Головна сторінка - Сайт М. Вишневського «ЗА ГРИБАМИ»

У довіднику описано більше 30 видів галюциногенних (ентеогенних) грибів Росії. Для кожного виду наводяться відомості, що полегшують його розпізнавання в природі (в тому числі фотографії найбільш важливих відмінних ознак, порівняння зі схожими видами грибів і ін.), Сезонність плодоношення, бажані місцеперебування, ареал на території Росії, активні речовини і тип ентеогенних, існуючі варіанти ритуального або рекреаційного використання, легальний статус.
Довідник носить інформативний і практичний характер і призначений для грибників-аматорів, натуралістів, мікологів, медичних працівників наркологічного профілю та токсикологів, психологів, криміналістів і працівників наркоконтролю.

Ця книга розповість вам, звідки виникли традиції збору грибів на Русі, як з'явилася народна любов до них, як поступово, крок за кроком, розвивалася грибна кухня, як ускладнювалися і удосконалювалися рецепти приготування і заготівлі грибів. І, звичайно ж, ви дізнаєтеся все особливості пісної грибної кухні - від старовинних народних і монастирських рецептів до повсякденного пісного меню наших днів. Православні господині отримають безліч корисних порад по збору, покупці, переробки та зберігання грибів.

Ми сподіваємося, що книга послужить надійним провідником і помічником в такій відповідальній справі, як дотримання посту і приготування пісних страв, і не в останню чергу - з використанням грибів.

Наступні в серії:

  • Гриби хвойних лісів
  • Гриби листяних лісів
  • Степи, луки, болота і тундри
  • Грибний календар.
Друзі! Багато з вас знають, що вже кілька років я виношую ідею грибного музею. За всіма розрахунками організація такого простору - надзвичайно складне і клопітка заняття. Але в Росії немає свого грибного музею, а ряді інших країн - є. Тому робити все одно треба. Але музей взагалі всіх грибів у всіх їх проявах зробити добре дуже важко і дорого, а погано - не хочеться. І ми вирішили зробити МУЗЕЙ мухоморів. У зв'язку з переїздом з квартири в будинок у нас з'являється пом ещене, де такий невеликий музей можна відмінно організувати. Мухомор в мистецтві, медицині, кулінарії, на значках, листівках, марках, плакатах, ялинкові іграшки, посуд, книги, картини, тематичні екскурсії (дорослі і дитячі), лекції, майстер-класи та обіди, фільми, куточок сибірського шамана, і т . д, і т. п. Мені здається, це буде здорово, і це буде перший і єдиний в світі Музей Мухомора. У мене вже є перший експонат - це картина "Останні мухомори" знаменитого художника Сергій Федотов (Sergey Fedotov) . Вона зображена на фотографії до цього посту.
Для чого я все це пишу? Будь-музей починається з експонатів. Тому, якщо у вас є можливість, я прошу надіслати для майбутнього музею в дар БУДЬ предмети, пов'язані з мухоморний тематикою - від серветок і іграшок до садових скульптур. Крім настоянок - вип'ю. У складних випадках поштові витрати я візьму на себе. Ми плануємо відкриття музею в 2020 році. В цьому і наступному буде формуватися експозиція. ЗАРАНЕЕ ВСІМ СПАСИБІ! ДУЖЕ Сподіваємося на ВАШУ ПІДТРИМКУ!
З усіх питань пишіть на адресу [email protected]

Натисніть на цю картинку і перейдіть на сторінку замовлення та оплати.

Для чого я все це пишу?