Як правильно вставити диск в дисковод ноутбука

 1. » Як правильно вставити Як відкрити диск і флешку на комп'ютері
 2. Як вставляти диск в дисковод
 3. Як відкрити диск і флешку на ноутбуці

» Як правильно вставити

Як відкрити диск і флешку на комп'ютері

До сучасного комп'ютера ми можемо підключити практично будь-яку техніку і відкрити практично будь-який пристрій. До комп'ютера можна підключити фотоапарат, відеокамеру, мобільний телефон, можна слухати музичні диски і дивитися фільми на DVD.

У цьому уроці ми навчимося відкривати диск і флешку на комп'ютері.

Якщо у Вас ноутбук, клацніть тут

Для того щоб відкрити диск або флешку на комп'ютері, потрібно спочатку їх вставити.

Почнемо з CD і DVD дисків:

Подивіться на системний блок:

Для дисків на комп'ютері є спеціальна виїжджають штука, яка називається вона дисковод.

Щоб ми могли в нього вставити диск, потрібно щоб дисковод виїхав з комп'ютера. Для цього натисніть під ним маленьку кнопку. Коли дисковод висунеться, покладіть на нього Ваш диск. Це може бути диск з музикою або фільмом. Класти його потрібно блискучою стороною вниз.

До речі, бувають диски, у яких дві сторони блискучі. Це двосторонні DVD-диски. Тобто запис є і на одній і на другій стороні.

Для того, щоб дисковод заїхав назад, знову натисніть маленьку кнопку під ним.

Після того, як Ви вставили диск, почекайте секунд 15: він може сам відкритися на комп'ютері (так буває з дисками, на яких записані фільми і музика). Якщо цього не відбулося, то відкрийте значок Мій комп'ютер. Він знаходиться або на Робочому столі, тобто на екрані, або його можна відкрити з кнопки Пуск:

Потім клацніть два рази лівою кнопкою мишки по значку CD-дисковод (також він може називатися CD-RW, DVD, DVD-RW).

Відкриється те, що записано на диску.

А тепер навчимося відкривати флешки на комп'ютері. Виглядає флешка ось так:

Для того щоб відкрити її на комп'ютері, потрібно вставити флешку в спеціальний отвір в системному блоці:

Кілька таких отворів Ви завжди знайдете з іншого боку системного блоку - там, куди вставлені шнури від комп'ютера. А на сучасних комп'ютерах такі отвори є і спереду.

Після того, як Ви вставите флешку в один з отворів, відкрийте Мій комп'ютер (нагадаю, він знаходиться або в Пуск, або на Робочому столі).

Там має з'явитися новий значок. Наприклад, такий:

Зазвичай цей значок називається Накопичувач. Клацніть по ньому два рази лівою кнопкою мишки. Перед Вами повинні відкритися файли і папки, які записані на флешці.

Перед тим як дістати флешку з комп'ютера, натисніть на спеціальний значок справа внизу (поруч з годинником) один раз лівою кнопкою миші.

З'явиться повідомлення безпечного видалення Оперативна пам'ять для USB. Клацніть по ньому один раз лівою кнопкою мишки. Висвітиться повідомлення Устаткування може бути видалено. Тепер Ви можете дістати флешку з комп'ютера.

Як вставляти диск в дисковод

Найпростіша операція, яка може знадобитися при роботі з комп'ютером або ноутбуком - вставити диск в диск ґедзь. Вже пішли в історію приводи, здатні читати тільки CD або DVD- диск і. Їм на зміну прийшли універсальні диск оводи, здатні прочитати інформацію з абсолютно будь-якого диск а: стандартного CD, DVD, двостороннього і mini-CD.Для операції по впровадженню диск а в диск ґедзь будуть потрібні: диск. привід або зовнішній DVD-привід з USB-кабелем.
Алгоритм приміщення диск а в диск ґедзь один, але в залежності від типу диск а чи виду диск овода є деякі нюанси, які описані нижче. Отже, інструкція по вставляння диск а в привід системного блоку наступна:
Натисніть кнопку Eject або Open на приводі. У відкрився лоток вставте диск записаної стороною вниз, помістивши його отвором на шпендельний двигун до клацання. Натисніть повторно кнопку Eject або Open або приведіть лоток в рух рукою до клацання, що характеризує закриття диск овода.

