Рольставні для автомобіля

  1. Для чого потрібні автомобільні рольставні.
  2. Зручність у використанні.
  3. Універсальність застосування.
Головна сторінка

» рольставні »Рольставні для автомобіля

Для чого потрібні автомобільні рольставні.

Автомобільні рольставні представляють собою особливий механізм, який дозволяє закрити будки на машинах Автомобільні рольставні представляють собою особливий механізм, який дозволяє закрити будки на машинах. Такі конструкції досить поширені, їх часто можна побачити на вулицях міста. Рольставні виглядають як ролети для звичайних вікон, які вже звичні. Вони надійно забезпечують захист від злому і сторонніх очей. Але рольставні для автомобіля з'явилися не так давно, вони встановлюються на будь-які вантажні машини, незалежно від їх розміру.

Сьогодні такі конструкції досить поширені, ними укомплектовані багато автомобілів. Це сучасне і досить зручний засіб для автомобільної будки. Воно дозволить забезпечити безпеку знаходиться всередині вантажу.

Але навіщо потрібні ролети, якщо на автомобільній будці є двері? Металеві двері здатні забезпечити безпеку вантажу всередині автомобіля, але всі ми знаємо, що відкриваються вони з неприємним скрипом і скреготом, для того, щоб відкрити такі двері доведеться докласти чимало сил. Саме тому їх повсюдно займають рольставні - відкриваються вони легко, але при цьому є досить міцними і довговічними. Вони зручні і прості в експлуатації, тому популярність таких автомобільних «шторок» зростає з кожним днем. Будь-який сучасний водій вибирає рольставні - легкі, стильні, зручні і міцні.

Дані пристрої виконують важливу і відповідальну задачу - вони закривають вантаж, що запобіжить випадання його на проїжджу частину під час руху, крім того, вони гарантовано захистять вантажний відсік від проникнення в нього зловмисників. Рольставні повністю закривають вантажну будку, тому ви можете не турбуватися від втрати будь-якої частини вантажу, що знаходиться всередині машини.

Зламати цю систему захисту непросто, на це у зловмисника піде багато часу і сил. Здійснити злом непомітно не вийде, так як сучасні системи і замки безпеки гарантують надійність. Відкрити такий замок можна тільки за допомогою рідного ключа, деякі відмички сучасного типу можуть з ним впоратися, але на це піде дуже багато часу. У процесі злому злочинець обов'язково приверне увагу громадськості, тому рівень безпеки, який забезпечується ролетами, дуже високий.

Для забезпечення ще більшої безпеки, ви можете встановити на ролокасети додаткові протизламні засувки. Вони непомітні на перший погляд, тому про їх існування зловмисник не дізнається, поки не впорається з основним замком ролетів. Так як такі засувки і замки дуже маленькі і непривабливі, знайти їх буде непросто, а зламати ще складніше. Сучасні системи безпеки допоможуть вам захистити свій вантажний автомобіль від будь-яких спроб проникнення і злому. Це надійна і ефективна система захисту, яка дає 100% результат.

Зручність у використанні.

Рольставні не тільки функціональні і надійні, вони також дуже зручні у використанні Рольставні не тільки функціональні і надійні, вони також дуже зручні у використанні. Величезною перевагою таких пристроїв є те, що вони досить легко піднімаються і опускаються. Від власника машини не буде потрібно ніяких зусиль - ролети можна підняти легким рухом руки. Віконниці можна фіксувати на будь-якій висоті, що також є дуже зручною функцією.

Деякі вантажні автомобілі сучасного зразка передбачають можливість відкриття ролетів за допомогою пульта дистанційного керування. Підключення такої системи дає можливість відкривати ставні без будь-яких зусиль з боку власника автомобіля. Найсучасніші автоматичні системи забезпечують ще більше зручності, в них встановлені датчики руху. Як тільки ви підходите до автомобіля, ролокасети піднімаються, зустрічаючи господаря. Така система поки не поширена, тому набагато частіше використовується пульт дистанційного керування. Закриваються віконниці також плавно і м'яко, без ривків, під впливом радіо-сигналу. Зазвичай пульт управління має досить велику дальність дії, їм можна управляти здалеку.

Якщо у Вас з'явилися питання, зателефонуйте нам: +7 (495) 783-06-56

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Універсальність застосування.

Рольставні - універсальний варіант для автомобіля вантажного типу. Виробники такого роду захисних елементів виробляють моделі для автомобілів будь-яких габаритів - Газелей, КАМАЗи і багато інших вантажівки, на пікапи і напіввантажівок. Замовити можна ролети абсолютно будь-якого розміру і типу виконання.

Сьогодні виробники продукції такого роду готові запропонувати дуже широкий вибір товарів, серед яких можна підібрати оптимальний колір і виконання. Вартість залежить від матеріалу виготовлення, механізму відкриття, розміру і наявності додаткових замків безпеки. Це цілком доступне сьогодні засіб для огорожі вантажів в автомобілі, крім того, воно є універсальним, що робить використання ролетів ще більш популярним.

Для пікапів рольставні виконують функцію даху, а для вантажних автомобілів - роль тенту або дверей Для пікапів рольставні виконують функцію даху, а для вантажних автомобілів - роль тенту або дверей. Іноді такі елементи навіть встановлюють на пожежні автомобілі та спецтехніку.

Сьогодні дуже багато транспортних компаній, які займаються вантажними перевезеннями, вже перейшли на використання ролетів замість дверей. Вони більш зручні в застосуванні, легко відкриваються і закриваються, здійснювати розвантаження з кузова, де встановлені рольставні замість дверей, теж значно простіше. Не тільки транспортні організації, а й приватні власники автомобілів вже віддали перевагу перейти на такий вид дверей.

Перевага таких конструкцій віддають і ті, хто до сих пір користується технікою, будка в якій покрита брезентом. Використання брезенту не тільки не естетично, а й небезпечно. Через нього можуть проникати опади, сонячне світло, що іноді призводить до псування вантажу. Брезент не захистить машину від зловмисників, тому перевозити і зберігати в таких вантажівках будь-які товари або предмети не варто. Набагато краще буде перейти на новий рівень - встановити рольставні на автомобіль і йти в ногу з часом.

Вони естетично виглядають, вибирати можна тільки базові кольори, але пластик легко можна буде пофарбувати абсолютно в будь-який колір. Зазвичай власники автомобілів вважають за краще підбирати його під колір будки.

Ще одне зручне застосування таких «шторок», вони можуть бути використані в якості рекламного щита. Власники автомобілів наносять на ролокасети рекламну інформацію - оголошення або контактні дані. Це коштує додаткових грошей, але дозволить істотно збільшити функціональність ролетів, тепер вони будуть виконувати ще й інформаційну функцію. Цю просту і доступну систему вже оцінили тисячі транспортних компаній і приватних власників автомобілів.

Але навіщо потрібні ролети, якщо на автомобільній будці є двері?