Заборона імпорту молочної сировини загрожує російським кондитерам

965 переглядів

Під заборону Россільгоспнагляду потрапили інгредієнти, необхідні російської харчової промисловості.

Асоціація європейського бізнесу (АЄБ) звернулася до віце-прем'єру Антону Сілуанову, віце-прем'єру Олексія Гордєєва і главі Мінсільгоспу Дмитру Патрушева з листом, в якому попереджає про шкоду для російських виробників заборони імпорту білоруського молочної сировини, пише «   ред   » Асоціація європейського бізнесу (АЄБ) звернулася до віце-прем'єру Антону Сілуанову, віце-прем'єру Олексія Гордєєва і главі Мінсільгоспу Дмитру Патрушева з листом, в якому попереджає про шкоду для російських виробників заборони імпорту білоруського молочної сировини, пише « ред ». У листі уточнюється, що під заборону потрапило сухе знежирене молоко і демінералізована сироватка, які є ключовими продуктами для кондитерських виробів, дитячого харчування і морозива.

Гендиректор АЄБ Франк Шауфф зазначив, що атестовані вітчизняні виробники не можуть забезпечити попит галузі. Новим постачальникам потрібно багато часу, щоб пройти атестацію. Це може привести до зривів поставок в торгові мережі. АЄБ просить розглянути можливість дозволити поставки з заводів Білорусії, які пройдуть акредитацію Россільгоспнагляд .

У січні-квітні 2018 року Білорусь поставила в Росію 318 тис. Тонн сухого молока і вершків, а також 154 тис. Тонн сироватки, що становить близько 90% від усього імпорту в цих категоріях. У Росії за той же період вироблено 35,6 тисяч тонн сухого молока.

раніше Роскачество досліджувало молоко в Північно-Західному федеральному окрузі.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.