Нюанси в залежності від видів приводів. Системний блок забезпечений оптичним приводом, в нього завантажувати диск необхідно строго по інструкції. Привід ноутбука відкрийте натисканням на кнопку Open, закрийте рукою до клацання. Зовнішній DVD-привід необхідний для читання інформації з диск а за допомогою Netbook, що не оснащеного вбудованим приводом. З'єднання здійснюється за допомогою USB-кабелю. Завантаження диск а в зовнішній привід проводиться так само, як в диск ґедзь системного блоку. Є приводи без виїжджає лотка. В цьому випадку диск злегка просуньте в горизонтальне отвір інформативною стороною вниз. Після роботи витягніть диск з такого приводу за допомогою кнопки Open.

Нюанси в залежності від типів диск ів. Якщо у диск а обидві сторони блискучі, то це або двосторонній диск. або односторонній. Визначте, яка сторона диск а має записану інформацію. Для цього уважно подивіться на диск. бажано під кутом і біля яскравого джерела світла. Кордон записи буде чітко видна на інформативною стороні і бути відсутнім на декоративній. Mini-CD вставте в привід строго на шпендельний двигун. Деякі лотки оснащені спеціальним поглибленням для 80 мм диск а.

Що вибрати: планшет або електронну книгу?

Сьогодні вибір гаджетів такий великий, що дивно було б заплутатися при виборі електроніки і витратити гроші даремно.

 • Як налаштувати швидке заповнення документів в 1С УПП і УТ 10.3
 • Про особистої безпеки і розміщенні фотографій в інтернеті
 • Перевірка flash-карти на наявність помилок і швидкість читання / запису
 • Як правильно заряджати смартфон, планшет, ноутбук?
 • Джерело: http://www.kakprosto.ru/kak-30308-kak-vstavlyat-disk-v-diskovod

  Як відкрити диск і флешку на ноутбуці

  Ноутбук - це переносний комп'ютер.

  Це такий же комп'ютер, як і стаціонарний і в ньому ті ж самі деталі, тільки меншого розміру. Тому-то ноутбуки і дорожче за ціною.

  Його можна порівняти з мобільним телефоном, а звичайний комп'ютер - зі звичайним домашнім телефоном.

  Для того щоб відкрити диск або флешку на ноутбуці. потрібно спочатку їх вставити.

  Почнемо з CD або DVD диска:

  Подивіться на ноутбук:

  Або збоку, або спереду на ньому знаходиться пристрій для дисків. Називається воно CD або DVD дисків.

  Щоб його відкрити, потрібно натиснути на маленьку прямокутну кнопку.

  Коли Ви натиснете на цю кнопку, пролунає клацання, і дисковод злегка вийде з ноутбука. Акуратно допоможіть йому висунутися до упору. Потім потрібно буквально надіти на нього диск блискучою стороною вниз і заштовхнути в ноутбук до знайомого клацання.

  Після того, як Ви вставили диск, почекайте секунд 15: диск може сам відкритися (так буває з дисками, на яких записані фільми і музика). Якщо цього не відбулося, відкрийте значок Мій комп'ютер. Він знаходиться або на Робочому столі, тобто на екрані, або його можна відкрити з кнопки Пуск:

  Потім клацніть два рази лівою кнопкою миші по значку CD-дисковод (також може називатися CD-RW, DVD, DVD-RW).

  Відкриється те, що записано на диску.

  А тепер навчимося відкривати флешки. Виглядають вони приблизно так:

  Для того щоб відкрити флешку на ноутбуці, потрібно вставити її в спеціальний отвір:

  Кілька таких отворів Ви знайдете або збоку або ззаду.

  Після того, як Ви вставите флешку в один з отворів, відкрийте Мій комп'ютер (нагадаю, він знаходиться або в Пуск, або на Робочому столі).

  Там має з'явитися новий значок. Наприклад, такий:

  Зазвичай цей значок називається Накопичувач. Клацніть по ньому два рази лівою кнопкою миші. Перед Вами відкриється те, що записано на флешці (файли і папки).

  Перед тим як дістати флешку з ноутбука, натисніть на спеціальний значок справа внизу (поруч з годинником) один раз лівою кнопкою миші.

  З'явиться повідомлення безпечного видалення Оперативна пам'ять для USB. Клацніть по ньому один раз лівою кнопкою мишки. Висвітиться повідомлення Устаткування може бути видалено. Тепер Ви можете дістати флешку з комп'ютера.

  Джерело: http://www.neumeka.ru/noutbuk.html

  Джерела: http://www.neumeka.ru/kak_otkryt_disk.html, http://www.kakprosto.ru/kak-30308-kak-vstavlyat-disk-v-diskovod, http://www.neumeka.ru/ noutbuk.html


  Коментарів поки немає!

 • Що вибрати: планшет або електронну книгу?