Бізнес-ідеї в кризу 2016 року

 1. Кращі бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями рулять! На «дворі» початок нового 2016 року і криза....
 2. Торговий автомат Мангустін з сенсорним екраном
 3. Головна проблема цього бізнесу:
 4. Давайте тепер про найнеобхідніше: Скільки можна заробляти?
 5. доходи:
 6. витрати:
 7. прибуток:
 8. Інформація для ледачих!
 9. Бізнес-ідеї відео
 10. Простий бізнес: реставрація ванн без монтажу
 11. Власний бізнес: Натуральні чіпси як малий бізнес

Кращі бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями рулять!

На «дворі» початок нового 2016 року і криза. Якщо ви не відчуваєте палюче «дихання» кризи, то загляньте в обмінний пункт.

Загалом, криза прийшла з новим роком і його вплив на наше життя і тим більше на бізнес, буде тільки посилюватися.

Що ж робити тим, хто тільки збирається почати свій бізнес?

Відповідаємо по складах: НА-ЧИ-нать!

Починати - обов'язково, але ... тільки обережно. Ось вам наш перший рада: починайте з малого. В принципі ця рада хороший в будь-який час, але сьогодні, за часів кризи, що насувається, він особливо актуальний.

Це означає: «Починайте з невеликих вкладень»! Менше втратите, якщо щось піде не так. Зате досвіду наберетеся - хоч греблю гати!

Слідуючи нашій раді, підбирайте в якості свого першого бізнесу, бізнес з невеликими вкладеннями, який буде успішним в 2016 році і в усі наступні роки.

Від редакції проекту «Русский стартап»:
Бізнес з мінімальними вкладеннями - це поняття досить умовне і відносне. Для кого-то 100000 руб. - великі гроші, а для кого-то і мільйон ... сміття. Тому радимо прочитати передмову до статті: «Бізнес-ідеї 2016 з мінімальними вкладеннями».

Насправді підібрати під себе бізнес з невеликими вкладеннями неважко. Пропозицій на ринку хоч відбавляй і тому при виборі багато що залежить від ваших уподобань і можливостей.

Якщо немає переваг і можливості обмежені, ми пропонуємо придивитися до Вендинговий бізнес. (Вендінг - це продаж товарів і послуг через торговельні автомати).

Вендінг рулить подвійно!

Це дійсно так. Адже за допомогою вендінгових автоматів, як правило, продається лінійка недорогих товарів. Під час кризи - це дуже важливо.

Давайте ближче познайомимося з бізнесом, який можна організувати, купивши один або парочку недорогих вендінгових апаратів.

Від редакції проекту «Русский стартап»:

У цій статті ми свідомо не будемо використовувати назву брендів, які пропонують вендингові апарати бізнесу, щоб не робити їм безкоштовної реклами. Наша мета показати, що на такому виді бізнесу можна непогано заробляти навіть під час кризи.

Почнемо з думки людини, який в вендінговому бізнес вже п'ять років:

«Коли пристосуєшся до цього бізнесу (я пристосувався десь місяців через шість), зрозумієш все його тонкощі, і зумієш все організувати по уму, то бізнес здасться невеликий і приємною прогулянкою».

Почнемо з самих недорогих на ринку вендінгових апаратів з продажу іграшок, біжутерії та сувенірів (погуглити, ви знайдете масу пропозицій таких автоматів від виробника і буквально за п'ять хвилин).

Тут важливим є те, що і самі апарати є недорогими, але і те, що продукція, яку продають через ці апарати теж недорога.

Значить, вхід в такий бізнес буде не особливо дорогий і досить швидко окупається.

Ще однією чудовою особливістю цього бізнесу є наступний факт: вендингові апарати «не просять їсти і не хворіють» вони здатні працювати по 24 години на добу, всі 365 днів в році.

Єдине, що необхідно робити - ніжно за ними доглядати і вчасно наповнювати товаром.

А тепер увага: більшість сучасних вендінгових апаратів може «спілкуватися з господарем» онлайн посилаючи йому смс-повідомлення на телефон або електронну пошту відомості статистику продажів. Це дуже зручно для ведення бухгалтерії та фінансових підрахунків, а також постійно можна дізнаватися, в якому апараті необхідно додати товарів.

