ДАІ: водії як і раніше намагаються дати хабар

Вчинено 202 ДТП, в яких учасники дорожнього руху не отримали тілесних ушкоджень

Вчинено 202 ДТП, в яких учасники дорожнього руху не отримали тілесних ушкоджень. За минулу добу співробітниками ДАІ було зафіксовано 1029 порушень ПДР, найбільш характерними з яких були: перевищення швидкості - 22; створення аварійної ситуації - 7; керування в стані алкогольного сп'яніння - 29.

Також зареєстровано 2 випадки викрадення автомобілів. За спробу дачі хабара співробітникам ДАІ затримано 1 водія. ДАІ настійно рекомендує не давати хабарі навіть у тих випадках, коли, можливо, інспектор натякає на неї. Начальник відділу ДАІ по зв'язках з громадськістю підполковник міліції Євген Кравець зазначає: «Ні в якому разі хабар не давати. Сьогодні в Києві працює антикорупційний телефон начальника столичної ДАІ: 270-60-41, за яким може зателефонувати кожен водій, якщо хтось із київських інспекторів вимагає хабар. У той же час заради справедливості необхідно визнати: дуже часто водії, зробивши порушення, самі пропонують інспектору хабар. З початку року нами задокументовано понад 600 подібних фактів, тому нікому не раджу випробовувати долю ». Докладний текст веб-конференції з Євгеном Кравцем ...

Крім того, співробітниками МРЕО-11 при знятті з обліку ВАЗ-2109 було встановлено, що авто в розшуку по базі «Інтерпол». Водій і транспортний засіб затримано. За порушення паспортно-візових правил затримано 5 осіб. Також затримано 11 осіб (з них 5 неповнолітніх), які займалися жебрацтвом. За порушення громадського порядку в райуправління міліції доставлено 3 жінки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.