у інших акціонерів або у самого банку. При цьому ви на руки отримуєте документ, що підтверджує ваші права як власника акцій. Акція Ощадбанку дозволяє вам отримувати частину прибутку організації, а також брати участь в її управлінні.

Ваша прибуток від такої операції може бути набагато вище, ніж від банківського вкладу, але і ризики теж чималі. Якщо у Ощадбанку почнуться серйозні фінансові проблеми, то акції істотно впадуть в ціні, і ви вже не зможете розраховувати на гідні виплати по ним.

 1. Фондовий ринок в інтернеті - теж непоганий спосіб заробітку на акціях. Прибуток тут може бути дійсно величезною, але не варто думати, що займатися спекуляцією на біржі легко. Близько 95% всіх трейдерів втрачають свої гроші тут. Проте, якщо ви вважаєте, що зможете передбачати поведінку цінних паперів, то спробувати варто.

Чим акції Ощадбанку сьогодні перевершують інші цінні папери?

 1. Сбербанк Росії - найбільший російський банк, який є незмінним лідером всієї фінансової сфери країни. Велика частина населення Росії бере тут кредити і відкриває депозити, замовляє пластикові карти і оплачує комунальні послуги. З цього випливає, що Ощадбанк має величезною клієнтською базою, яка і приносить йому колосальний прибуток.

З цього випливає, що Ощадбанк має величезною клієнтською базою, яка і приносить йому колосальний прибуток

 1. Як уже обмовлялося вище, серед акціонерів Ощадбанку є і держава. Крім того, цей банк важливий для всієї країни, адже займає чималу частину всього фінансового ринку. У разі економічних проблем у нього, держава всіляко буде підтримувати цей банк, адже уряду не вигідно, щоб він збанкрутував. Через Ощадбанк держава здійснює більшість своїх фінансових операцій, тут зберігають свої гроші державні фонди.
 1. Крім видачі кредитів населенню, Ощадбанк здійснює інвестиційну діяльність. Він є власником акцій багатьох російських і зарубіжних компаній, через що отримує чималий прибуток
 1. Ощадбанк пропонує своїм інвесторам і вкладникам різні умови, які підійдуть абсолютно кожному. Є довгострокові вкладення під високий відсоток, а є варіант з інвестиціями на місяць або менше. Якщо говорити про банківські вклади, то тут у людини є величезний вибір із запропонованих банком програм, а ось умови договору про інвестування і акціонуванні обговорюються з кожним інвестором особисто, якщо, звичайно, його капітал досить великий.

Але не все так райдужно, є і недоліки!

Але не все так райдужно, є і недоліки

 1. По-перше, не варто забувати, що чим більш привабливими виглядають інвестиції, тим більше охочих їх зробити. Серед акціонерів Ощадбанку велика конкуренція, але ж акції не нескінченні. На ділових переговорах вам належить запропонувати банку більше і на кращих умовах, ніж інші інвестори, інакше не бути вам власником акцій найбільшого банку Росії.
 1. Сучасна криза, викликаний нестабільною політичною ситуацією в країні і конфліктом із Заходом, сильно підірвав економіку. Не залишився осторонь і Ощадбанк. Через повсюдної інфляції люди все рідше і рідше кладуть гроші на депозити, а все частіше їх звідти забирають. Акції Ощадбанку сьогодні серйозно просіли в ціні, незважаючи на всі старання керівництва і держави.

Втім, багато хто сприймає це як можливість, адже зараз вартість акцій низька, що робить їх більш доступними. Якщо купити їх зараз, а коли ситуація нормалізується - продати, то можна добре на цьому заробити.

 1. Ще з кінця 2013 року, тобто коли про кризу навіть не заїкалися, графік вартості акцій Ощадбанку характеризувався негативною динамікою. Ще тоді ціна падала, а зараз це падіння просто стало сильніше. У будь-якому випадку, проблеми у Ощадбанку пов'язані не тільки з сучасною кризою, але і з ін. Економічними факторами.

Акції Ощадбанку сьогодні і в середньостроковій перспективі!

Акції Ощадбанку сьогодні і в середньостроковій перспективі

Як видно на графіку, вартість акцій Ощадбанку пробила зверху вниз рівень 65,7 в грудні минулого року, а потім відскочила від нього два рази, закріпившись нижче. Це говорить про те, що з великою ймовірністю ціна не проб'є цей рівень назад в короткостроковій перспективі і продовжить падати. Акції Ощадбанку сьогодні - не найкращий вибір для інвестицій.

Чим акції Ощадбанку сьогодні перевершують інші цінні папери?
Чим акції Ощадбанку сьогодні перевершують інші цінні папери?
Як стати інвестором Ощадбанку?
Чим акції Ощадбанку сьогодні перевершують інші цінні папери?