7 жорстоких істин про любов до жінки-Водолія

Шукаєте дівчину не від світу цього? Вітаю, ви знайшли її в жінці-Водолії!

Автор Редакція На читання 5 хв. переглядів 281

Шукаєте дівчину не від світу цього? Вітаю, ви знайшли її в жінці-Водолії! Самий неординарний знак з усієї зодіакальною групи, Водолій відомий своєю унікальністю, невимушеністю, надзвичайним шармом, гострим розумом і революційним мисленням. Ось що потрібно знати, щоб домогтися розташування Водолія:

  1. Вона - злий геній

Вона - злий геній

Жінка-Водолій славиться чудовим, глибоким інтелектом.

Вона не тільки розмірковує про різні речі, але і досліджує їх ... ретельно, з усіх можливих точок зору (і при цьому вона так само легковажна, як щаслива школярка).

Недостатньо, щоб вона знала про обраної нею темі поверхнево, жінка-Водолій хоче пізнати предмет своєї зацікавленості на глибинному рівні.

Жінка-Водолій потребує чоловікові, який зможе встигати за нею інтелектуально.

Обмін добре продуманими ідеями неймовірно збуджує її. Вона просто іскриться від хвилювання, якщо ви доторкнетеся до її розуму належним чином. Але якщо розмова не стимулює її, ви їй швидко набридло, і вона перекинеться до цікавішого співрозмовника.

  1. Вона - собі на умі

Вона - собі на умі

Недоліком гострого розуму є те, що жінка-Водолій часто відключається від себе фізично. Коли їй кажуть, що вона «занадто багато думає», це глибоко зачіпає її почуття і вона не зблизиться з вами, поки ви не приймете її блукаючу в думках натуру.

Перехід від мозку до тіла нелегкий для жінки-Водолія, тому чуттєвість - це те, чого їй часто бракує.

Водолій - фіксований знак повітря, тому жінку-Водолія часто сприймають як холодну, відсторонену і емоційно закриту. Але це не так. Вона зациклена на своїх думках, де відчуває себе найбільш комфортно, і потребує допомоги, щоб вийти із заціпеніння стану.

  1. Вона sекsуально заповзятлива

Вона sекsуально заповзятлива

Жінка-Водолій неймовірно допитлива, відкрита і, як відомо, обожнює все нетрадиційне. Це робить її заповзятливої ​​в спальні (або на задньому сидінні, або десь на вулиці, або ... ну, ви розумієте). Зазвичай вона із задоволенням йде на те, щоб спробувати щось нове.

З'єднання її думок з sекsуальним актом життєво важливо. Тримайте її мозок і тіло в тонусі, промовляючи, що ви хочете зробити з нею. Крім того, сильне, наполегливе дотик збуджує її більше, ніж м'яке і ніжне. З нею ви ніколи не занудьгуєте.

  1. Вона ненавидить «заслинені» романи

Вона ненавидить «заслинені» романи

Жінки-Водолії надзвичайно практичні і пишаються тим, що вони оригінальні і непідробний. Вони цінують щирість за ефектні прояви любові.

Ви можете не привітати її з Днем Валентина, і їй буде все одно, але забудете про її Дні народження, і вона швидко забуде вас.

Жінки-Водолії люблять, коли за ними доглядають і їм подобається відчувати себе особливими. Вона виразно хоче романтики, але практична сторона її потреб повинна бути обґрунтованою і реальною. Аналогічним чином, розраховуйте на жести і подарунки від неї, щоб висловити свою вдячність за те, ким ви є. Але уникайте тривіальних подарунків і передбачуваних проявів прихильності.

  1. Вона уникає конфліктів

Вона уникає конфліктів

У Водоліїв загострене почуття справедливості і глибоку повагу до інших людей, які мають право на самовираження. Вона рідко буде відстоювати власну думку як єдино «правильний».

Вона не дружить з конфронтацією, тому що вважає її непотрібною річчю. Якщо ви чимось роздратовані - просто поставте питання раціонально, і вона вислухає вас і зробить все можливе, щоб задовольнити ваші претензії.

Але якщо ви наважитеся домінувати над нею, підняти на неї голос або вигукнути в її адресу неповажне образу - можете більше на неї не розраховувати.

  1. Вона відчайдушно незалежна

Вона відчайдушно незалежна

Уран, як одна з двох правлячих планет цього знака Зодіаку (інша - Сатурн), створює в жінці-Водолії відчайдушно незалежну природу. Вона повинна бути вірна собі і потребує вільного і обмежуємося просторі.

Будь то в стосунках або в кар'єрі, якщо вона відчує себе недооціненою, пригніченою або контрольованою, вона захоче позбутися від них.

Так, вона знає, що вона спритність. І вона знає, що їй потрібно величезна кількість особистого простору. Але ніщо не лякає її більше, ніж позбавлення волі і самостійності. Так що, якщо ви хочете, щоб вона була з вами, відпустіть її.

  1. Вона постійно змінюється

Вона постійно змінюється

«Розвивайся або помри» - кредо прогресивної жінки-Водолія. Розширення кругозору, покращення світу і зростання власної особистості - частина її безперервного, нескінченного життєвого процесу. І вона, швидше за все, чекає того ж і від вас, хоча сама ніколи про це не скаже. Вона чекає, що ви будете постійно розвиватися як особистість.

Вона вливає всю свою енергію та ентузіазм у відносини або ділову ідею тільки для того, щоб наштовхнутися на нову ідею, яка направить її на абсолютно новий шлях. І якщо вам потрібно, щоб ваша обраниця залишалася тією ж жінкою, з якою ви зустрічалися 10 років тому - забудьте про жінку-Водолії.

Зате добра, дотепна, неслухняна життя, проведена з Водолієм, ніколи не буде нудною. Вона жадає сильного, впевненого в собі чоловіка, який зможе впоратися з її дуже розумною дитиною і відстоювати власні ідеали, а також бути пристрасним, щоб допомогти їй емоційно і sекsуально розкритися.

Якщо ця людина - ви, приготуйтеся відкрити для себе новий світ любові.

За матеріалами - soulpost.ru

Шукаєте дівчину не від світу цього?