Verona

Verona меблі для ванної має яскравий відблиском і прикрасить Вашу ванну кімнату. Кожен предмет колекції меблів Verona для ванної - це еталон. Він виглядає невагомим, немов ширяє в повітрі, нічого зайвого, просто і ідеально.

Першокласний, вологостійкий ламінований МДФ облицьований полірованим пофарбованим склом, а кромка оброблена анодованим алюмінієвим профілем Першокласний, вологостійкий ламінований МДФ облицьований полірованим пофарбованим склом, а кромка оброблена анодованим алюмінієвим профілем. Всі орні і висувні фасади, а так само боки меблів оброблені склом. Фасади забезпечені італійськими ручками і механізмами плавного закривання. Подстолья під раковину укомплектують якісними раковинами з санфоянса німецького виробника Ideal Standart. Для ознайомлення з повним каталогом продукції меблі для ванної верона , Пропонуємо відвідати загальний розділ даного виробника.

Всі дзеркала даної колекції виробляються з вологостійкого австрійського дзеркала товщиною 4,4 мм. з полірованої крайкою. Основа дзеркала - вологостійка плита, на торцях по периметру алюмінієвий профіль. Так само дзеркала комплектуються підсвічуванням (зверху або з боків) і вбудованим вимикачем. Полиці виготовлені зі скла товщиною 12 мм. з ідеально полірованої крайкою, встановлюються на хромовані полкодержатели, які йдуть в комплекті.