Квитанція на оплату держмита на реєстрацію шлюбу: реквізити в загс, як опалатіть

 1. Що таке держмито на реєстрацію шлюбу
 2. Правила заповнення квитанції (бланк)
 3. Як і де сплатити
 4. Корисне відео
 5. висновок

Будь-яка офіційна процедура, що проводиться в рамках надання державних послуг, вимагає від її учасників сплати мита або зборів. Без уявлення документа, що підтверджує сплату держмита , Вчинення юридично значущих дій неможливо.

У даній статті ми пояснимо, що таке держмито на реєстрацію шлюбу, де взяти реквізити установи і надамо приклад заповненої квитанції.

Що таке держмито на реєстрацію шлюбу

Обов'язок по оплаті держмита за вчинення різних реєстраційних дій в РАГСі регламентована ст. 333.26 НК РФ . Відносно процедури реєстрації сімейних відносин вона становить по 350 руб. для кожного з учасників зазначеної процедури.

Як правило, сторонами є єдина квитанція на оплату держмита на реєстрацію шлюбу на суму 700 руб.

Як правило, сторонами є єдина квитанція на оплату держмита на реєстрацію шлюбу на суму 700 руб

Оплата мита дозволяє провести не тільки реєстрацію шлюбу . Платіжний документ буде потрібно при вчиненні інших, не менш важливих, формальностей:

Оригінал квитанції повинен бути представлений посадовим особам ЗАГС при зверненні із заявою про реєстрацію шлюбних відносин.

Якщо в скоєнні послуги було відмовлено через неподання необхідних документів, сума держмита; не повертається заявникам.

Правила заповнення квитанції (бланк)

На стадії попереднього звернення в ЗАГС молодятам роз'яснять про порядок проведення реєстрації відносин, переліку необхідних бланків та форм, а також видадуть зразок квитанції на оплату держмита.

Щоб дотриматися всіх формальностей при заповненні квитанції, необхідно досконально перевірити реквізити держмита в загс на укладення шлюбу, а також правильно заповнити дані про платників.

Серед обов'язкових атрибутів квитанції повинні бути вказані докладні реквізити для оплати держмита за реєстрацію шлюбу, найменування та ІПН одержувача, а також найменування платежу.

Від правильності заповнення залежить можливість пред'явлення квитанції разом із заявою, некоректні дані в бланку ні бути підставою для початку офіційної реєстраційної процедури.

Аналогічні дії необхідно виконати, якщо подається заява на зміну прізвища в ЗАГС, однак в цьому випадку необхідно вказати інше найменування платежу.

Як і де сплатити

Як сплатити держмито за реєстрацію шлюбу найбільш оптимальним способом? Оплата мита може здійснюватися наступними способами:

 • через платіжні термінали безпосередньо в установі ЗАГС, при зверненні громадян;
 • готівковими коштами або кредитною карткою через банківську установу, при наявності заповненого бланку;
 • через електронні платіжні системи, якщо заява подається за допомогою порталу держпослуг .

через платіжні термінали безпосередньо в установі ЗАГС, при зверненні громадян;  готівковими коштами або кредитною карткою через банківську установу, при наявності заповненого бланку;  через електронні платіжні системи, якщо заява подається  за допомогою порталу держпослуг

За фактом внесення грошових коштів платнику буде виданий чек або друга частина платіжного документа з відміткою про проведену оплату. Дана форма є бланком суворої звітності і повинна бути представлена ​​співробітнику установи в оригіналі.

Корисне відео

Як сплатити держмито через електронні системи дізнаєтеся в відео:

висновок

Щоб зареєструвати сімейні відносини, або звернутися за іншими важливими держпослугами, необхідно сплатити держмито.

Від правильності заповнення форми платіжного документа залежить можливість успішного завершення офіційної процедури, тому зразок даного бланка допоможе отримати уявлення про необхідні реквізити.