Житомир.info | Під горілочку - так дві сковорідки грибочків! Репортаж з житомирських ринків і з ... лікарень ...

У розпалі грибний сезон. Я вирішив пройтися по місту, подивитися, що ж продають-купують любителі лісових делікатесів. На їх поява в цьому році багато хто вже і не сподівалися.

Молоді жінки з Черняхівського району свою ранкову грибну видобуток виставили прямо «на граніті» Московської. Вони розповіли, що у вихідні ліс був заповнений людьми і все їстівне зрізалося дочиста. Але ніхто не міг похвалитися удачею - замало грибочків. А ніч на понеділок була теплою, до того ж робочий день - в лісі порожньо, і дівчата зробили успішну вилазку - два відра білих. Виявляється, для гриба досить теплою ночі, щоб вирости красенем.

У людей прямо загоряються очі, вони починають ковтати слину, коли бачать розкладену на каменях красу - підходять, запитують: 150 гривень за відро - дорогувато. За відро маслюків дівчата просили 25 гривень.

На Великій Бердичівській побачив чоловіка, який продавав тільки білі. Десяток штук - 30 гривень. Микола - великий знавець грибного справи. Уже два тижні ходить в ліс і постійно приносить майже два відра. Мужики лише розводять руками - у них трохи сироїжок, лисички, а він постійно з справжніми білими! Житомирянин розповів мені, що батько був грибником, показав йому місця. Микола не поспішає в ліс, його гриби інші не знайдуть. Підозрілих грибів ніколи не бере.

Приймальний покій 1-ої міської лікарні. Завідуючий приймальним діагностичним відділенням Віктор Биков сказав, що сьогодні надійшов чоловік, вживала гриби. У нього ознаки отруєння - нудота, біль в животі, пронос; направлений в інфекційне відділення.

- Так, цей чоловік їв гриби, але це були хороші гриби, і це не отруєння, а просто функціональний розлад шлунка, - сказала мені завідувачка інфекційного відділення Оксана Волкова. - Хворий з'їв набагато більше продукту, ніж може перетравити його підшлункова залоза. Це порушення гігієни харчування, адже гриби - важкий продукт.

Як сказала лікар, навіть вживаючи білі - дуже смачний делікатес, - потрібно відчувати і знати міру. А то ж часто буває, що, дорвавшись до смакоти, та ще й під горілочку - можемо навернути і дві сковорідки грибочків. Результат: перевантаження травної системи, розлад шлунка, проблеми зі здоров'ям - больничка, стаціонар. Жадібність - погана риса, в харчуванні тим більше: може привести до плачевних наслідків.

Я побував у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії обласної лікарні. Саме сюди надходять ті, хто дійсно отруївся грибами. Тут знаходиться необхідне і найсучасніше обладнання як для оперативної постановки точного діагнозу, так і для ефективного лікування. Грибний сезон, хоч і з затримкою, але починається, і тому не зайвим буде почути поради досвідченого лікаря.

- Збір грибів - прекрасний відпочинок. Але слід пам'ятати, що якщо у вас з'явився сумнів і ви не впевнені, що це за гриб - його краще не брати, - сказав завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії обласної лікарні Микола Біляс. - Найнебезпечніший - бліда поганка. Потрібно знати, що молоду Сироїжку, печериця дуже важко відрізнити від поганки, вони дуже схожі. Різниця тільки в віночку, у поганки він біля кореня.

Перші ознаки отруєння проявляються через 12-24 години - нудота, блювота, пронос. Настає реальна загроза для життя людини. Тому, збираючи або купуючи гриби, будьте уважні.

Статистичні дані свідчать, що в минулому році в Україні отруїлося грибами 1260 осіб, з них 285 дітей, померло 110 осіб, з них 16 дітей. У Житомирській області дані теж невтішні - 23 випадки отруєння, в їх числі 9 дітей! Померло в результаті отруєння грибами 5 осіб, з них одна дитина. Двоє з 5 померлих - це жителі нашого міста. За оперативною інформацією Міністерства охорони здоров'я, з початку цього року жертвами «тихого полювання» в Україні стали 95 людей, в тому числі 19 дітей.

Будьте обережні при зборі грибів! Не піддавайте небезпеки себе і оточуючих вас людей!

Володимир Башинський

Житомир.info