7-місцеві авто на російському ринку до 1 мільйона рублів

  1. Виживає найсильніший
  2. UAZ Patriot - тепер тільки 5 місць
  3. Lada Largus і Largus Сross

7-місцеві авто завжди були чимось на зразок ідеї «фікс» для багатьох сімей. І не тільки сімей - скільком веселим компаніям доводилося їхати на пікнік двома машинами просто тому, що одному або двом не вистачає місця? А ідея ця класна. А як з варіантами?

До цієї теми ми вже зверталися в матеріалі «Сім: огляд найдешевших 7-місцевих автомобілів» , І з того часу минуло трохи більше двох років. Але російський авторинок змінився - деякі з колишніх фігурантів того матеріалу список покинули, бо покинули країну, деякі моделі втратили 7-місцевих версій ... і при цьому майже всі сильно змінилися в ціні. Причому настільки, що не втрималися в межах «психологічного стелі» в мільйон рублів. Хто ж залишився?

Виживає найсильніший

Ситуація з 7-місцевими машинами - це яскрава картинка до ситуації на російському ринку взагалі. Наприклад, ціни на Volkswagen Touran сильно зробили крок за мільйон - якщо два роки тому за 907 700 рублів можна було придбати 7-місцевий варіант вена, то тепер навіть 5-місцева «база» коштує 1 247 000 рублей, а варіантів з третім рядом сидінь в списку комплектацій розірвано на принципі. «Каблучок» Caddy вважався машинкою скромніше «Турана» і в 2013 році в 7-місцевому виконанні коштував 793 000 рублей. Але зараз навіть 5-місцева початкова комплектація коштує дорожче, ніж така у Touran, і теж дорожче мільйона посилання - 1 287 900 рублів.

Всі, хто два роки тому міг запропонувати сім місць у салоні, нині або втратили місця в Росії, або втратили привабливої ​​ціни: Volkswagen Touran, Volkswagen Caddy, Citroen Grand C4 Picasso, Nissan Qashqai + 2, Opel Zafira Family, Opel Zafira Tourer, Chevrolet Orlando, Chery CrossEastar.

Citroen Grand C4 Picasso має 7 місць «за замовчуванням», проте базова версія теж варто тепер значна - 1 310 000 замість 866 000 рублей два роки тому. Що до Nissan Qashqai + 2, то такої машини в модельному ряду «Ніссана» тепер немає, є лише «стандартний» п'ятимісний Qashqai, та й його ціна тільки в найпростішій комплектації ледь не дотягує до мільйона. А симпатичні і практичні Opel Zafira Family і Opel Zafira Tourer, так само як їх «родич» по концерну General Motors Chevrolet Orlando, покинули Росію разом з концерном. Чи не прижився в Росії і «китаєць» Chery CrossEastar - тепер керівництво бренду в Росії робить ставку на зовсім інші моделі.

UAZ Patriot - тепер тільки 5 місць

Так що ж, тепер семимісний салон - територія дорогих джипів і венів? Здебільшого це дійсно так. Адже навіть порівняно недорогий вітчизняний UAZ Patriot при оновленні в 2014 році втратив двох бічних відкидаються лавок.

Адже навіть порівняно недорогий вітчизняний UAZ Patriot при оновленні в 2014 році втратив двох бічних відкидаються лавок

UAZ Patriot - це все ще великий позашляховик, але посадочних місць в ньому відтепер тільки п'ять.

Лавки наділяли «патрик» аж чотирма додатковими посадочними місцями і робили можливою перевезення 9 осіб, включаючи водія. На жаль, такі сидіння ніяк не вписуються в сучасні вимоги безпеки. Тепер у всіх комплектаціях UAZ Patriot в графі «кількість місць» вказана скромна п'ятірочка. Так, у російського «пройдисвіта» залишився величезний багажник, який можна доверху забити рибальськими снастями, але ми сьогодні не про це 🙂

Lada Largus і Largus Сross

Уявіть собі, з десяти семимісних машин, про які ми писали в квітні 2013 року, в Росії тепер продається тільки Lada Largus . Цей автомобіль залишився в привабливому ціновому коридорі: 7-місцеву версію з 84-сильним мотором можна придбати за ціною від 549 000 рублей, а зі 105-сильним - від 593 700 рублів.

На фото Lada Largus (7 місць)

Причому обидва наявних варіанти з більш потужним мотором - люксові, і за без малого 600 000 рублей тут є кондиціонер, «музика» на 4 динаміка, 4 стеклопод'емника, 2 подушки безпеки, ABS, кріплення Isofix, противотуманки, а з недавнього часу ще й задній парктроник.

Причому обидва наявних варіанти з більш потужним мотором - люксові, і за без малого 600 000 рублей тут є кондиціонер, «музика» на 4 динаміка, 4 стеклопод'емника, 2 подушки безпеки, ABS, кріплення Isofix, противотуманки, а з недавнього часу ще й задній парктроник

На фото Lada Largus Cross (7 місць)

Крім того, тепер у «Ларгус» є крос-версія Lada Largus Cross , У якій на 23 мм вище дорожній просвіт, пластиковий обвіс «по колу», оригінальні сидіння і деталировка салону, а 7-місцева версія (у «Кросу» тільки люксовий оснащення) коштує 622 500 рублів ...

Поклавши руку на серце - коли ми задумували цю статтю, ми припускали, що вона буде коротше, ніж попередній матеріал на цю тему, але щоб настільки ... Як швидко все змінилося! Чи добре, що лінійка Lada Largus залишилася в Росії єдиною, яка представляє доступний транспорт для «розширених» компаній або великих сімей? Та ні, не дуже - тому що люди стали обмежені у виборі. Інша справа, що сам по собі «Ларгус» - автомобіль хороший. І займає своє місце по праву.

Читайте також:

І не тільки сімей - скільком веселим компаніям доводилося їхати на пікнік двома машинами просто тому, що одному або двом не вистачає місця?
А як з варіантами?
Хто ж залишився?
Чи добре, що лінійка Lada Largus залишилася в Росії єдиною, яка представляє доступний транспорт для «розширених» компаній або великих сімей?