Житомир.info | У Житомирській області відновиться виплата одноразової грошової допомоги з безробіття

Після дворічної перерви в Житомирській області поновлюються одноразові виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

Про це з посиланням на джерела в Житомирському обласному центрі зайнятості повідомляє радіо «Житомирська хвиля» .

На даний момент йде підготовка до відновлення виплат, і вже скоро можна буде говорити про конкретні суми, які будуть виділені на ці виплати.

Як повідомила начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Людмила Лось, застраховані громадяни, тобто ті, які вже працювали і сплачували внески до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, мають право на одержання допомоги протягом 360 календарних днів. Якщо людині не підібрали роботу, і він вирішив розпочати власну справу, служба зайнятості має законне право виплатити цю допомогу за весь період одноразово.

Щоб повідомити безробітним громадянам про відновлення виплат, у центрах зайнятості з травня почали проводити спеціальні інформаційні семінари. Працюють курси, на яких безробітні знайомляться з основами малого бізнесу. На сьогоднішній день виявили бажання відкрити власну справу близько 250 клієнтів служби зайнятості.

Грошова виплата може скласти від 5 до 16 000 гривень.

Раніше одноразова допомога виплачували в середньому однієї тисячі безробітних в рік.

Житомир. info