Торговий автомат Мангустін з сенсорним екраном

Торговий автомат Мангустін з сенсорним екраном

Головна проблема цього бізнесу:

Знайти гарне місце! Місце, яке ви орендуєте, і де буде стояти ваш вендінговий апарат. Ось це завдання №1. Але якщо ви її вирішите, то все інше - звичайна бізнес-рутина і невеликі технічні складності, які є у будь-якого бізнесу.

Давайте тепер про найнеобхідніше: Скільки можна заробляти?

По-різному можна заробляти на вендінгових апаратах. Багато що, як ми сказали вище, залежить від місця. Ще багато чого залежить від товару, який ви продаєте в автоматах.

Якщо взяти середні (умовні показники), то один автомат, який стоїть в «бойком» місці здатний приносити його власнику від 20 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, щомісячної та чистого прибутку. Один! Поставите два то: 40.000 х 2 = 80.000 руб. / Міс.

Поставите десять: 40.000 х 10 = 400.000 руб. / Міс.

Якщо поставите 100 ... тут вже самі вважайте і не задихнусь. ))

Пропонуємо ознайомитися з розрахунком, який пропонує один з російських виробників вендінгових автоматів:

 • Прохідність найбільших ТРЦ в Москві - 30-60 тис. Чоловік в день;
 • Прохідність найбільших ТРЦ в регіонах - 10-15 тис. Чоловік в день;
 • Прохідність звичайних ТРЦ - 3-8 тис. Чоловік в день;
 • Пріквартальние продуктові магазини - 0,5-3 тис. Чоловік в день.

Розглянемо кількість прибутку від 1 торгового автомата встановленого в невеликому ТЦ на основному потоці людей:

 • Вартість оренди - 6000-16000 руб .;
 • Середня ціна однієї іграшки з капсулою при закупівлі - 50 руб .;
 • Середня ціна продажу іграшки в автоматі - 100 руб .;
 • Податок з 1 автомата ~ 1000 руб.

Вендингові бізнес ідеї з невеликими вкладеннями 2016 року

Таким чином, спираючись на статистику, за якою покупку здійснюють 2-3% осіб від загальної кількості, отримуємо наступну картину:

доходи:

Прохідність в день, людина Оренда в місяць, руб. Собівартість наповнювача в місяць, руб. Податок, руб. Разом витрати на місяць, руб. 1600 6000 45000 1000 60000 6000 16000 150000 1000 167000

витрати:

Прохідність в день, людина Оренда в місяць, руб. Собівартість наповнювача в місяць, руб. Податок, руб. Разом витрати на місяць, руб. 1600 6000 45000 1000 60000 6000 16000 150000 1000 167000

прибуток:

Прохідність в день, людина Доходи в місяць, руб. Витрати на місяць, руб. Прибуток в місяць, руб. 1600 100000 60000 40000 6000 350000 167000 183000

З наведених даних в таблиці ми бачимо, що розташувавши один автомат в дуже людному місці, ви зможете розраховувати на щомісячний прибуток від 40.000 до 180.000 руб. / Міс.

Інформація для ледачих!

Взагалі-то це інформація для всіх, тому, що ми, неледачих людей від природи не зустрічали в цьому житті. Лінь - це природний стан людини.

Так ось, як стверджують виробники вендінгових автоматів, достатньо 4-5 годин в тиждень, щоб повністю і ефективно обслуговувати кілька торгових апаратів.

Уявляєте?

Це виходить: 15 годин в місяць? І при цьому отримувати прибуток в районі 100-200 тис. Рублів?

Мрія ледаря!

Від редакції проекту «Русский стартап»:
Необхідно чітко розуміти, що наведені розрахунки умовні, їх можна домогтися, але тільки якщо домагатися. Навіть в такому, чесно сказати «нехитрому» бізнесі необхідно працювати і упиратися.

Бізнес-ідеї відео

Пропонуємо вашій увазі відеоролики з Ютуб про те, які ще існують бізнеси з невеликими, мінімальними вкладеннями на старті:

Простий бізнес: реставрація ванн без монтажу

Простий бізнес: реставрація ванн без монтажу

Власний бізнес: Натуральні чіпси як малий бізнес

Власний бізнес: Натуральні чіпси як малий бізнес

Що ж робити тим, хто тільки збирається почати свій бізнес?
Давайте тепер про найнеобхідніше: Скільки можна заробляти?
Уявляєте?
Це виходить: 15 годин в місяць?
Рублів?